Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кішка дряпає, до чого сниться кішка дряпає уві сні

Поява уві сні представника сімейства котячих застерігає сплячої людини про неприємності, фінансові втрати, зраду близьких людей. А ось те, до чого сниться, що кішка дряпає, тлумачиться багатьма сонниками досить різноманітно.

Будьте пильні з близьким оточенням

Заміжнім жінкам бачити, як кішечка сильно подряпала руки уві сні, означає, що близька подруга має намір зруйнувати сімейне щастя сновідіци. Чоловікові приснилося бачення попереджає про меркантильні інтереси вподобаної дівчини. Те, до чого сниться, як кішка подряпала обличчя і руки молодої панночки, пророкує загальним сонником поява небезпечної суперниці, яка спробує всіма силами заволодіти серцем чоловіки сновидящей.

Якщо ж хлопцеві довелося бачити, як пухнаста тварина сильно подряпало обличчя і руки, означає що в діловій сфері є особа жіночої статі, яка намагається будь-якими шляхами збити з його толку.

Подбайте про душевної гармонії

Недарма в народі існує вираз — «на душі кішки скребуть». Деякі сонники, побачене сновидіння, в якому кішка дряпає сновидіння, тлумачать виходячи з цього значення. Так, приснилося дряпається тварина уві сні свідчить про тривожний стан персонажа, тузі по кому-то, нез’ясовне хвилювання. Бачити, як кішка дряпає до крові ноги або якусь іншу частину тіла є відображенням тривоги за близьку людину.

Не піддавайтеся лестощів

Сучасний універсальний сонник тлумачить,, до чого сниться сон, в якому кішка дряпає або кусає ноги персонажа. Ця подія застерігає про льстец, що хочуть шляхом улесливих промов заволодіти довірою сновидіння і в найнесподіваніший момент зрадити його.

Зверніть увагу на забарвлення звіра

Загальний сонник вважає, що перш ніж розгадувати, до чого сниться, як дряпається кицька, потрібно пригадати забарвлення приснився тварини.

 • Кусає чорна кішечка уві сні — приготуйтеся до атак суперників або конкурентів;
 • Якщо нападає чорний пухнастик, але у вас немає жодної подряпини — чекайте щасливого випадку;
 • Дряпається рудий вихованець — до обману;
 • Кусає білий звір — доведеться пережити розчарування в любові;
 • Агресія кішечки черепахового забарвлення — обіцяє важкі думки.
 • Міллер і його трактування

  Будь-який прояв агресії з боку котячих уві сні, трактується сонником Міллера, як тривожний знак. Тлумачення сну передрікає появу нових ворогів, які захочуть забрати у сновідящего те, чим він дорожить найбільше. Прогнати або побороти звірка — обіцяє щасливе розв’язання складних ситуацій, підвищення авторитету.

  Своя кішка дряпає — до добра або до худу?

  Приснився домашній вихованець, який поводиться агресивно до персонажу, за версією нового сімейного сонника, підказує про негаразди в сім’ї або конфліктах з рідними людьми.

  Сонник кішка дряпає, до чого сниться кішка дряпає уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: