Сонник кекс, до чого сниться кекс уві сні

Найкращий спосіб дізнатися про своє майбутнє це навчитися розшифровувати знаки, які посилає нам підсвідомість в нічних сновидіннях. До чого сниться, наприклад, повітряний кекс і що обіцяє людині його поява уві сні? Сонник розповість про найактуальніші тлумаченнях.

Гідний супутник

Традиційне значення сну, в якому ви бачили свіжоспечений кекс та ще й з родзинками, стосується романтичної сторони життя сновидіння. Він символізує велику любов, яка вже є або тільки трапиться з людиною.

При цьому сонник рекомендує згадати, яким був кекс. Великим або маленьким, мав ідеальну форму або різні вади, був красивим або злегка підгорілим і т. д.

Справа в тому, що кекс з родзинками дає вказівку на гідного вас партнера і в загальних рисах описує подальші відносини. Не складно здогадатися до чого в цьому випадку сниться багато пирогів. Ймовірно, в реальному світі ви губитеся серед численних шанувальників.

Чекайте спадщини

З’ясувати, до чого сниться кекс, можна і по своїм діям. Сонник стверджує, що особисто готувати пиріг до великої удачі, але тільки в тому випадку, якщо він вийшов красивим і смачним. Якщо ж випічка підгоріла, то нове справи не принесе успіху і прибутку.

Бачити, як хтось інший займається приготуванням кексу — до таємній записці або новини, яка вас здивує. Наснилося, що ви ріжете пиріг уві сні — скоро вас чекає культурний захід, наприклад, похід в театр.

Якщо ж уві сні вам довелося купувати свіжу випічку, то наяву можна сподіватися на отримання прибутку у вигляді спадщини. А ось яким воно буде можна судити за зовнішнім виглядом виробу, яке ви купували у видіннях тієї ночі.

За Міллеру

До речі, сонник Міллера вважає, що пекти кекси, а потім їх є — не дуже хороший сон. Адже він попереджає про сімейну сварку, яка виникне через дрібницю, але переросте в серйозний скандал. Тому якщо приснився такий сон, постарайтеся уникати найближчим часом будь-яких конфліктів всередині сім’ю.

До задоволення

Взагалі, сама дія — пекти кекси — має дуже цікаву трактування сонника. Він натякає, що в ваших силах змінити відносини і навіть самої людини за своїм бажанням.

До чого сниться дівчині, що вона пече бісквіти? Ймовірно, в реальному світі вона зустріне чоловіка, з якого буде буквально «вити вірьовки». Не важко здогадатися, що означає бачити, що приготуванням займається інша людина. На жаль, у вас недостатньо сили і бажання впливати на власну долю.

У будь-якому випадку, якщо наснилося, що уві сні вам довелося їсти бісквіти і вони були надзвичайно смачними, то наяву вас чекає задоволення як фізичне, так і моральне.

Вся увага смаку

Особливу увагу сонник рекомендує звернути саме на смак кексу, який ви їли в нічних мареннях. Особливо це актуально, якщо сон сниться дівчині.

Якщо він був в міру солодким і смачним, значить, і любовні відносини будуть спокійними і приємними. Якщо довелося є випічку занадто солодку і навіть нудотну, то ви дуже швидко втомитеся від чужої любові.

Наснилося, що є кекс довелося з невдоволенням і через силу? Взаємини будуть бурхливими і скандальними. А їсти сухий і несвіжий бісквіт, на думку сонника, ще гірше. Таке сновидіння обіцяє погіршення здоров’я, неприємності і невдачі в любові.

Сонник кекс, до чого сниться кекс уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: