Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кидає коханий хлопець, до чого сниться кидає коханий хлопець уві сні

Якщо протягом свого сну ви сваритеся з близькою людиною, це зовсім не означає, що наяву вас чекає аналогічна ситуація. Сонник кидає коханий хлопець потрібно трактувати, виходячи з деталей сну.

Наприклад, якщо бурхливий розставання супроводжується криками, сльозами і докорами, то, швидше за все, ви дійсно затаїли образу на свою другу половинку. Можливо, незабаром вам доведеться з’ясовувати стосунки, однак це не призведе до реального розриву.

Якщо супутник йде від вас до іншої жінки, це може означати, що скоро ви зустрінете близького друга або приємну людину, з яким давно не підтримуєте стосунки. Однак якщо сон супроводжується важким почуттям тривоги, не виключено, що вам має бути зустріч з ворогом.

Якщо уві сні ви винні в причини розриву з коханим, то, швидше за все, ви стали жертвою пліток і наклепу. Наяву необхідно стежити за власними висловлюваннями.

Сонник кидає коханий хлопець несподівано і без причини, причому протягом сну ви не бачите свого молодого чоловіка, може підказувати, що пора звернути увагу, як на своє, так і на його здоров’я. Як правило, такий сон означає важку хворобу близької людини або ж довгу дорогу.

До чого сниться, що вас кидає коханий хлопець в інших сонниках

Щоб більш точно дізнатися значення даного сну, варто звернутися до кількох тлумачам. Наприклад, прочитавши, до чого сниться кидає коханий хлопець в сонник Лоффа, стане зрозумілою наступна картина: ви хочете позбутися від контролю у власному житті. Можливо хтось (не обов’язково молодий чоловік) зараз обмежує вашу свободу. Крім того, цей сон може попереджати про майбутню втрату або крадіжку чогось цінного. Сновидіння підказує про необхідність бути обережними в грошових справах.

Тлумачення, до чого сниться кидає коханий хлопець в сонник Велес має зовсім інше значення. В даному випадку сновидіння може передрікати швидке весілля або спільне життя. Якщо ж молода людина дорікає вас в чомусь, то не виключено, що наяву вас чекає конфлікт з близькими родичами або друзями з вашої вини. Сон, в якому молода людина кинув вас у важкій ситуації, означає, що хтось потребує вашої допомоги.

Сонник кидає коханий хлопець, до чого сниться кидає коханий хлопець уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: