Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник келих, до чого сниться келих уві сні

У повсякденному житті келих асоціюється зі святом і веселощами, уві сні цей посуд віщує перемогу над ворогом, знайомство з цікавою людиною. Те,, до чого сниться цей предмет, не завжди має в сонниках позитивне тлумачення і може пророкувати розчарування і тимчасову нездатність орієнтуватися в просторі.

Будьте напоготові!

Сонник Ванги пояснює,, до чого сниться пити шампанське з келиха, ризиком зазнати поразки в справах через свого несумлінного ставлення до оточуючих. Не варто вимагати від людей робити те, чого вони не хочуть — проявіть доброту і участь.

Приснилися порожні келихи застерігають сонником про ризик піддатися критиці і злим язикам. Бачити, що фужер тріснув — віщує сварку або серйозний конфлікт, що нескоро згасне.

Побачити уві сні один б’ється келих, свідчить про розчарування, яке надовго виб’є з колії сновідящего. Їх було два — питання стосуватиметься коханої людини.

Наснилося, що довелося купувати келихи, значить, в реальному часі з’ясується, що один з друзів є найлютішим ворогом. Якщо на їх покупку не вистачило грошей, значить, Ваша неуважність допоможе уникнути великих неприємностей. Дарувати келихи — прийдешніх неприємностей з працею вдасться уникнути.

Пити уві сні алкогольний напій на брудершафт, на думку сонника, обіцяє скандал, який може стати прекрасним грунтом для інтриг недругів і нових, немислимих пліток. Сімейним людям подібна картинка обіцяє розлад у взаєминах, втрату довіри.

А як же без веселощів!

У збірнику тлумачів, приснився келих символізує незапланований свято, маленьку гулянку. Червоне вино в цій посудині, згідно сонником Міллера, є передвісником веселощів і приємного проведення часу з друзями.

Фужер з вином у не обіцяє вечірку, під час якої може відбутися скандальна подія. Приснився келих з пивом віщає про швидкоплинної радості, веселому подію або здивуванні.

Насолоджуйтесь удачею

Наповнювати красиві і дорогі чаші шампанським, але самому не пригубити до іскристого напою, говорить про здатність уникнути пастки.

Розглядати уві сні старовинні кришталеві чаші пророкує заступництво впливової особи, успіх в бізнесі або кар’єрі. Дівчині, сновидіння, в якому довелося мити і розставляти келихи, говорить про те, що майбутнє знаходиться в її руках.

Побачити уві сні дорогі кришталеві або весільні чаші, в яких знаходиться шампанське — до перспективи кардинально змінити своє майбутнє. Сонник радить уважно поставитися до пропозицій людей, які володіють владою і багатством, оскільки вони нададуть шанс домогтися успіху і процвітання.

Бити уві сні кришталеві судини пророкує успіх у початій справі. Бачити биті — до переїзду або зміни партнерів. Чистий келих уві сні, згідно сонником Л. МОРОЗ, позначає хороші новини, корисну інформацію, брудний — зумовлює плітки і не правдиві звістки.

Любовні тонкощі…

Молодим жінкам буде цікаво дізнатися,, до чого сниться повна чарка. Так, наповнений посудину уві сні знаменували про швидкої вагітності сновидящей.

Сонник Міллера роз’яснює,, до чого сниться дівчині пити з келиха червоне вино. На думку тлумача, приснилося бачення передвіщає величезну популярність сновідіци серед чоловічої половини людства.

Цокатися фужерами або чарками віщає про обман або зраді коханої особи. Те,, до чого сниться кохана людина, що підносить питво в келиху, означає в реальному житті спробувати заборонені задоволення.

Бачити, що келих з напоями тріснув — до неприємних подій в колі сім’ї, що спричинять за собою сварки і взаємні докори. Якщо посуд розбили гості — до приємного і захоплюючого побачення.

Сонник келих, до чого сниться келих уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: