Сонник кішка з кошенятами, до чого сниться кішка з кошенятами уві сні

М’які, пухнасті, такі дорогі серцю муркочуть істоти, уві сні, часто є символом ворогів. Але для точної інтерпретації сновидінь не завжди достатньо одного персонажа, потрібно дивитися на сукупність всіх деталей. Наприклад те,, до чого сниться кішка з кошенятами — не завжди поганий знак. У яких випадках потрібно остерігатися, а в яких — готуватися до радісних подій? Про це розповість наш сонник.

Кішка з кошенятами уві сні — це уособлення ніжності, турботи про потомство, тому за визначенням таке сновидіння може принести тільки хороші моменти в житті, але тільки якщо ви точно знаєте, що котяткі належать саме цій тварині.

Наприклад, якщо уві сні ви побачили багато кішок і кошенят, просто скопом, без прояву турботи і ніжності, то це поганий знак. Крім прихованих недоброзичливців, яких символізують коти, у вас з’являться дрібні неприємності, які так чи інакше будуть пов’язані з недоброзичливцями. За прогнозом сонника, навколо вашої персони будуть ходити погані чутки, розпускають які саме ваші вороги.

Уникнути погіршення репутації в такому випадку навряд чи вийде, але сонник радить не вступати в зв’язку зі сторонніми, темними особистостями, вести максимально правильний спосіб життя, щоб не створити грунт для брудних пліток.

Також те,, до чого сниться таке сновидіння сонник може інтерпретувати і в позитивному ключі, якщо уві сні ви гладили і обіймали вихованців. Особливо така картинка сприятлива, якщо в даний момент у вас є невирішені проблеми. Незабаром, все встане на свої місця, а в житті запанує гармонія і спокій.

До чого сниться сюжет, в якому кішка багато кошенят народила? Сонник трактує таку картинку з боку емоційного забарвлення. Якщо при вигляді народжувати тваринного уві сні ви відчували огиду, бажання відвернутися, то вам треба буде пройти нелегкий шлях до мети, де вороги обов’язково будуть будувати вам перешкоди, і не кожному вдасться з подолати.

Але якщо уві сні вам не було огидно, то можете очікувати довгоочікуваного поповнення в сімействі, вкрай сприятливого розкладу в справах. Сонник дає ще більш позитивні прогнози, якщо ви взяли новонародженого котеночка на руки — дуже скоро ви буквально зловите удачу за хвіст.

Колір кішки з кошенятами має значення

Забарвлення тварин, яких ви побачили уві сні, має чи не найголовніше значення по тлумаченню сонника. Якщо вам приснилася чорна кішка з кошенятами, то це поганий знак в реальності ви можете зіткнутися з невірністю другої половинки, або з чарівною суперницею, яка захоче відвести чоловіка з сім’ї.

Зовсім по-іншому трактується сонником сновидіння про руду кішці з кошенятами уві сні. До чого сниться золотисто-рудий окрас тварин? Це віщує небувалу удачу у всіх починаннях, отримання значних матеріальних благ, легкість в прагненні до довгоочікуваної мети.

Біла кішка, яка годує кошенят — теж сприятливий знак. Білий колір, як втілення чистоти, і годує тварина — як символ ніжності, укупі складають позитивне передбачення сонника. Чекайте приємного подарунку від коханої людини, а також будь-яких проявів турботи, любові і ласки від нього.

До чого сниться сон, де триколірна кішка народжує кошенят? Тут поєднання трьох різних забарвлень віщують насиченість життя найрізноманітнішими подіями — як хорошими, так і поганими, але в підсумку все вирішиться благополучно, можна навіть очікувати підвищення фінансового благополуччя.

Окремо варто розглянути тлумачення сонника Міллера про кішку з кошенятами уві сні. Він дає тільки негативну інтерпретацію такого сюжету, особливо, якщо кішечка, захищаючи своє потомство кидається, на вас, дряпає, шипить. В даний момент вороги особливо бажають попсувати вам життя, так що будьте обережні, не попадіться в розставлені пастки, прораховують всі ходи до дрібниць.

Сонник кішка з кошенятами, до чого сниться кішка з кошенятами уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: