Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кішка вкусила, до чого сниться кішка вкусила уві сні

Якщо приснилося, що вас вкусила кішка, не поспішайте панікувати. Більшість тлумачів, визначає вусатих-хвостату братію, побачену уві сні, як символ суперника чи ворога. Але найчастіше на тлумачення сну великий вплив мають дрібні деталі мрії. Так, наприклад, тлумачачи,, до чого сниться бійка кішок, сонники кажуть про успіх, якого ви досягнете, постаравшись.

Сонник Міллера

Якщо дівчина бачить уві сні, що спокійна домашня кішка вкусила її без приводу, то це означає, що найближчим часом ця молода особа зазнає напад ревнощів, на який її «спонукає» кохана людина.

А ось, як пояснює Міллер,, до чого сниться чоловікові агресивно налаштований кіт: таке бачення означає страх перед втратою грошей. Цілком ймовірно, що в реальності сновидец «стоїть на порозі» укладення вигідного грошового контракту, і він переживає, щоб угода не зірвалася.

Що постраждало від укусу

Якщо приснилося, що вас вкусила кішка, то постарайтеся пригадати, за що саме. З огляду на цей факт, сонники дадуть більш точні прогнози щодо вашого майбутнього. Отже:

 • Прокус припав на верхню кінцівку — до скандалу на грунті ревнощів;
 • Котейка цапнув за стегно або ікру — до сексуальної незадоволеності;
 • Бачити, що кішка покусала і подряпала спину — чекайте неприємностей на роботі;
 • Наснилося, що постраждало обличчя — остерігайтеся пліток.
 • Розлючена бестія, як символ грошових негораздо

  До чого сниться чорний кіт, який, нападаючи, кусає вас за руку, підкаже сонник пастора Лоффа. Приснився укус за руку, на думку даного тлумача, символізує фінансові труднощі, ви можете втратити чималої суми грошей.

  Розбираючи даний сюжет, зверніть увагу на такий фактор: якщо уві сні на вас робив замах кіт — це пророкує про відкриту загрозу, якщо ж за руку вкусила чорна кішка — проблема не проявить себе безпосередньо, остерігайтеся ударів нишком.

  Ласкава «кусака», або нерадісні відкриття

  Довелось бачити уві сні, що домашня кішка вкусила вас за палець, граючи — ознака того, що незабаром вам відкриється безстороння правда про хороше знайомому, пророкує сонник Ванги.

  Укус за палець був до синяка або з кров’ю? Подія, яке засмутить вас в найближчому майбутньому, не забудеться вами довгий час, воно буде доставляти душевний біль. А якщо палець, хоч і був поранений до синця, але абсолютно вас не турбував уві сні — все події забудуться вами практично відразу.

  Прокусанний пальчик з кров’ю не хворів — існуючі проблеми з родичами будуть улагоджені, радує сонник Мандрівника.

  Раптовий порив — знак конкуренції

  Східний тлумач з легкістю пояснить,, до чого сниться мрія, в якій дрімала кішка схопила вас за ногу зубами, прокинувшись раптово. Таке бачення підказує, що прийшла пора міняти пріоритети.

  А якщо кішечка гризанула вас за ногу, злякавшись змії, то сонник Білого Мага попереджає вас про необхідність «зняти рожеві окуляри». Ваше свідомість затуманила успіхом, який вам супроводжував до цього, але майте на увазі, що все хороше має властивість закінчуватися.

  Уві сні кішка вкусила змія, яка до цього цапнув вас за ногу? Ваші вороги поб’ються між собою, залишивши за вами шанс на перемогу.

  Сонник кішка вкусила, до чого сниться кішка вкусила уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: