Сонник кататися на ковзанах, до чого сниться кататися на ковзанах уві сні

Як повідомляє сонник, найбільшого поширення набули два способи кататися на ковзанах уві сні: витончено маневрувати і ступити на слизьку доріжку. Було б надто оптимістично вважати, що все,, до чого сниться перший спосіб, свідчить про вашу спритності: сон може виявитися «перевертнем» і сигналізувати про те, що з опорно-руховою системою або координацією рухів щось не так.

У другому випадку ключовий момент — пересування по слизькому льоду. Сновидець відчуває небезпеку, тільки зупинитися не так-то просто. Сновидіння також може символізувати бажання вислизнути від проблем насущних, і, головне, від необхідності розбиратися з ними. Приснилося можна розцінювати як добрий знак, якщо, катаючись, ви відчуваєте спокій і самовпевненість в розумних межах.

До чого сниться, як довелося кататися на ковзанах, залежить від того, наскільки ви сильні в дійсності в цьому виді спорту. Якщо ні разу в реальному житті вам не доводилося бувати на ковзанці, сонник попереджає, що ви плануєте взяти на себе свідомо нездійсненну місію. У глибині душі ви і самі розумієте, що не завадило б побільше знань і навичок, і все ж… а раптом вийде?

Тлумачачи,, до чого сниться кататися на ковзанах, сонник згадує вашу ймовірну звичку всіляко уникати труднощів замість того, щоб спробувати вплинути на існуючий стан речей і спробувати виправити ситуацію на свою користь. Дуже корисна навичка, коли є оптимальним рішенням, тільки не забувайте, що побачене уві сні — не єдино можлива модель поведінки, будьте гнучкіше.

Коли кататися на ковзанах доводиться не вам, а наприклад, учасникам турніру з фігурного катання, а ви всього лише сторонній спостерігач, сонник обіцяє вам відпочинок і розваги. Якщо ж ви — учасник змагань, вас чекає визнання і успіх, незалежно від того, виграли ви чи програли уві сні.

Альтернативні тлумачення,, до чого сниться кататися на ковзанах

Сучасний сонник попереджає, що коли доводиться кататися на ковзанах уві сні, події наяву закрутяться з такою швидкістю, що від сновидіння потрібно спритність і швидкість реакції в повному обсязі. Незважаючи на те, що найближче майбутнє нагадає американські гірки, сонник вважає, що є чимало шансів зберегти рівновагу і в підсумку домогтися успіху.

Сонник Медеї каже, що той, хто любить кататися на ковзанах уві сні, наяву часто виявляється не при справах. Щоб хоч якось компенсувати власну бездіяльність, сновидец спробує долучитися до зайнятих і успішним. Спроба самореалізації таким ось способом навряд чи вдасться.

Коли пощастило кататися на ковзанах уві сні по ідеально рівному льоду, сонник Мандрівника запевняє, що і наяву у вас справи підуть не менш гладко. Якщо катання доставляє вам справжнє задоволення без остраху послизнутися і впасти або ж, навпаки, неприродною легкості і відчуття польоту, побачене уві сні говорить про те, що ви повністю контролюєте ситуацію.

Сонник кататися на ковзанах, до чого сниться кататися на ковзанах уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: