Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник котитися з гори, до чого сниться котитися з гори уві сні

Котитися з гори уві сні можна по-різному: насолоджуватися легкістю ковзання або шкодувати про втрачені позиції підкорювача вершин. Зрозуміти,, до чого сниться ваш сюжет, допоможуть різноманітні тлумачення, які пропонує сонник.

Пояснення Міллера

Сонник Міллера стверджує, що катання з гірки уві сні — це аж ніяк не рух вниз. В даному випадку безперешкодне пересування символізує зліт в діловій сфері. Будь-виробничий процес буде в радість, результати своєю якістю здивують навіть самого сновидіння. Партнери, клієнти, керівництво неодмінно відзначать цей факт. Зараз підходящий момент для підйому на рівень вище.

Обережно: слизько!

Сонники підказують, чого остерігатися в майбутньому і на що звернути увагу в даний момент. Якщо уві сні фігурував спуск з гірки, Юрій Лонго нагадує, що зовнішність оманлива. Піддавшись суб’єктивному враженню, ви ризикуєте несправедливо образити нового знайомого.

На думку Фрейда, ковзання з гірки відображає тягу до розпусти і самозадоволення.

У Сучасному оракулі також є тлумачення сну, в якому довелося котитися з гори вниз. Подібне трапляється бачити тим, хто панічно боїться поразок. В більшості своїй надумані страхи негативно позначаються на якості життя.

Ох, і покатаю

Якщо уві сні пощастило скотитися з горочки з захопленням і радістю, сонники вважають побачене добрим знаком. Тому, хто встиг весело скотитися уві сні, Універсальний сонник обіцяє нове цікаве заняття, яке накриє з головою і, можливо, стане справою всього життя.

Коли уві сні довелося радісно скотитися з пологого схилу, снотолкователь Езопа віщує знайомство з позитивною людиною, який зробить яскравіше будні сновидіння. Коли ж наснилося, що ви здолали спуск, балансуючи на своїх двох, ви відмінно проведете час зі старими друзями.

Чи все гладко?

Тлумачачи,, до чого сниться котитися з гори, тлумач звертає увагу на поверхню схилу і особливі прикмети височини.

 • Гарний краєвид і пологий спуск обіцяють удачу в коханні та бізнесі;
 • Котитися з гори невеликий і гладкою означає новий етап в просуванні справи;
 • Бачити себе гордо з’їжджаються звідкись із піднебесся — вам підвладні будь-які звершення;
 • Наснилося, як підкидає на вибоїнах? Можливі сварки з друзями.
 • Льодовиковий період

  Цікаво дізнатися,, до чого сниться котитися з гори, покритої льодом. Як відомо, лід слизька субстанція, тому передбачення часто приймають двоякий характер.

  Якщо уві сні ви ризикнули з’їхати по крижаній гладі, це означає, що в реальності ви самодостатній, рішучий і відповідальний чоловік.

  Якщо приснилося котитися з крижаної гори і бачити, що лід чорний, сонник попереджає про прийдешні зміни. Не факт, що вони припадуть до смаку, зате подарують безцінний досвід.

  Коли в сновидінні ковзати по крижаній поверхні довелось в компанії, наяву чекає участь у спільному проекті або поїздці.

  Білосніжні мрії

  Щоб дізнатися,, до чого сниться катання по снігу, важливо згадати, який настрій супроводжувало уві сні. Якщо приснилися веселощі і захват, сонник обіцяє розваги та радісні події.

  Слід знати, чому під час катання по снігу ви отримали забиття. Сонник вважає символ застереженням: на вечірці поаккуратнее зі спиртним.

  Наснилася поїздка по сніговій гладі з коханим? Справа до весілля. До чого сниться катання з дітьми, слід розуміти буквально: сюжет говорить про те, що вагітність не змусить себе чекати.

  Іноді спуск зі сніжної вершини обіцяє відчуження і перешкоди.

  Про що розкажуть сани

  Сонник Н. Грішіной пропонує цікаве пояснення,, до чого сниться котитися з гори на санках. Символ вказує, що реальна дійсність занадто пригнічує, і бажання змінити обстановку — більше, ніж каприз. Розгляньте можливі варіанти, адже на кону здоров’я і душевну рівновагу.

  Якщо приснилося на на санках котитися з гори, яка ніяк не закінчиться, сновидіння нагадує про незавершених справах, а також про те, що у відносинах пора розставити крапки над і.

  Сонник котитися з гори, до чого сниться котитися з гори уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: