Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кепка, до чого сниться кепка уві сні

Дуже часто уві сні ми не звертаємо особливої ​​уваги на деталі гардероба. І дарма, адже такі, здавалося б, незначні елементи таять в собі дуже глибокий сенс. До чого сниться, наприклад, звичайна кепка? Сонник дасть детальну розшифровку можливих варіантів.

Внутрішній світ

Найперше, на що пропонує звернути увагу сонник, це сенс самого головного убору. Так у видіннях тієї ночі він символізує сновидіння, особливості його характеру, думок і вчинків. Крім того такий сон підказує, як варто чи не варто себе вести.

До чого, наприклад, сниться військова пілотка з кокардою? Ви занадто суворі до себе і оточуючих. Купувати надмірно яскраве і прикрашене стразами виріб теж не дуже добре. На думку сонника це вказує на велику прихильність до матеріального світу і відсутність духовних якостей.

Наснилася вивернута на виворіт чоловіча бейсболка? Хтось намагається вас обдурити. А міряти такий предмет на себе і зовсім означає, що наяву ви носите чужу личину, приховуючи справжнє обличчя.

Важливі подробиці

Як бачите, від деталей сновидіння залежить дуже багато чого. Тому щоб зрозуміти, до чого сниться той чи інший образ необхідно пригадати його до найдрібніших подробиць.

Приснився дивний головний убір — чекайте зустрічі зі старими друзями, поношений і рваний — застою в творчості та справах, багато прикрашений — слави, визнання і багатства. Модна чоловічий кепка може приснитися до нового знайомству, причому незалежно від того, хто бачив сон — чоловік чи жінка.

Обов’язково потрібно згадати колір вироби. Так біла беретка обіцяє духовне знання, червона — пристрасть і сильні емоції, блакитна — спокій, а сіра — буденність.

Дії сновидіння

Розібратися,, до чого сниться кепка, допоможуть і власні дії в сновидінні. Так жінкам міряти чоловічу бейсболку буквально означає, що ви приміряєте на себе чужу роль. Чоловікам такий сон обіцяє удачу в справах.

А ось приміряти, а потім і купувати найпростішу кепку уві сні, наяву обіцяє нове придбання. Наснилося, що кепку подарували? Чекайте новин і подій, характер яких визначить зовнішній вигляд виробу.

Правильна мета

До чого ще сниться ця деталь гардеробу? На думку сонника, шапка з козирком вказує на те, що наяву людина має правильну мету. А ось для жінок такий сон означає впевнене ведення побуту, схильність до рукоділля і творчості.

Кепка з козирком, надіта на голові задом наперед — до появи в житті людини, який повністю змінить ваше бачення світу. Дамам же сон обіцяє нового залицяльника і шанувальника. У будь-якому випадку кепка з козирком на своїй голові трактується сонником як позитивний знак.

Негатив або весілля?

За найгіршим тлумачення сонника кепка, яку вам довелося носити уві сні може уособлювати чужий вплив або негативну програму, іменовану в народі пристріт або псування.

Тому якщо в нічні пригоди людині довелося бачити або навіть відчувати на голові тугу кепку, то сонник радить пригадати, чи не з’явилися в звичайному житті і інші ознаки магічного впливу.

Особливо це актуально для бачення, в якому ви знайшли брудну шапку чорного кольору і наділи її на себе. У той же час біла кепка парадного вигляду обіцяє дівчатам сватання і швидке весілля.

Сонник кепка, до чого сниться кепка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: