Сонник кататися на лижах, до чого сниться кататися на лижах уві сні

Кататися на лижах уві сні — явне попередження. Сонник попереджає, що доведеться неабияк поборотися за своє щастя. Але, не завжди пояснення,, до чого сниться дана зимова забава, таке негативне. У ряді випадків цей сон обіцяє приємні події.

Пророцтва з сонника XXI століття

Бачити в одному зі своїх снів, як ви катаєтеся на лижах — до швидкої приємної зустрічі з кимось із старих добрих друзів. Спілкування з цією людиною дозволить пережити цілу гаму приємних почуттів і зануритися в ностальгічні радісні спогади.

Якщо приснилося, що легко і невимушено ковзати по лижні, то наяву вирушите в подорож. Якщо сниться, що катаєтеся на лижах досить довго, то вийде поїхати досить далеко від будинку. Сонник XXI століття нагадує, що, навіть перебуваючи в розслабленому відпускний настрій, не варто забувати про власну безпеку.

Бачити уві сні, як з гори спускається група лижників — до фінансового застою. Приснилося — знак, що не варто робити ставки на нову справу, велика ймовірність, що який-небудь відчутного прибутку воно не принесе. Якщо сниться, що ви самі катаєтеся на гірських лижах, значить, в реальності зважитеся на участь в небезпечному заході. Така схильність до авантюр здатна послужити погану службу і втягнути в великі неприємності.

Думка сонника Міллера

Кататися на лижах в своєму сновидінні — до необхідності змінити навколишнє оточення. Подібні зміни дозволять змінити своє життя в кращу сторону. Якщо сниться такий сюжет, не тягніть, і вирішуйте на те, що так довго планували.

Бачити уві сні зламану лижу — погана ознака. Сонник Міллера попереджає, що те, що сильно побоюєтеся втратити, виступить джерелом ваших труднощів.

Котитися з гори — до невдач. Те, що планували тривалий час раптово почати турбуватися. Тільки не опускайте руки. Сон не повинен збити з поставленої мети і наміченого шляху. Якщо ви щиро вірите в те, що задумане вам дійсно необхідно, беріться за справу знову.

Розважатися на гірських схилах на взятому на прокат спортивний інвентар — до необхідності вступити в нелегких розмова з власною дитиною. Сонник Міллера рекомендує не намагатися уникати важких тем, а, навпаки, нарешті поговорити начистоту. Це дозволить повернути взаєморозуміння і довіру у відносини.

Якщо приснилося, що з гори ви спускаєтеся в компанії коханого або коханої, то відносини переживуть якесь оновлення. Приснилося свідчить про те, що почуття стануть яскравіше, і пристрасть знову буде палати в серце, як у перші місяці зустрічей.

Кататися на лижах уві сні влітку — до сміливих рішень. Якщо влітку займатися даним видом спорту вам зовсім не сподобалося, то варто почекати з вибором і діями, інакше, вони лише спровокують низку труднощів.

Сонник кататися на лижах, до чого сниться кататися на лижах уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: