Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник каштан, до чого сниться каштан уві сні

Каштан — красиве дерево, яке можна зустріти в багатьох містах. Воно надає міській суєті статечність, розміреність і природне благородство. Але, до чого сниться ця рослина? Сонник спробує пояснити явище, побачене уві сні.

Коли виконуються сни

За зовнішнім виглядом каштана легко можна визначити, коли виповнитися той чи інший сон. Наприклад, квітучі каштанові зарості говорять про те, що якась подія відбудеться саме тоді, коли зазвичай цвіте каштан, тобто в кінці весни.

Якщо ж рослина вже увійшло в пору свого плодоношення і дерево обвішано дозрілими горішками, то час виконання сну доведеться на осінній період. Наснилося, що листя повністю облетіли — до початку зими ви вже точно дізнаєтеся, до чого снився цей сон.

За Міллеру

Свою власну думку з приводу такого бачення має і сонник Міллера. Він вважає, що перебирати або тримати в руках каштани — до збитків. Однак якщо вам попадеться особливо великий плід, то незабаром статися знайомство з новим супутником життя.

Наснилося, що ви їли смажені каштани? Період печалі і невдач зміниться абсолютним щастям і успіхом. А ось молодій жінці бачити уві сні, що вона ворожить на каштанах — до заможного залицяльника і хорошого здоров’я.

Успіх і задоволення

Ще одне тлумачення сонника стосується життєвих перспектив сновидіння. Так квітучі каштани символізують успіх і добробут.

Якщо бізнесмен, підприємець і будь-який інший чоловік бачив в нічних мареннях сильне і здорове дерево, то нову справу, можливо і не принесе великих грошей, зате принесе задоволення і моральне задоволення.

Великий і красивий плід завжди символізує любов і серйозні почуття. Їсти його уві сні, на думку сонника означає, що людина буде мати міцне здоров’я і взагалі задоволений своєю долею.

Дії

До чого сниться каштан, допоможуть з’ясувати дії сплячого. Так бачити з боку квітучі рослини — до нових планів і ідей. А ось трясти каштан, який ще тільки цвіте — не дуже добре.

Сонник попереджає, що ви занадто квапте події. Наснилося, що жолуді встигли і обсипалися, а вам довелося їх збирати, то скоро настане час, коли ваші плани втіляться в життя.

Езотеричне значення

Згідно не самому популярному тлумачення сонника, каштан це символ внутрішньої енергії. І стан саджанця якраз вказує на її характер. Так кволе і хворе говорить про низьку енергетиці, міцне і здорове — високою.

Наснилося, що вам доводиться збирати каштани по одному, значить, і в реальності ви накопичуєте енергію буквально по крихтах. А плід з червоточиною явно вказує на наявність негативної програми, тобто псування.

Життєвий принцип

Але, мабуть, найцікавішу розшифровку сонник дає сновидіння, в якому фігурує каштановий колір волосся.

Щоб зрозуміти, до чого сниться такий сон, слід згадати, що означають саме волосся. А вони є відображенням характеру і темпераменту сновидіння. Чим пишніше і красивіше волосся, тим краще і добріше людина.

У той же час каштановий колір — це стабільність, спокій і навіть деяка приземленість. Не складно здогадатися, до чого сниться пофарбувати голову в такий відтінок. Волосся цього кольору символізують бажання сновидіння жити повним і в той же час спокійним життям.

Сонник каштан, до чого сниться каштан уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: