Сонник кататися на хвилях, до чого сниться кататися на хвилях уві сні

Кататися на хвилях уві сні часто обіцяє успішне подолання труднощів, зміни в справах, чоловікові — сексуальні задоволення, дівчині — багатообіцяюче знайомство. Наш сонник, беручи до уваги деталі, пояснить, до чого сняться такі дії.

Зміни в справах, далекоглядний вчинок

Приснилися хвилі часто символізують складності, перешкоди ходу справ. А осідлати цю стихію і прокотитися обіцяє сприятливі зміни в діловій сфері.

Бачити, як катаєтеся на хвилях уві сні, означає: незабаром зробите сміливий, далекоглядний вчинок, який принесе хороший результат.

Приємні розваги, цікаве знайомство

До чого сниться чоловікові кататися на хвилях? Сонник обіцяє йому сексуальні задоволення, розваги в ліжку. Він познайомиться з привабливою молодою особою, а далі їх відносини переростуть в необтяжливу сексуальний зв’язок.

Дівчині такий сюжет уві сні обіцяє багатообіцяюче знайомство, яке здатне привести до весілля. Якщо вода була чистою — помисли партнерів по відношенню один до одного також будуть чистими, а почуття взаємними.

Успішно подолаєте всі труднощі

Наснилося кататися на хвилях? Який би складний план ні задумав сновидец, він зможе його здійснити. Це стосується не тільки бізнесу, але також інших сфер життя.

Бачили уві сні, як ковзати по високому водяному валу? Наяву зробите рішучий вчинок, завдяки якому навколишні змінять свою думку про вас.

До чого сниться піти з головою під воду, але потім виринути і осідлати хвилю? Сонник підказує: чекають труднощі, але ви вийдете переможцем.

Наснилося кататися на хвилях на серфі? Наяву ваші знання, досвід дозволять вдало лавірувати серед складних питань по роботі або в бізнесі.

Деталі сновидіння

Тлумачення сну враховує його подробиці:

 • Вода була чистою — придумаєте найкращий варіант вирішення складного питання;
 • Маса води брудна — використовуєте нечесні методи для досягнення бажаного;
 • Дуже великі — приймете несподіване рішення і виграєте в ризикованій справі;
 • Багато піни — ваші мрії не збудуться.
 • Сонник Міллера: наметете для себе галузь знань

  До чого сниться ковзати по високому гребеню води? Сновидець визначить для себе галузь знань, де він хотів би вдосконалюватися, і зробить перші кроки. Поступово він зможе освоїти великий обсяг інформації і стати експертом в цій галузі.

  Оберне ситуацію до своєї користі

  Сонник дає ще одну трактування баченню уві сні про ковзанні по водяній лавині на дошці. Сплячий виявиться причетний до значним суспільним або навіть державним подіям. Причому, несприятлива для суспільства ситуація буде сприяти його особистим інтересам.

  Приснився сюжет про великих водяних валах часто відображає сильні емоційні потрясіння, причому, не обов’язково з негативним забарвленням. Підпорядкувати собі цю стихію і ковзати по поверхні її великих гребенів означає: навіть при стресовій ситуації будете вести себе гідно.

  Бачили, як уві сні виявилися нагорі високого водяного валу і катаєтеся на хвилях? Сонник вказує: хоча обставини складуться несприятливо, ви все ж зможете пересилити їх, більш того — обернути до своєї користі.

  Сонник кататися на хвилях, до чого сниться кататися на хвилях уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: