Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кататися на коні, до чого сниться кататися на коні уві сні

Ставний, красивий, здоровий скакун уві сні є уособленням успіху, краси і життєвої енергії. Пояснюючи,, до чого сниться кататися на коні, сонник приділяє пильну увагу поведінці і масті кобили. Іноді такий образ в сновидінні вважається передвісником змін, перешкод, а також може стати своєрідним закликом до дій.

Зверніть увагу на забарвлення жеребця

Тлумачення сонників,, до чого сниться кататися на коні, багато в чому залежить від масті і фізичного стану приснився скакуна. так:

 • Скакати уві сні на конячці білого кольору, віщує вірність друзів;
 • Бачити себе верхи на кобилі чорної масті, означає ризикові справи;
 • Кататися на коні в яблуках уві сні — до вигоди, удачі, прибутку;
 • Стрибка верхом на брикатися кобилці, обіцяє перешкоди на шляху до успіху;
 • Їхати верхи на гнідому коні, означає виконання бажань;
 • Бачити свого скакуна худим і брудним, віщає про плітки і підступність оточуючих.
 • Їзда на чорній лошади — до добра або до худу?

  Сучасний суміщений сонник, приснилося сюжет про поїздку на чорному коні, пов’язує з прийдешнім успіхом, на шляху до якого ви можете зробити ряд негідних вчинків. Молодій жінці таке сновидіння віщує спілкування з авторитетними, мудрими людьми.

  Що передбачається на любовному фронті?

  Авторитетний в любовних справах сонник Фрейда, образ коня уві сні уособлює з ідеалом жінки і сексуальної партнерки. Бачити себе танцював на красивою, здоровою кобилі, віщає про прагнення сновідящего мати дітей.

  Якщо жінці приснилася стрибка на вороному жеребці, значить, за версією Сучасного суміщеного снотолкователя, незабаром сновидицей належить дізнатися про невірність коханого. Інші авторитетні сонники мають інше тлумачення сну і вказують на ймовірність спілкування сновидящей з настирливим залицяльником.

  Трактування Міллера

  Успіх, прибуток і процвітання — це все,, до чого сниться кататися на коні по інтерпретації сонника Міллера. Наснилося, що їдете на неосідланому кобилці, значить, наяву вдасться наблизитися до добробуту і бажаного комфорту, шляхом нелегкого і копіткої праці.

  Будьте впевнені — перемога близька!

  Побачити себе в сідлі, згідно сонником Медеї, означає, що ви контролюєте ризиковану ситуацію. Якщо сниться, що робите верхову прогулянку по вузькій стежці, яка поступово веде на високу гору, значить, за версією психолога Міллера, наяву знайдете міцне становище.

  Кататися на коні, проїжджаючи через прозорий струмок уві сні, віщує позитивні зміни в житті і радісні перспективи. Якщо ж під час переїзду ви дивилися вниз на темну воду — ваша радість буде затьмарена якимись подіями.

  Перепливати річку на спині коня, вішає про виконання задуманих планів, отриманні вигоди. Брати участь в кінних змаганнях уві сні — передвісник благополучної і ситого життя.

  Проявіть пильність

  Уважно поставтеся до сновидіння, в якому, катаючись на коні, ви впали або кобилка скинула вас із сідла. Цей сюжет попереджає про випробування долі у вигляді хвороби або появи супротивників.

  Сонник кататися на коні, до чого сниться кататися на коні уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: