Сонник катастрофа, до чого сниться катастрофа уві сні

Якщо уві сні вам привиділася катастрофа, то будьте обережні наяву: контролюйте свої вчинки і судження, не довіряйте незнайомцям, а так само переконуйтеся в правдивості інформації, що надходить до вас — рекомендують сонники, трактуючи,, до чого сниться подібний сюжет. Але перед тим як приступити до тлумачень, все ж пригадайте всі дрібні деталі мрії — вони допоможуть вам знайти правильну відповідь на своє питання.

Природний катаклізм, як символ конфліктів

Якщо вам привиділася уві сні природна катастрофа, така як, наприклад, повінь, то будьте готові до того, що роздратування «накриє» вас з головою, і ви почнете говорити комусь із друзів гидоти. Особливо це актуально у випадках, коли повінь уві сні змило півміста.

Бачили уві сні природний катаклізм у вигляді землетрусу? Це ознака того, що ви не зумієте пробачити комусь нешкідливий жарт, і вибухне грандіозний скандал. А якщо наснилося виверження вулкана, то це говорить про те, що «завдяки» своєму гніву, ви зарекомендуєте «людиною-запальничкою».

Техногенна катастрофа, або Бійтеся помилок

Примарилося техногенна катастрофа в місті означає помилки, які ви будете здійснювати в найближчі дні одну за одною, попереджають сонники.

Так, наприклад, якщо вам наснився вибух ядерної бомби і ви бачите атомний «гриб», що росте на горизонті, то це означає, що ви прийміть неправильне рішення, яке істотно «отруїть» ваше життя на деякий час, віщає сонник Лонго.

А ось, на думку Місячного сонника,, до чого сниться катастрофа, що сталася у вас в місті на заводі: ви не підтримаєте ідею свого колеги, про що в подальшому пошкодуєте.

Катастрофа літака — до сварки з коханим

Тлумачення сну, в якому ви бачите катастрофу, яка сталася з літаком, ледь набрав висоту, за версією сонника Фрейда, має не дуже радісне пояснення: ви занадто багато уваги приділяєте почуттям, забуваючи про плотські втіхи — це може привести до сварки з обранцем.

Сонник міс Хассе так само передбачає непорозуміння з коханим, пояснюючи,, до чого сниться авіакатастрофа, в якій зіткнулися два літаки в небі.

Аварія на залізниці: Від втрат до придбань

Всім тим, хто уві сні побачив катастрофу, що сталася з поїздом, повинен згадати, що це був за склад: вантажний чи пасажирський. Аварія пасажирського поїзда або електрички символізує втрати через небажання або невміння економити.

А ось, бачити уві сні, як перекинувся потяг, що перевозить вантажі — символ багатозначний. Так, наприклад, розсипаний вугілля символізує набуття потрібних зв’язків; колоди, розкидані по рейках — сигнал про грошові надходження; ну, а якщо вам наснилися перевернуті цистерни і розлита рідина, то це означає, що у вас все буде йти «як по маслу».

«Кіношний» Армагеддон: Гряде час яскравих емоцій

До чого сниться сюжет, в якому ви бачите пожежі і глобальні руйнування, що відбулися на землі, що призвели планету до кінця світу, підкаже Сучасний сонник. Найближчим часом з вами відбудуться події, які змусять похвилюватися.

Привиділося уві сні, що ви, немов герой фільму «Армагеддон», намагаєтеся врятувати Землю від кінця світу, викликаного глобальною катастрофою? Захопитеся чимось екстремальним.

Бачити уві сні всесвітній потоп, немов зійшов з ілюстрацій Біблії — ви станете свідком неприємного інциденту. А якщо ви намагаєтеся наздогнати втікачів людей, що рятуються від водної стихії, яка прийняла розміри світової катастрофи, то вам не вдасться уникнути неприємності, і вона дуже зіпсує вам настрій.

Тлумачення Міллера

Сонник Міллера пояснює приснився катастрофу, як провісник великих неприємностей, причому, як у вас, так і у близьких вам людей. Згадайте, яка саме катастрофа вам приснилася, і дізнайтеся, до чого вона сниться:

 • Крах на море — один потрапить в неприємну ситуацію і попросить про допомогу;
 • Залізнична катастрофа — потерпіть збитки;
 • Автокатастрофа — до серйозного захворювання;
 • Авіакатастрофа — до розставання з обранцем;
 • Катастрофа за участю трамвая — знак розчарувань.
 • Сонник катастрофа, до чого сниться катастрофа уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: