Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кавун, до чого сниться кавун уві сні

Даний символ, який є в нічних мареннях, має безліч тлумачень, як позитивних, так і негативних. Те,, до чого сниться кавун, залежить від безлічі деталей. Наприклад, Універсальний сонник трактує такий сюжет дуже позитивно. Якщо уві сні Вам привиділося баштанне поле, то в реальному житті обов’язково вдасться домогтися бажаного. Тлумачення з інших джерел перераховані нижче.

Є солодку ягоду

Як пояснює Класичний тлумач, їсти в нічних мареннях солодкий соковитий кавун — до всілякого успіху в різних життєвих сферах. Якщо уві сні плід був великим, то і везти буде по-крупному.

Наснилося, що хтось жував соковиту м’якоть — не уникнути прикрощів. Побачили уві сні, що їли кавун з батоном, значить, в реальності належить кардинально змінити свою зовнішність і попрацювати над собою.

Пояснення,, до чого сниться кавун, дає і Сучасний тлумач. Цей сонник повідомляє, що є соковиту червону м’якоть вприкуску з батоном, означає незабаром наяву провести велику роботу над собою. Зміни, що відбулися зміни дозволять змінити всю долю на краще.

Сонник Шеремінской вважає кавун символом найвищого сексуального задоволення. Їсти його уві сні знак того, що в найближчому майбутньому ви відчуєте приголомшливий оргазм. Також цей сюжет може означати обтяженість якимись проблемами і навіть небажану вагітність.

Пригощати, купувати, отримувати

Наснилося, що купив гігантську ягідку — до спадщини або солідного прибутку. Сонник Гришиной передрікає виграш в лотерею, перемогу в спортивному змаганні або збільшення заробітної плати. Якщо уві сні кавун був великим, то і грошова прибуток буде серйозною.

Сон, в якому Вам принесли цю ягоду на гостинець, пророкує, що якийсь чоловік дуже сильно турбується про Вас і переживає, але Ви не звертаєте уваги на його залицяння і турботу.

Якщо уві сні Ви когось пригощаєте кавуном, то наяву познайомитеся з дуже приємними людьми. Сонник Странніков радить бути готовим до цікавого спілкування.

Нарізати плід

Наснилося, що Ви власноруч ріжете жорстку шкірку на шматочки або це робить хтось інший, значить, поскандалив з близькими людьми.

До чого сниться різати на шматочки велику ягоду, докладно пояснює сонник Фрейда. Якщо уві сні нарезаете кавун, значить, в цьому дуже рідко відчуваєте задоволення від сексу або не відчуваєте його взагалі, тому дуже часто Вам доводиться симулювати оргазм, щоб не розчарувати свого сексуального партнера. Не звинувачуйте себе в цьому, а просто відверто поговоріть зі своїм коханим і спробуйте донести до нього, що саме Вам подобається в сексі. Обов’язково з’ясуйте, в чому саме полягає складність. Можливо, щоб отримати оргазм, Вам просто потрібні більш тривалі попередні ласки і романтична обстановка.

Різні тлумачення

Сучасний сонник роз’яснює, що обіцяє подібне представникам сильної статі. Якщо кавун сниться чоловікові, то в реальному житті він, швидше за все, отримає відмову від своєї коханої. Ще один варіант пояснення,, до чого сниться аналогічний сюжет — численні тривоги і турботи.

Якщо молоденька дівчина бачить кавун уві сні, то наяву її чекає раптове заміжжя. Дорослій жінці таке сновидіння віщує вагітність.

Сновидіння про те, як Ви зриваєте великий плід, характеризує Вас як дуже оргазмічним натуру, яка може без особливих зусиль довести до оргазму свого сексуального партнера.

Сонник Езопа попереджає, що в нічних мареннях розбивати кавун, значить, в реальності зробити аборт.

Якщо приснилося таке сновидіння з четверга на п’ятницю, то це знак, що виконання бажань найближчим часом годі й чекати.

Згідно Жіночому тлумачу бачити кавун уві сні — знак сильних емоцій (любові, похоті, феєричної пристрасті). Вагітні жінки і жінки, чий менструальний цикл завершується, часто бачать в сновидіннях кавуни. Кавуни можуть бути символом духовного зростання, а їх насіння можуть символізувати паростки духовності, які можуть прорости в вашій душі.

До чого сняться незрілі або зіпсовані плоди розтлумачує Міллер. Сонник Міллера обіцяє сновидцу проблеми зі здоров’ям. Побачивши таке, подумайте серйозно над тим, як можна зміцнити імунітет. Постарайтеся не перевантажувати себе фізичними навантаженнями, частіше відпочивайте і пропити вітаміни. Все це, безсумнівно, піде на користь.

Якщо ж хворій людині приснилася ця ягода, то він незабаром видужає.

Сонник кавун, до чого сниться кавун уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: