Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник келих вина, до чого сниться келих вина уві сні

Келих вина уві сні може мати кілька різних значень. Сонник обіцяє вигідні знайомства, можливість проявити себе з кращого боку. Але також бачення попереджає про фатальну пристрасть, проблеми на роботі. Вірно витлумачити, до чого він сниться, допоможуть деталі.

Отримайте можливість відмінно зарекомендувати себе

Наснилося наливати його? Сонник стверджує: представиться можливість проявити себе і завдяки цьому піднятися по кар’єрних сходах.

Якщо уві сні напій наливали вам — незабаром до вас проявить інтерес гідна людина. Потрібно показати свої найкращі якості, щоб залишити після себе приємне враження. Це допоможе зміцнити ваш авторитет, домогтися кар’єрного росту.

Любов, стосунки

Для чоловіків бачення про дорогому колекційному напої означає: попереду знайомство з успішною, багатою жінкою.

До чого сниться жінкам келих з вином? Сонник підказує: треба буде заміжжя з багатим і шанованим чоловіком.

Якщо чоловік бачить, ніби йому подає келих вина жінка — мають бути заборонені задоволення. Дівчині сюжет, коли вона подає вино молодій людині, обіцяє те ж саме.

Таке бачення часто трактується сонником як символ в області почуттів, стосунків. Так, неодруженим сюжет віщує весілля, а сімейним — повага, взаємну любов.

Обережніше: можливі неприємності

Дегустувати його уві сні з розбитого келиха — попереду фатальна або небезпечна пристрасть, якої неможливо чинити опір. Постарайтеся все ж утриматися від дурниць і необдуманих вчинків.

До чого сниться чокатися їм? Побачення, від якого сновидец не очікував нічого хорошого, розчарує ще більше.

Розбити келих вина, особливо білого уві сні — попередження про можливу серйозної помилки через неуважність. Внаслідок цього на роботі з’являться проблеми.

Чи зможете домогтися успіху

Однак розбити, коли там перебувало червоне, означає: у вас є задатки підприємця. Ви вмієте викликати прихильність до себе людей, володієте ділову хватку. Відкривайте свій бізнес — він може виявитися успішним.

Наснилося покуштувати білого вина? Сонник обіцяє: незабаром досягнете успіху, досить вдало здійсніть свої ідеї, отримаєте непоганий прибуток.

До чого сниться пити солодке вино? Сонник підказує: ваші творчі і духовні сили зростуть. Навіть просто бачити його уві сні передвіщає благополуччя, достаток, процвітання.

Міцне здоров’я, міцний шлюб

Приснився келих вина, яке ви пили, розтягуючи задоволення? Сновидіння обіцяє міцне здоров’я, довголіття.

Пити червоне уві сні — сплячим оволодіють емоції і пристрасті настільки сильні, що можливий конфлікт і навіть бійка.

Бачити червоне вино сімейним людям означає: у них буде міцний шлюб, взаєморозуміння, а фінанси значно збільшаться.

Деталі сновидіння

Тлумачення сну враховує різні деталі:

 • Червоне вино — вигідні знайомства з потрібними людьми;
 • Біле — чудові новини;
 • Пролити — гаяти свої сили і натхнення;
 • Пробувати — дізнаєтеся щось несподіване про когось з рідних, але утримайтеся від поспішних висновків.
 • Сонник Міллера: гідну винагороду за працю

  Наснилося розливати вино по келихах? Сновидіння віщує: робота, за яку візьметеся, буде добре оплачена.

  Сонник келих вина, до чого сниться келих вина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: