Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кинув чоловік, до чого сниться кинув чоловік уві сні

Те, до чого сниться, що кинув чоловік, сонник радить сприйняти серйозно. Найчастіше побачене уві сні служить застереженням подружжю. У той же час, в більшості випадків сюжет не слід розуміти буквально. Сімейної ідилії ніщо не загрожує, а ось на роботі і в повсякденності бажано посилити пильність.

Тлумачення Міллера

Сонник Міллера поспішає заспокоїти дружину, якій наснилося, що її покинув чоловік. Масштаби трагедії уві сні явно перебільшені. Короткочасне відчуження, невелика сварка — ось, мабуть, найстрашніше, до чого сниться, що кинув чоловік.

Снотолкователь обіцяє, що сварка зміниться надзвичайно теплими, гармонійними відносинами. Такі падіння і злети роблять сімейне життя яскравіше.

Подружні стосунки покращаться

Східний сонник стверджує, що якщо чоловікові приснилося, що він покинув свою дружину, подружжя чекають чималі, і в той же час радісні турботи. Наприклад, купівля будинку, відкриття сімейного бізнесу, вагітність і народження дитини.

Куди менш оптимістично звучить тлумачення сну,, до чого сниться незаміжньою дівчині, що її залишив неіснуючий благовірний. Такий сюжет говорить про те, що сновидицей вийде заміж ще не скоро.

Існує ще одне цікаве пояснення, до чого сниться, що дружину кинув чоловік. Навіть якщо в сім’ї не передбачається значущих подій, дуже бажано щось зробити, щоб привнести різноманітність в подружні будні. Саме зараз сприятливий період для подорожей і будь-яких інших спільних заходів.

Остерігайтеся неприємностей

Сонник зазначає, що бачити різні сумні події уві сні трапляється в стані тривоги, коли все валиться з рук.

 • Коли уві сні чоловік кидає, наяву очікуються зміни, постарайтеся взяти їх під контроль;
 • Коли благовірний кидає заради коханки, насправді він вірний вам;
 • Сновидіння, в якому чоловік кидає вас, відображає залежність і страх втрати;
 • Сонник Деніз Лінн вважає, що розставання уві сні є таємним бажанням жінки;
 • Бачити, як ви розлучаєтеся, трапляється напередодні невдачі в справах, аж ніяк не серцевих;
 • Якщо наснилася розлука, не піддавайтеся страхам. У паніці легко потрапити у нехорошу історію, а побоювання, як правило, безпідставні.

  Будьте обережні з вогнем

  Тлумачення сновидінь, в якому покинув чоловік і пішов до іншої, Ведический сонник адресує подружжю. Якщо дружині довелося бачити подібний символ, парі слід остерігатися всього, що пов’язано зі стихією Вогню. Висока ймовірність пожежі, побутових і сонячних опіків, ударів блискавкою або струмом.

  Ведичний тлумач також зазначає, що якщо уві сні чоловік залишив на самоті і пішов до іншої, наяву може статися будь-яка неприємність, крім тієї, що наснилася.

  Меньше слів більше діла

  Сонник Мандрівника стверджує, що те, що вам приснилося, ніяк не відіб’ється на особистому житті. Проте, символ означає багато утомливих розмов і нездійсненних планів. Знаючи, до чого сниться, що кинув чоловік, постарайтеся не потрапити в цю пастку.

  Сюжет також означає, що в родині хтось явно тягне ковдру на себе. У ролі егоїста може виступати як сам сновидець, так і його друга половинка. Врахуйте, що розумний баланс зробить подружні стосунки набагато приємніше і комфортніше.

  Сонник кинув чоловік, до чого сниться кинув чоловік уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: