Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кішка померла, до чого сниться кішка померла уві сні

Більшості людей здається, що приснився кіт не може обіцяти чогось доброго, що він завжди символізує ворога і неприємності. І лише тільки якщо уві сні кішка померла, то це означає позбавлення від негативу і ворогів. Ця думка багато в чому вірно, але і помилково, в той же час. Якщо вам примарилося щось подібне, то постарайтеся пригадати причини смерті, а сонники підкажуть,, до чого сниться такий сюжет.

Сонник Міллера

Якщо наснилася кішечка, яка померла прямо біля ваших дверей, то це говорить про те, що незабаром вам крупно «Не пощастить». Причому виділити сферу життя, в якій вас будуть переслідувати невдачі, непросто, вони будуть супутниками, практично всюди, засмучує тлумач.

Мертвого котика ви побачили уві сні, що лежить у вас на шляху на вулиці? Можете радіти, особливо, якщо тварина лежала прямо посередині дороги — це символ швидкого процвітання.

Померла домашня киця — сигнал про нещирість

Якщо ви хочете отримати відповідь на питання, до чого сниться, що вусатих-хвостата улюблениця, яка в реальності жива, умерла, то, на думку сонника Медеї, це ознака неохайності вашого приятеля по відношенню до вас.

Бачите уві сні, що померла кішка, яка жила у вас колись давно, але вже відійшла в інший світ? Не варто бути наївною і наївною, дехто не дуже порядна скористається цим з вигодою для себе. Особливо погано бачити уві сні улюблену кішечку, яка померла вагітною, віщає сонник.

Бродячий кіт здох, або Звільнення від усього гнітючого

Хорошою ознакою є бачення, що ви бачите дохлого бродячого кота, облізлий і брудного. Це означає, що ви зумієте скинути з себе тягар відповідальності, який ускладнює вам життя.

Наснилося, що померла кішка, яка живе в підвалі неподалік від вашого житла, яку ви підгодовували? Як би сумно не було Вам уві сні, в реальності це означає наступне: вас звільнять від роботи, яка не приносить вам нічого, крім набридлого і розчарувань, радує сонник пастора Лоффа.

Причини, за якими померла кішка

Причин смерті тварини може бути безліч, і кожна з них дає своє пояснення. Отже, ось, до чого сняться деякі:

 • Здохла від старості — не слід квапити події;
 • Збила машина — вас переслідує злий рок, прийміть заходи по власній безпеці;
 • Загриз собака — не варто вступати в суперечки, а тим більше в конфлікти;
 • Випала з вікна — прагнення бути у всьому краще не доведе до добра.
 • Тлумачення сну по масті тварини: Від радості до підступності

  До чого сниться, що померла кішка, ми вже з’ясували. А ось, чи має значення колір животинки, необхідно уточнити. Отже, заглянувши в Слов’янський сонник, можна дізнатися, що якщо вам приснилася смерть чорної кішки, то це говорить про те, що все погане скоро залишиться позаду.

  Бачити уві сні, що умерла кішечка рудого кольору, недавно померла в реальності — до підступності подруги. А якщо «Рижуха» насправді жива, то ви даремно переживаєте з приводу своєї зовнішності, запевняє сонник.

  Померла біла кішка, яка в реальному житті давно вже почила — ознака неуважності. А якщо ви бачите уві сні, що до вас прийшла живий біла котейка, давно померла, то можете будувати плани.

  Сонник кішка померла, до чого сниться кішка померла уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: