Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник куля, до чого сниться куля уві сні

Куля вважається одним з найзагадковіших символів, які тільки можна побачити уві сні. У багатьох культурах замкнутий контур і округлі обриси уособлюють ідеал, цілісність, завершеність. Тлумачачи,, до чого сниться куляста фігура, сонник часто керується цим принципом. Цей образ не знає компромісів: все або нічого, пан або пропав — ось його девіз.

У той же час, фігуру не слід сприймати, як щось непорушне. Як правило, сновидіння сповнені всіляких подій: об’єкт може наближатися, віддалятися, змінювати розміри і форми. Важливим фактором є місцезнаходження і призначення даного предмета: приснився повітряну кульку в небі і атрибут гри в більярд або м’яч мають абсолютно різні тлумачення, не дивлячись на схожість форм.

Найпростіше пояснення,, до чого сниться куля, пропонує сонник Міллера. Згідно з його інтерпретації, таким представляється уві сні сечовий міхур, сновидіння всього лише сигналізує про природної потреби.

Земна куля, який постав у нічних мареннях сновидіння, відрізняється куди більш піднесеною трактуванням. Той, кому приснився такий величний образ, не позбавлений амбіцій і честолюбних планів.

Повітроплавці

Повітряний дирижабль, на якому довелося летіти, являє собою неоднозначний символ. З одного боку, побачене уві сні обіцяє швидкий зліт в починаннях сплячого, з іншого — уособлює нестабільність становища і постійний ризик далеко не м’якої посадки.

Це не єдине пояснення того,, до чого сниться політ на повітроплавців. Мінливий характер його руху вносить в тлумачення свої корективи. Якщо пощастило вільно літати в небі, вам наснився найбільш сприятливий варіант, який обіцяє швидкий успіх. Якщо уві сні ви долаєте численні перешкоди на зльоті, сновидіння закликає ще раз обдумати вашу затію: чи не занадто вона складна або небезпечна?

Літаючі об’єкти

Історії про НЛО, метеоритах і кульові блискавки розбурхують уяву, так що цілком закономірно, що загадкові об’єкти час від часу відвідують уві сні. Щоб дізнатися,, до чого сниться вогненна куля в небі невідомого походження, потрібно поспостерігати за його поведінкою.

Якщо приснився куля, що світиться, що летить прямо на вас, сонник пропонує зустрічати його з розпростертими обіймами. Він несе здійснення бажань, несподіване везіння та інші приємні сюрпризи, які наяву дадуть про себе знати. Віддаляється об’єкт свідчить про те, що обставини норовлять відвести мрію у вас з-під носа, їм буде нелегко протистояти.

Декоративні кульки

Надувні повітряні кульки, які фігурували у сні, свідчать про вашу духовну любов до ігор і фантазій. Ці пристрасті можуть як допомогти розкрити творчі здібності, так і приректи на нескінченну і марну трату сил і засобів.

Езотеричний сонник вважає, що той, кому пощастило уві сні надувати повітряні кулі, в реальному житті також є досить щасливим і самодостатньою людиною, з яким практично ніколи не буває нудно, завдяки винахідливості і діловитості.

З сонника Деніз Лінн можна дізнатися, до чого сняться ялинкові прикраси у вигляді куль. Якщо довелося наряджати ними ялинку уві сні, вас очікують хороші новини і приємні сюрпризи від близьких людей.

Кольорові рішення

Якщо приснилися різнокольорові повітряні кульки, кольорові м’ячі та інші іграшки, сновидіння говорить про вашому життєрадісному характері, позитивне ставлення до життя, оптимізм і відмінному самопочутті.

У прогнозі Нострадамуса можна знайти відповідь,, до чого сниться чорна куля. Якщо він котиться по землі прямо на вас, вважайте побачене уві сні попередженням про майбутнє надзвичайну подію.

Небажано бачити уві сні і білі кулі. Якщо подібний образ все ж відвідав ваші нічні марення, постарайтеся приділяти більше уваги своєму здоров’ю, більше відпочивати, уникати стресових ситуацій.

Жовту кулю є одним з найбільш життєствердних знаків. Він уособлює Сонце, що дарує світло, радість, тепло і саме життя. Східний сонник підказує сновидцу, що він за крок від того, що так давно шукав.

З чого зроблені

Якщо приснився кришталевий або скляний кулю, сонник говорить, що ваші позиції недостатньо міцні. Проте, у вас є шанс їх відстояти, завдяки відкритості і проникливості. Зараз, як ніколи, слід довіряти інтуїції.

Дуже сприятливим символом є золота куля. Цей образ свідчить про те, що ви не тільки маєте необхідні цінними якостями, але і вмієте їх застосовувати в життєвих ситуаціях, тому практично завжди досягаєте мети.

Призначення

Якщо приснився магічну кулю, сонник Жовтого Імператора обіцяє вольовим особистостям і господарям своєї долі нові можливості. А ось слабохарактерною сонник рекомендує подбати про захист.

Найчастіше більярдна куля з’являється в сновидіннях азартних людей, схильних до всіляких авантюр. Який побачив його сонник натякає, що чергова витівка може закінчитися не зовсім так, як хотілося б.

Сонник куля, до чого сниться куля уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: