Сонник кофта, до чого сниться кофта уві сні

Якщо врахувати, яку частину тіла прикриває кофта, нескладно здогадатися, що те,, до чого сниться ця деталь одягу, символізує душевні переживання та емоції людини. Сонники пов’язують цей предмет гардероба уві сні з таємними помислами і бажаннями, душевним теплом і турботою.

Особливі прикмети

Стара або брудна кофта уві сні, як стверджує Сонник від А до Я, пророкує невдалу операцію. Якщо приснилося виріб з дірками, значить, наяву готуйтеся пережити сварку з близькою людиною.

Тепла, в’язана шерстяна кофта уві сні є своєрідною підказкою сновидцу переглянути своє ставлення до життя, інакше громадська думка може кардинально зміниться в гірший бік. Якщо приснився предмет одягу складається з тканини, значить, в реальному часі варто остерігатися зради і пов’язаним з цим засудженням оточуючих людей.

Загальний сонник описує,, до чого сниться довга кофта. Подібне сновидіння вказує на бажання сновидіння сховатися від труднощів і зобов’язань, які порядком набридли.

Нова кофточка уві сні є передвісником успішних починань, позитивних змін і удачі в будь-яких справах.

Кольорові характеристики

Як стверджує тлумач Мандрівника, то,, до чого сниться надіта кофта, відображає зміну настрою сплячої людини, тому сновидіння необхідно розглядати з позиції колірних характеристик приснився елемента одягу.

Так, червона блуза уві сні, передбачає сильні емоції і пристрасні бажання. Згідно з трактуванням міс Хассе, кофта червоного кольору пророкує щастя в любові. А на думку астролога Цвєткова, червоний предмет гардероба позначає прекрасне здоров’я і честь.

Присниться біла блуза, за сонником Мандрівника, уособлює вірність, щастя, везіння, духовну чистоту. За трактуванні Сонника від А до Я, вироби білого кольору пророкують позитивні зміни в житті. Бачити білу кофту — до радісних звісток, надягати — можливість випробувати приємні відчуття.

Ні для кого не секрет,, до чого сниться виріб чорного кольору. За поясненням Цвєткова, подібне сновидіння несе на собі відбиток горя і невезіння. Бачити уві сні на когось надіти чорну кофту — до похмурих думок, ходити самому — необережний вчинок, страх, небезпека.

Рожева блузка уві сні характеризує рівень дитячого самовідчуття сновидіння, перебування в ілюзіях. Також, приснилося сновидіння з рожевим елементом гардеробу обіцяє піднесені, любовні переживання, стан закоханості.

Жовта кофта, за сонником Мандрівника, попереджає про зраду, хвороби або зраді. Психоаналітичний тлумач позиціонує жовту деталь одягу як боягузтво, а в комбінації з синім або блакитним — прояв інтуїції.

Сірий светр уві сні відображає стан зневіри, пасивності, безперспективності. Зелений — позначає реальне час періодом осмислення, обіцяє грошові успіхи. Синя кофта — застерігає про небезпеку, розкритті таємниці.

Покупки і подарунки

Купувати або отримати в подарунок нову і красиву кофту передрікає здійснення заповітного бажання.

Як пояснює Загальний сонник, то до, чого сниться приміряти або надягати нову блузку, передрікає вчинення ганебного вчинку, про який дізнаються близькі і дорогі серцю люди. Спостерігати, як хтось міряє кофту — тримайтеся подалі від цієї людини, інакше надовго заплямувати свою репутацію.

Інші маніпуляції

Носити светр з чужого плеча свідчить про поневіряння і труднощі в справі, зробленому навмання. Бути свідком того, що хтось взяв цей предмет гардероба, вказує Загальним сонником на те, що незабаром належить стати свідком ганебного вчинку близької людини, «зам’яти» який буде коштувати чималої суми грошей.

Сонник кофта, до чого сниться кофта уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: