Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кенгуру, до чого сниться кенгуру уві сні

Дивовижне тварина під назвою кенгуру, наяву викликає захват і розчулення. Багато сонники побаченого уві сні ссавця, тлумачать дуже насторожено, ототожнюючи сумчастого звіра з небезпечним і сильним противником. Однак це далеко не єдине пояснення,, до чого сниться кенгуру. Тлумачити сновидіння потрібно грунтуючись на приснилися деталі: зовнішній вигляд, поведінка і дії персонажа.

Зовнішній вигляд травоїдного

Деякі сонники ототожнюють це ссавець з коханою жінкою, вказуючи на вірність і безкорисливість другої половинки. У даній інтерпретації, приснилися кенгуру і дитинча символізують швидке поповнення сімейства, а годувати їх — висловлює готовність сновидіння обзавестися сім’єю і потомством.

Мертвий білий кенгуру є передвісником катастрофи якихось грандіозних і креативних ідей. Щоб уникнути небажаних наслідків, слід заручитися підтримкою впливових персон.

Боротися з сумчастих

Наснилося, що кенгуру нападає і Ви безсилі під його натиском, значить, наяву доведеться пережити провал власних планів і великі неприємності, через підступних задумів поважної особи.

Вийти в сутичці з дивовижним персонажем переможцем, віщує сонником успіх у важливій і небезпечній справі і перемогу над ворогом. Вбити тварину — беззаперечний виграш в скрутному підприємстві. Зняти уві сні шкуру з звірка — святкування незаперечною перемоги над недоброзичливцями.

Сучасний тлумач описує,, до чого сниться сутичка з кенгуру-альбіносом. Білий звір, незважаючи на асоціації з чистотою і невинністю, позначає схильність близької людини до зради.

Взаємодія з твариною

Намагатися наздогнати кенгуру уві сні, свідчить мнимі цінності і недоцільність поведінки сновидіння, який наяву витрачає свої сили на втілення ілюзорних планів.

Годувати кенгуру уві сні — знак тимчасового примирення з противником. Ще одне пояснення,, до чого сниться подібний сюжет, дає Старовинний французький сонник, витлумачуючи дане сновидіння ризикованим становищем і непередбаченими сімейними клопотами.

Бачити дитинча кенгуру уві сні, є знаком Всесвіту звернути увагу на власних дітей. Як свідчить сонник, будуючи грандіозні плани майбутнього свого малюка, потрібно враховувати не тільки власні амбіції, а й прислухатися до того, чого насправді хоче дитина.

Те,, до чого сниться перевозити екзотичних тваринок, видає схильність сплячої людини до романтичних пригод і любовних захоплень. Розвозити кенгуру з дитинчатами — пора розсудливим і завести сім’ю.

Довелось уві сні бачити або годувати кенгуру в клітці, то, як радить сонник, щоб уникнути порожнього марнотратства життя, потрібно кидати фантазувати і опуститися на землю, оскільки Ваші фантазії нічого спільного з реальністю не мають.

Інші деталі

Бачити шкуру кенгуру в якості прикраси інтер’єру, обіцяє тривожні спогади про минулі важких випробуваннях.

Наснилося, що хтось пригощає Вас блюдом з хвостів сумчастих персонажів, слід наполовину скоротити свої витрати, які в більшості своїй не приносять користі.

Сонник кенгуру, до чого сниться кенгуру уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: