Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник катер, до чого сниться катер уві сні

Як стверджують багато сонники, то,, до чого сниться катер, відображає необхідність зробити над собою вольове зусилля для досягнення поставленої мети. Побачений уві сні водний транспорт може бути інтерпретований прагненням сновидіння до активного відпочинку.

Спостерігати

Бачити катер, що заходить в порт, згідно Сучасному сонником, віщує порятунок від великої небезпеки, набуття притулку. Судно, що стоїть на якорі символізує стійкість, яку необхідно проявити в прийнятті та реалізації рішення.

Пропливає повз моторний човен уві сні є передвісником романтичної поїздки. Те,, до чого сниться пливе по річці катер для жінок, інтерпретується тлумачем про можливу зустріч з чоловіком, який цілком може стати другою половинкою.

Сонник Міллера тлумачить побачений катер, як головну спонукальну силу (на кшталт «другого дихання»), яка дає можливість сновидцу успішно закінчити розпочату справу.

Наснилося, що два катери не змогли розійтися на воді, отже, в реальному житті слід віддати перевагу чомусь або комусь одному, оскільки гонитва «за двома зайцями» здатна вимотати морально і фізично, чи не принісши результату.

Як тлумачить російський сонник, що стоїть на воді катер є ознакою майбутньої зустрічі з друзями, яка буде наповнена радісними і веселими подіями. Бачити біле судно уві сні — до романтичного побачення.

Плавати

Сонник XXI століття описує,, до чого сниться плавати на катері. Згідно тлумачу, дане сновидіння обіцяє велику кількість різнопланових вражень, що будуть варіюватися від радості до печалі. Якщо поїздка закінчилася, так і не розпочавшись, значить, Вашим планам на веселощі хтось завадить.

Їхати кудись на кораблі — в реальному житті доведеться зустрітися з приємними людьми. Мчати на моторному човні з великою швидкістю — завдяки вмінню концентруватися в важкі хвилини, сновідящего чекає успіх у справах і схвалення оточуючих. Плисти уві сні по річці обережно керуючи транспортом — Ваша нерішучість заважає отримати справжню насолоду.

Наснилося, що Вам довелося самостійно управляти мотокатером — готуйтеся до серйозних змін у житті. Можливо, незабаром має бути поміняти житло або кардинально змінити сферу діяльності.

Плисти на судні і ловити рибу уві сні — знайдете щастя в любові. Кататися на воді разом зі своїми близькими уві сні, згідно сонником, символізує швидке подорож в реальному часі.

Кататися самому на мотокатере — доведеться самостійно приймати важливе рішення, взявши відповідальність на себе. Плисти в іншу країну уві сні — можливість тривалого відрядження.

Психоаналітичний сонник по-своєму пояснює,, до чого сниться плавати в подорож на катері. Приснилося сновидіння вказує на те, що сили сновідящего спрямовані на пошуки свідомості, сенсу і цінностей в житті.

Якщо приснилося, що довелося кататися на чужому катері, значить, наяву трапиться нагода побувати на відпочинку без особливих витрат.

Наснилося, що мотокатер не заводиться — тимчасові труднощі змусять відкласти здійснення задуманих планів на невизначений термін.

Купувати

На думку Сучасного суміщений сонника, купувати уві сні катер, обіцяє вчинення дурного або необдуманого вчинку, який, в кінцевому рахунку, принесе задоволення сплячій людині.

Те,, до чого сниться покупка дорогого воднотранспортного кошти, розкриває небезпеку зробити необдуманий вчинок, яким з вигодою для себе скористаються недоброзичливці, зіпсувавши при цьому добре ім’я сновидіння. Подібне сновидіння, побачене напередодні вигідної угоди, вказує на штучне затягування цього питання, на вирішення якого знадобиться тонкість і чуття.

Сонник катер, до чого сниться катер уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: