Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кентавр, до чого сниться кентавр уві сні

До чого сниться кентавр? Цей образ уві сні попереджає про прагнення поєднати непоєднуване, сумнівах, конфлікті. Але сонник дає також позитивні тлумачення для сюжету: зміцнення дружби, оригінальна ідея, багатообіцяюче знайомство.

Важливі впливу, каяття через поспішність

Наснилося це міфічна істота? Незабаром відчуєте на собі якісь доленосні впливу, чинити опір яким дуже складно.

Якщо уві сні чоловік бачить кентавра — він, по сонником, прагне поєднати щось непоєднуване. Через це він відчуває внутрішній розлад. Треба реально оцінити ситуацію, щоб знайти прийнятний вихід з неї.

Чоловік після такого сновидіння стане каятися в своєму поспішному вчинку. Це допоможе йому позбутися від чиєїсь ворожості або зміцнити дружбу.

Переосмислення цінностей, знайомство з впливовою особою

До чого сниться самому бути кентавром? Сонник повідомляє: сплячий задумається про власну внутрішню сутність, постарається переосмислити життєві цінності.

Бачити його уві сні часто означає знайомство з впливовою особою, здатним змінити життя сновидіння на краще. Після такого бачення треба бути готовим отримати користь з ситуації, що склалася. Однак не варто проявляти зайву нав’язливість.

Ваші дії

Тлумачення сну може залежати від ваших дій:

 • Просто бачили — виникнуть великі сумніви;
 • Говорили — з’явиться оригінальна ідея;
 • Боролися — ви занадто розсудливі, не вмієте поступатися почуттям, це принесе страждання;
 • Їхали на кентавра — проявіть мудрість;
 • Лікували — ви не можете керувати собою.
 • Сонник Міллера: розберіться в собі

  До чого сниться кентавр? Він уособлює поєднання двох начал: звірячої сутності і високого розуму. Сновидіння вказує на необхідність розібратися в собі, врівноважити внутрішні протиріччя.

  Обережніше: з’явиться руйнівна сила

  Наснилося це міфічна істота, яка своєю поведінкою або зовнішнім виглядом налякало вас? У ваше життя незабаром втрутиться потужна руйнівна сила.

  Якщо жінка бачить кентавра уві сні, її чекає зустріч з незнайомцем настільки привабливим, наскільки і небезпечним. Так, такі чоловіки дуже притягують, але вони частіше приносять біль, ніж радість. Хоча, звичайно, нудьгувати не доведеться.

  Доленосна зустріч для жінки

  До чого сниться жінці, ніби її везе напівлюдина-напівкінь? Як би романтично сюжет не виглядав в сновидінні, наяву він, по сонником, означає: вона зустрінеться з чоловіком, який захоче все контролювати і приймати за неї рішення.

  Жінка, якій наснилося бачити кентавра, наяву зустріне людину, яка вплине на неї і подальше життя. Яким буде його характер — вкажуть супутні деталі.

  Інші значення

  Наснилося рятувати його? Будете відстоювати свою думку, сперечаючись з кимось. Також бачення обіцяє благополучне вирішення якогось питання.

  Сімейним людям бачення уві сні про кентавра може передвіщати подружню зраду, для несімейних — сварку з подругою (бойфрендом), як вказує сонник.

  Кентавр також символізує сумніви сплячого, якому належить приймати важливе рішення. Потрібно зібратися з духом і зробити крок в ту чи іншу сторону.

  Сонник кентавр, до чого сниться кентавр уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: