Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кататися на гойдалках, до чого сниться кататися на гойдалках уві сні

Всім тим, кому уві сні трапилося кататися на гойдалках, сонники рекомендують проаналізувати своє життя на предмет зацикленості на чомусь. Можливо, існує якась справа або проблема, що не дає вам спокою, і ви перетворили своє життя в «день бабака», намагаючись виправити ситуацію. Сонники підкажуть, як вам вчинити. Пригадайте всі подробиці своєї мрії і поцікавтеся у них, до чого сняться каруселі.

Сонник Міллера

Символом мінливості вважав Густав Міллер гойдалки, про що написав достатню кількість інформації в своєму «путівнику по світу сновидінь». Згідно з версією його сонника, кататися на гойдалках уві сні — ознака того, що в реальності сновидец звалив на себе ношу не по плечу, і тепер гнеться під її важким тягарем.

Наснилося, що ледве-ледве розгойдувалися? Це означає небажання виправляти ситуацію. А ось, якщо розгойдалися дуже сильно, то мрія означає необхідність прислухатися до свого внутрішнього голосу.

Хто був поруч

Той, хто катався на гойдалках разом з вами, здатний зробити істотний вплив на тлумачення сну. Отже,, до чого сниться катання:

  • Поодинці — до бажання переосмислити своє життя;
  • З коханим — до мінливості відносин;
  • З одним — ви будете часто сперечатися через розбіжності;
  • З колективом — ви будете то самотні, то надто затребувані.
  • Прогулянки в парку з коханим: Цінуйте тих, хто поруч

    Прислухайтеся до тлумачень пастора Лоффа, якщо уві сні ви бачите, як катаєтеся на гойдалках з коханим чоловіком. Тлумач так пояснює приснився сюжет: вас чекає непростий період, коли ви будете то очманіло ненавидіти один одного, то дуже потребувати.

    Місячний сонник пропонує дізнатися чоловікові, до чого сняться розваги на атракціонах разом з коханою дівчиною: стережіться швидкоплинних захоплень і інтрижок, вони здатні зруйнувати міцні і довгі відносини.

    Одиночне катання, як символ змін

    Наснилося, що ви прийшли в парк в повній самоті і вирішили кататися на гойдалках? Такі сюжети, частіше за все, говорять про те, що вас чекають зміни. Щоб зрозуміти наскільки серйозні, зверніть увагу на те, як високо ви злітали уві сні.

    Розгойдатися сильно і високо — зміни викличуть негативну реакцію з вашого боку, навіть якщо вони будуть позитивними. А ось, кататися, то високо, то низько — знак нерішучості, яка буде заважати вам зробити правильний вибір.

    Особливої ​​уваги потребують приснилися картинки, в яких ви бачите себе на каруселях голою. Це говорить про вашу незахищеності перед труднощами. Зовсім погано, якщо уві сні ви, крім того, що гойдалися голою, ще й випали з «гойдалки-човники» — це провісник важкого періоду хвороб і невдач.

    Весела компанія — ознака підтримки і опори

    До чого сниться мрія, в якій ви прийшли в парк кататися на гойдалках разом з компанією друзів? Східний сонник прояснює: в яку халепу ви б не потрапили, поруч завжди виявиться близька людина.

    Бачити уві сні, що у вашій компанії одні чоловіки — до підвищеної уваги з боку сильної половини людства, обіцяє сонник Білого Мага.

    Сонник кататися на гойдалках, до чого сниться кататися на гойдалках уві сні

    Таємниці снів

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Це читають найбільше:

    Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

    Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


    У які дні тижня збуваються сни?

    Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


    Дізнатись значення сну

    Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

    Можливо, вас зацікавить: