Сонник каштан, до чого сниться каштан уві сні

Каштан — красиве дерево, яке можна зустріти в багатьох містах. Воно надає міській суєті статечність, розміреність і природне благородство. Але, до чого сниться ця рослина? Сонник спробує пояснити явище, побачене уві сні.

Коли виконуються сни

За зовнішнім виглядом каштана легко можна визначити, коли виповнитися той чи інший сон. Наприклад, квітучі каштанові зарості говорять про те, що якась подія відбудеться саме тоді, коли зазвичай цвіте каштан, тобто в кінці весни.

Якщо ж рослина вже увійшло в пору свого плодоношення і дерево обвішано дозрілими горішками, то час виконання сну доведеться на осінній період. Наснилося, що листя повністю облетіли — до початку зими ви вже точно дізнаєтеся, до чого снився цей сон.

За Міллеру

Свою власну думку з приводу такого бачення має і сонник Міллера. Він вважає, що перебирати або тримати в руках каштани — до збитків. Однак якщо вам попадеться особливо великий плід, то незабаром статися знайомство з новим супутником життя.

Наснилося, що ви їли смажені каштани? Період печалі і невдач зміниться абсолютним щастям і успіхом. А ось молодій жінці бачити уві сні, що вона ворожить на каштанах — до заможного залицяльника і хорошого здоров’я.

Успіх і задоволення

Ще одне тлумачення сонника стосується життєвих перспектив сновидіння. Так квітучі каштани символізують успіх і добробут.

Якщо бізнесмен, підприємець і будь-який інший чоловік бачив в нічних мареннях сильне і здорове дерево, то нову справу, можливо і не принесе великих грошей, зате принесе задоволення і моральне задоволення.

Великий і красивий плід завжди символізує любов і серйозні почуття. Їсти його уві сні, на думку сонника означає, що людина буде мати міцне здоров’я і взагалі задоволений своєю долею.

Дії

До чого сниться каштан, допоможуть з’ясувати дії сплячого. Так бачити з боку квітучі рослини — до нових планів і ідей. А ось трясти каштан, який ще тільки цвіте — не дуже добре.

Сонник попереджає, що ви занадто квапте події. Наснилося, що жолуді встигли і обсипалися, а вам довелося їх збирати, то скоро настане час, коли ваші плани втіляться в життя.

Езотеричне значення

Згідно не самому популярному тлумачення сонника, каштан це символ внутрішньої енергії. І стан саджанця якраз вказує на її характер. Так кволе і хворе говорить про низьку енергетиці, міцне і здорове — високою.

Наснилося, що вам доводиться збирати каштани по одному, значить, і в реальності ви накопичуєте енергію буквально по крихтах. А плід з червоточиною явно вказує на наявність негативної програми, тобто псування.

Життєвий принцип

Але, мабуть, найцікавішу розшифровку сонник дає сновидіння, в якому фігурує каштановий колір волосся.

Щоб зрозуміти, до чого сниться такий сон, слід згадати, що означають саме волосся. А вони є відображенням характеру і темпераменту сновидіння. Чим пишніше і красивіше волосся, тим краще і добріше людина.

У той же час каштановий колір — це стабільність, спокій і навіть деяка приземленість. Не складно здогадатися, до чого сниться пофарбувати голову в такий відтінок. Волосся цього кольору символізують бажання сновидіння жити повним і в той же час спокійним життям.

Сонник каштан, до чого сниться каштан уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: