Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кішка кусає, до чого сниться кішка кусає уві сні

Якщо ви побачили уві сні, що вас кусає кішка, то в реальності варто подумати про те, що хтось з ворогів готовий вести з вами серйозну війну, підказують сонники. Не варто пускати справи на самоплив, озбройтеся тлумачами і уточніть,, до чого сниться атака «милого пухнастиків» — це допоможе вам зрозуміти, як вчинити, щоб сплутати підступні задуми.

Сонник Міллера

Вас чекають великі фінансові проблеми, якщо уві сні ви бачили, що вас кусає кішка. Найбільш ймовірно, що ви розтратите багато грошей, тому як це бачення означає не стільки неможливість заробити, скільки ймовірність втратити майно.

А ось, якщо заміжня жінка бачить уві сні, що її улюблениця хапає її за пальці зубами і дряпається, то це означає розлад у родині через сварливої ​​вдачі сновідіци.

Колір Мурки

Тлумачачи, до чого сниться, що вас кусає кішка, слід приділяти увагу окрасу хижачки. Ось, як пояснюють сонники деякі з квітів:

 • Чорна — вас чекає небезпека під час нічної поїздки;
 • Чорна з білим — Фортуна буде вам то посміхатися, то скелі;
 • Біла — на ваше місце претендує хтось ще;
 • Руда — близька людина щось приховує від вас;
 • Триколірна — будьте уважні, спілкуючись з незнайомцями.
 • Кішка кусає вас — Бережіться лицемірів

  Якщо приснилося, що своя домашня кішечка кусається, та ще й дряпає вас при цьому, то хтось із вашого оточення є не тим, за кого себе видає, пояснює сонник Нострадамуса. Особливо, якщо своя кішка кусає і дряпає тільки вас, а з іншими членами сім’ї вона ласкава і не кусається.

  А ось, якщо ви хочете з’ясувати,, до чого сниться кусючий манул або сервал, то отримаєте такі тлумачення сну: якщо дикий кіт зустрівся вам в дикій природі, то він пророкує появу безпринципного ворога. А якщо кусається свій хижак, куплений або підібраний кошеням, то слід бути готовим до зради близької людини.

  Бути свідком котячої агресії: Будьте готові до змін

  Бачите уві сні, як кішка кусає іншу людину, причому до крові? Пригадайте, за що саме вона цапнув, радять сонники.

  Так, згідно з Східним сонником, кішка, яка вкусила за руки віщує неохайного в плані конкуренції колегу. Вам буде важко протистояти йому, якщо уві сні звірюка покусав йому пальці руки.

  До чого сниться розлючений звір, який хапнув когось за голу ногу? Виконуючи доручення начальника, будьте вкрай обережні в дорозі, радить Циганський сонник. А ось, якщо приснилася кішечка, яка примудрилася уві сні вкусити за ногу, прокусивши при цьому взуття або одяг — вас чекають зміни в житті.

  «Кішки проти собак», або Чужі «розборки» допоможуть

  Приснилися мрії, де кішка кусає собаку, слід розглядати з різних ракурсів.

  По-перше, уточніть, чия собака була покусана. Якщо ваша — то вам доведеться виручати друга з біди. А якщо ви спостерігали за бійкою вуличних котів і псів, то в реальності станете свідком чужого конфлікту.

  По-друге, згадайте, хто здобув перемогу у сні: котяра — до неприємних сюрпризів, пес — один вас порадує, віщає Місячний сонник.

  Наснилося, що очеретяний кіт загриз змію? Це дуже гарне тлумачення, що обіцяє звільнення від ворогів.

  Приборкання строптівіци, як символ відносин з конкурентами

  Ще одне бачення, яке вимагає детального розгляду і пояснення,, до чого сниться подібне — це сюжет про те, як ви намагалися урезонити розлючену кішку.

  Наснилося, що ви подряпаний, але зате з перемогою? Ви зумієте переконати конкурента в своїй силі і правоті. А якщо ви залишили цю затію, бо як котяра уві сні рвав і метав, немов скажений, то не варто робити нічого нового.

  Сонник кішка кусає, до чого сниться кішка кусає уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: