Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кекс, до чого сниться кекс уві сні

Найкращий спосіб дізнатися про своє майбутнє це навчитися розшифровувати знаки, які посилає нам підсвідомість в нічних сновидіннях. До чого сниться, наприклад, повітряний кекс і що обіцяє людині його поява уві сні? Сонник розповість про найактуальніші тлумаченнях.

Гідний супутник

Традиційне значення сну, в якому ви бачили свіжоспечений кекс та ще й з родзинками, стосується романтичної сторони життя сновидіння. Він символізує велику любов, яка вже є або тільки трапиться з людиною.

При цьому сонник рекомендує згадати, яким був кекс. Великим або маленьким, мав ідеальну форму або різні вади, був красивим або злегка підгорілим і т. д.

Справа в тому, що кекс з родзинками дає вказівку на гідного вас партнера і в загальних рисах описує подальші відносини. Не складно здогадатися до чого в цьому випадку сниться багато пирогів. Ймовірно, в реальному світі ви губитеся серед численних шанувальників.

Чекайте спадщини

З’ясувати, до чого сниться кекс, можна і по своїм діям. Сонник стверджує, що особисто готувати пиріг до великої удачі, але тільки в тому випадку, якщо він вийшов красивим і смачним. Якщо ж випічка підгоріла, то нове справи не принесе успіху і прибутку.

Бачити, як хтось інший займається приготуванням кексу — до таємній записці або новини, яка вас здивує. Наснилося, що ви ріжете пиріг уві сні — скоро вас чекає культурний захід, наприклад, похід в театр.

Якщо ж уві сні вам довелося купувати свіжу випічку, то наяву можна сподіватися на отримання прибутку у вигляді спадщини. А ось яким воно буде можна судити за зовнішнім виглядом виробу, яке ви купували у видіннях тієї ночі.

За Міллеру

До речі, сонник Міллера вважає, що пекти кекси, а потім їх є — не дуже хороший сон. Адже він попереджає про сімейну сварку, яка виникне через дрібницю, але переросте в серйозний скандал. Тому якщо приснився такий сон, постарайтеся уникати найближчим часом будь-яких конфліктів всередині сім’ю.

До задоволення

Взагалі, сама дія — пекти кекси — має дуже цікаву трактування сонника. Він натякає, що в ваших силах змінити відносини і навіть самої людини за своїм бажанням.

До чого сниться дівчині, що вона пече бісквіти? Ймовірно, в реальному світі вона зустріне чоловіка, з якого буде буквально «вити вірьовки». Не важко здогадатися, що означає бачити, що приготуванням займається інша людина. На жаль, у вас недостатньо сили і бажання впливати на власну долю.

У будь-якому випадку, якщо наснилося, що уві сні вам довелося їсти бісквіти і вони були надзвичайно смачними, то наяву вас чекає задоволення як фізичне, так і моральне.

Вся увага смаку

Особливу увагу сонник рекомендує звернути саме на смак кексу, який ви їли в нічних мареннях. Особливо це актуально, якщо сон сниться дівчині.

Якщо він був в міру солодким і смачним, значить, і любовні відносини будуть спокійними і приємними. Якщо довелося є випічку занадто солодку і навіть нудотну, то ви дуже швидко втомитеся від чужої любові.

Наснилося, що є кекс довелося з невдоволенням і через силу? Взаємини будуть бурхливими і скандальними. А їсти сухий і несвіжий бісквіт, на думку сонника, ще гірше. Таке сновидіння обіцяє погіршення здоров’я, неприємності і невдачі в любові.

Сонник кекс, до чого сниться кекс уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: