Сонник кататися на велосипеді, до чого сниться кататися на велосипеді уві сні

Двоколісний транспорт — маневрений, але нестійкий. Бути може, тому сонники, пояснюючи сновидцу,, до чого сниться кататися на велосипеді, пророкують якийсь конфлікт між бажаною свободою і подоланням труднощів на шляху до наміченого.

Прогулянка

Азбука Тлумачення снів інтерпретує велосипед, на якому катається сновидец, як самодостатність, вміння досягати мети — в особливій мірі це стосується тих, хто уві сні їхав на триколісному. Подорож на триколісному транспорті пророкує успіх в важко здійснюваним проект.

Кататися на велосипеді уві сні віщує любовні ласки і взаємне задоволення в реальному житті. За Італійському сонником Менегетті, це відображає схильність до порожнього еротизму наодинці з самим собою. Прогулянка уві сні дорослого пана на триколісному — йому запропонують допомогу.

Аварії і події

До чого сниться аварія і поломки?

Потрапити в аварію, катаючись на велосипеді — віщує експерименти в інтимній сфері, незвичні сексуальні відчуття. Впасти з нього уві сні означає, що назрів конфлікт, який зажадає з’ясування відносин. Також можливі невдачі в сексі.

Поломка уособлює нестійкість положення, необхідність заново відвойовувати позиції. Ремонт велосипеда, за версією Фрейда, віщує бажання негайного сексуального контакту.

Згідно сонником Від «А» до «Я», якщо наснилося, що під час прогулянки на велосипеді зламалися колеса, попереду розставання з близькою людиною. Накачувати їх — символізує ваші зусилля, які винагородяться прибутком і особистим щастям. Злетіла уві сні ланцюг уособлює підступи заздрісників.

Особливості траси

До чого сниться напрямок рух і особливості топографії місцевості?

Міллер у своєму сонник пророкує, що забиратися в гору — ознака прийдешнього успіху в бізнесі.

Згідно сонником Міллера, уві сні котитися на велосипеді під гору — знак, який повинен насторожити той сновидець: величезні зусилля витрачаються даремно, бо він вибрав не свою стезю. За сонником Міллера, якщо спуск приснився жінці, їй слід стежити за своїми словами і вчинками, її добре ім’я під загрозою: недоброзичливці використовують будь-який привід, щоб поставити під сумнів її репутацію.

Якщо уві сні грунтова дорога пролягала через ліс, сонник Від «А» До «Я» обіцяє блискучі перспективи. По Фрейду, проїзд по мосту на протилежний берег символізує зміну партнера.

Деталі конструкції

До чого сняться деталі конструкції, які потрапили в поле зору, коли ви каталися на велосипеді?

Якщо погляд упав на педалі, ваші близькі вкрай потребують допомоги. Крутити педалі назад — прийшов момент усвідомити, що напрямок обрано невірно. Енергійно натискати на педалі, добираючись до роботи — відображає великий ентузіазм, який проявіть на службі.

Колеса передбачаються, що встановиться мир і злагоду в домі. Кермо пророкує захоплюючі далекі подорожі. Наснилося в дорозі дзвонити в дзвоник — до отримання важливої ​​новини, яка зажадає швидких рішень.

Вчитися їздити

Учити дитину кататися на велосипеді — ви передасте комусь свій досвід, напишете дослідження, книгу, інструкцію. Вчитися самому в спеціалізованій секції велоспорту — ваші ідеї недостатньо дозріли, щоб оприлюднити їх.

Наснилося вчитися їздити на двоколісному, хоча наяву цього не вмієте — навколишні виявлять до вас повагу.

Сонник кататися на велосипеді, до чого сниться кататися на велосипеді уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: