Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кататися, до чого сниться кататися уві сні

Людям, яким уві сні довелося кататися на чимось або когось, наяву належить випробувати нові враження і надзвичайні переживання: радісні й сумні одночасно. Тлумачачи,, до чого сниться такий сюжет, сонник радить врахувати засіб і вид пересування.

Що пророкує Міллер?

Міллер переконаний, що кататися по льоду, означає загрозу втратити роботу, позбутися матеріальних цінностей. Наснилося, що спостерігаєте за тим, як інші люди катаються на ковзанці, пророкує про ймовірність бути в епіцентрі загальної засудження, причиною якого послужить скандальна подія з людиною, що викликає у вас захоплення.

Молодь, яка уві сні віртуозно колесить на роликах, сповіщає про чудовий самопочутті, здібності поділитися радістю, щоб ощасливити інших людей. Ваші товариші, не ті люди, які можуть дати ділову пораду, тлумачить психолог, пояснюючи,, до чого сниться проломити лід під час катання.

Примиріться з самим собою

Деніз Лінн, у своєму сонник описує,, до чого сниться ковзати на ногах по льоду, натякаючи на невпевненість сплячої людини і пригнічений емоційний стан.

Їздити на морській черепасі, віщає про внутрішньому неспокої. Фрейд вважає, що цьому сприяла смуга невдач в реальності. Доктор упевнений: якщо ви станете дивитися на світ оптимістично — тривога розсіється.

Сонник Медеї натякає на неосяжну фантазію, якщо уві сні довелося кататися на вертольоті. Ваші думки не вміщаються в вузькі рамки буденного життя.

Почніть діяти!

За версією Езопа, парити на повітряній кулі уві сні, розкриває неприборкану фантазію сплячої особи. Щоб реалізувати задумки, потрібно не тільки мріяти, а й докладати зусиль.

Наснилося, що пощастило кататися на ретро кабріолеті? Значить в дійсності, ви занадто замріялися. Кидайте фантазії і приступайте до праці.

Вас чекають позитивні емоції

Кататися на роликах уві сні, за версією сонника, обіцяє веселощі, позитивні емоції. Опинитися на ковзанці разом з товаришами, пророкує можливість весело провести час. Сонник дає аналогічне тлумачення сну про катанні на теплоході.

Снотолкователь Мандрівника описує,, до чого сниться кататися на дошці для серфінгу, пророкуючи сновидцу насичену подіями і враженнями життя. Приснилися розвага на атракціонах, сповіщає сонником приємні емоції від зустрічі з далекими родичами, друзями.

Тримайте почуття під контролем!

Розкочуватися уві сні на канаті, підвішеному до дерева, в реальному житті, асоціюється з ризиком проявити погані риси свого характеру.

Кататися на інвалідному візку уві сні, вказує на схильність сплячої персони накручувати ситуацію, драматизувати. Колесити на мопеді — задумайтеся про негативних емоціях, які вами керують.

Проявіть пильність!

Кататися на ковзанах, по хисткій, тонкої крижаній кірці, означає, що ви перебуваєте в сумнівних обставин. Схильність до ризиків може перешкодити досягти бажаного тим, кому приснилось їздити верхи на бику.

Мчать за кермом скутера уві сні — проявіть обережність у справах, інакше всі зусилля закінчаться крахом. Разом з дітьми спускалися зі сніжною або дитячої гірки? Універсальний сонник застерігає від необдуманого, дурного вчинку.

Спускатися по снігу з гори на снігоході, попереджає снотолкователем про відсутність відчутного доходу після реалізації ідей і задумів.

Розкочувалися на тарзанці — ви необгрунтовано ризикуєте. Використовувати ліфт не за призначенням, то спускаючись, то підіймаючись — вам загрожує небезпека. Канатна дорога уві сні — пророкує небезпечний, важкий шлях, важке.

Попереду — успіх!

Приснився чоловік віртуозно котиться на роликах? Бачення пророкує про новий, незнайомому і успішному справі. Чоловікові, кататися на мотоциклі з величезною швидкістю, сповіщає про наявність лідерських якостей, які допомагають впорається з негараздами.

Бачити себе за кермом дорогої машини, відображає правильне і вміле управління життям призведе до постійного успіху. Кататися на чужій машині, уособлює активну соціальну позицію сновидіння.

Сонник Мандрівника впевнений: спроби полюбовно домовитися з противником, будуть виправдані, роз’яснюючи,, до чого сниться з’їжджати на перилах. Кататися на білій, красивою яхті уві сні, передвіщає сонником великі перспективи в бізнесі.

Приготуйтеся до змін

Розважатися на водяних гірках в аквапарку — наяву доведеться прийняти відповідальне рішення, котре змінило нинішнє життя. Сучасний суміщений сонник пророкує великі зміни, тлумачачи,, до чого сниться кататися на кораблі по річці.

Розсікати по хвилях на моторному човні — зміни пройдуть бурхливо і клопітно. Плавати на човні в штиль — зміни траплятися безболісно.

Тим, кому довелося кататися на автобусі, потрібно готуватися до важливого заходу. Наснилося, що боїтеся кататися на чортовому колесі, говорить про підсвідоме страху зважитися змінити життєву ситуацію. Сонник радить сміливо йти вперед, не озираючись в минуле.

Про кохання…

Сонник Закоханих радить не зловживати довірливістю коханого, пояснюючи,, до чого сниться їздити на спині хлопця. Дівчині, кататися на мотоциклі з високою швидкістю, говорить про тягу до «поганим» хлопцям.

Довелось кататися на спині великий риби? Наяву доведеться випробувати почуття закоханості. Жінкам, приснилося бачення іноді вказує на «цікаве становище».

Розсікати по воді на дельфіні — в реальному житті ви не знаходите виходу своїм романтизму. Скочуватися з водної гірки уві сні, віщує про невміння налагодити зв’язок зі своєю другою половинкою. Будете снувати з однієї крайності в іншу.

Інтимні моменти

Фрейд впевнено вважає: кататися уві сні верхи на касатці, провіщає можливість урізноманітнити сексуальні контакти, кошторис інтимного партнера. Бачити себе на американських гірках чи інших атракціонах віщує романтичну пригоду.

Наснилося стрибка на свині, зумовлює доктором нестандартне проведення часу. Минуле подія залишить двояке враження: з одного боку — приємне, з іншого — тривожне післясмак.

Жінці, скочуватися взимку на санках уві сні, згідно сонником, наяву пов’язане з ризиком втратити повагу обранця своїми дурними витівками і швидкоплинними захопленнями.

Зберіться!

Езотерики впевнені, люди, що катаються на стільці, повинні трохи відпочити і обдумати ситуацію, що склалася. Ваше прагнення до легкої і безтурботного життя не виправдано вчинками, заявляє французький сонник, тлумачачи,, до чого сниться колесити на скейті.

Бачити, як їсте на трамваї, позначає кінець негараздам. Тлумач пророкує вдалий збіг обставин, роз’яснюючи,, до чого сниться сидіти на колесі огляду.

Сонник XXI століття, людям, яким пощастило кататися на катері уві сні, обіцяє надзвичайно сильні переживання, викликані то з радістю, то смутком.

Налагодьте контакт з оточуючими

Участь в гонках на мотоциклах уві сні, пов’язане з відчуттям самотності. Сонник радить переглянути ставлення до оточуючих.

Універсальний снотолкователь попереджає про неможливість або небажання людини знайти спільну мову з родичами, пояснюючи,, до чого сниться їздити на скейтборді. Не варто провокувати близьких, інакше сварки і конфлікти, принесуть лише розчарування.

Наснилося їзда на танку асоціюється з байдужістю до пояснень опонента. Скакали у кого-то на шиї? Значить, по-споживацьки ставитеся до персонажу.

Яких тварин довелося осідлати?

Сонник від А до Я розшифровуючи сновидіння про катанні, приділяє максимум уваги тварині, якого сталося осідлати. так:

 • Скакати уві сні верхи на віслюку — віщує пізнавальне, цікаву подорож; — кататься на кішці — говорить про явну перевагу над суперницею;
 • Тигра — віщає про закінчення неприємностей;
 • Собаці — друг надасть неоціненну послугу;
 • Корові — до нудного і смутному дозвіллю;
 • Кита — обіцяє вигідне придбання, приємний сюрприз;
 • Ведмедя — до отримання звістки;
 • Верблюді — до великого достатку, благополуччя.
 • Коні — вас супроводжує успіх у всьому;
 • Слоні — до придбання стабільного стану, поваги оточуючих.
 • Наближаються цікаві події!

  Чоловікам, скочуватися з гори на санях уві сні, обіцяє просування по службі. Кататися в літню пору на санках чи сноуборді, віщує отримання несподіваних новин.

  Приснилося пересування великому або самокатом, за версією Великого сонника, сповіщає про нову пропозицію співпраці.

  Сонник кататися, до чого сниться кататися уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: