Сонник кеди, до чого сниться кеди уві сні

Щоб відповісти на питання, до чого сняться кеди, необхідно згадати, що ви з ними робили, і як вони виглядали. Якщо уві сні взуття радувала око яскравим кольором і чистотою — чекайте прихильності небес, але якщо ви їх порвали — відкладіть заплановані поїздки на деякий час. Зрозуміти всю суть тлумачень і дізнатися, як захистити себе від неприємностей, вам допоможе сонник.

На смак і колір… або Радість вже на порозі

Сняться червоні кеди — до пристрасним відносин з коханою людиною, пророкує сонник Цвєткова.

Побачити на ногах кеди білого кольору — надії і бажання не змусять себе довго чекати, чорного — почекати доведеться, але зовсім недовго.

Помаранчеві або жовті кросівки уві сні — знак доброго і радісного настрою, з яким нічого не буде супроводжувати. У вас буде радісно на душі без всякого на те приводу.

Якщо уві сні у вас на ногах були різні кеди, наприклад, один білий, а другий помаранчевий — до пустотливому настрою і бажанням «осягнути неосяжне», обіцяє сонник Міллера.

Купувати чи продавати — знак веселощів і розваг

Сниться, що ви купуєте собі нові кеди — незабаром вам має бути поїздка з друзями на відпочинок або в похід.

Наснилося, що ви довго приміряли кеди в магазині, перш ніж зважилися її купити — вас чекають веселі пригоди в компанії нових знайомих, обіцяє сонник Цвєткова.

Бачити уві сні себе продавцем спортивного взуття — в реальному житті ви допоможете одному впоратися з неприємностями, а за це він порадує вас приємним сюрпризом.

Стара дрантя як символ небезпеки

Сняться старі порвані кеди — не варто нікуди їхати найближчим часом. Відкладіть будь-які поїздки, навіть ділові відрядження варто перенести, радить Східний сонник.

Наснилися дуже зношені червоні кеди — вашим відносинам загрожує небезпека. Можливо, у вас є або може з’явитися суперник.

Сон, в якому вам приснилося, що у ваших улюблених білих кедів відпала підошва — вас будуть підстерігати неприємності у всьому, що б ви не запланували, попереджає сонник Лоффа.

Неприємні моменти — провісник фінансових провалів

Бачити уві сні, що кеди вам тісні і натирають мозолі — є ймовірність того, що вам доручать роботу, з якої ви не зможете впоратися, і замість премії отримаєте масу проблем.

Наснилося, що на кедах заплуталися або порвалися шнурки — перш ніж починати якусь справу продумайте все до дрібниць. Прийнявши необдумане рішення, ви ризикуєте погіршити своє матеріальне становище.

Сниться, що ви знімаєте спортивні тапочки і бачите, що ваші ноги забарвилися в помаранчевий колір або в будь-який інший з-за линяючої устілки — наяву вам доведеться пережити неприємні моменти, пов’язані з роботою і матеріальним становищем.

Взуттєвих справ майстер або Прибуток порадує вас…

Шити уві сні взуття для спорту — до хорошого прибутку в реальному житті, радує Жіночий сонник.

Наснилося, що ви купуєте матеріал і аксесуари для пошиття кросівок — зараз дуже хороший період, щоб вкласти свої гроші в якусь прибуткову справу. За короткий термін вони принесуть вам непогані дивіденди.

Малювати ескізи для пошиття спортивних тапочок і кросівок — всі завдання і цілі, які ви поставили перед собою, виконуватися без зволікань і перешкод, радуючи вас доходом і задоволенням.

Сонник кеди, до чого сниться кеди уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: