Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник картина — до чого сниться?

Сонник Міллера

Якщо уві сні перед вами виникає картина — значить з Вами одночасно трапиться біда і Вас обдурять. Якщо уві сні Ви пишете маслом картину — значить, Вам належить взяти участь в якомусь сумнівному і ризикованому підприємстві. Якщо Ви уві сні пошкодили картину — значить. Вам доведеться докласти значних зусиль для захисту Ваших прав. Купівля картин уві сні — пророкування негідною спекуляції.

Бачити уві сні свій портрет на генеалогічному древі обіцяє Вам процвітання і радість, але одночасно і розчарування в дружніх зв’язках, і відсутність взаєморозуміння. Якщо Вам сниться, що Вас оточують найкращі гравюри старовинних і сучасних майстрів, значить, ви одержимі пристрасним бажанням найвищих досягнень, в порівнянні з яким справжні Ваші успіхи здаються вбогими. Відвідати уві сні картинну галерею — до розбіжностей. Ви станете докладати зусиль до того, щоб удома налагодити мир і взаєморозуміння, душею прагнучи абсолютно до інших людей.

Англійська Сонник

Приснилися картини, навіть найкрасивіші і майстерно написані, є передвісником брехні і фальші, а тому вважаються несприятливим ознакою, селищем підступність, наклеп і серйозну небезпеку для вашої репутації. Кохана людина, про яку ви думаєте як про майбутнє супутнику життя, може виявитися нещирим, хоча ви про нього так ніколи б не подумали. Сон рекомендує намагатися виявляти мотиви вчинків свого обранця. Людям сімейним сон повідомляє про можливу невірності другої половини.

Сучасний Сонник

Картина уві сні може передвіщати біду і обман. Відвідати уві сні картинну галерею — до розбіжностей в сім’ї. Ви намагаєтеся налагодити мир і взаєморозуміння будинку, всією душею прагнучи до абсолютно інших людей. Якщо вам сниться, що вас оточують найкращі роботи старовинних і сучасних майстрів, — ви одержимі пристрастю до досягнень, в порівнянні з яким справжні успіхи здаються примітивними.

Ісламський Сонник

Обрамляти картину віщує навмисне обмеження власних можливостей. Купувати картину — незабаром Вам належить ухвалити важливе й доленосне рішення. Якщо Ви бачите як уві сні падає картина — значить ваші мрії не здійсняться.

Еротичний Сонник

Побачена уві сні картина віщує обман з боку близької людини. Якщо вам сниться ваш портрет на генеалогічному древі, це означає, що ви відчуєте розчарування в любові. Бачити картинну галерею — до сварок вдома.

Сонник Ванги

Бачити уві сні картину — значить скоро чекає важлива і значуща зустріч. Створювати уві сні картину — прекрасний шанс стати художником своєї долі, проявити всі свої таланти і по справжньому себе розкрити.

Езотеричний Сонник

Перед вами відкриється щось непізнане. Допитливість, яку ви проявляли, буде винагороджена. Писати уві сні картину — такий сон закликає вас не шкодувати зусиль; ваш талант розвинеться.

Сонник Мандрівника

Почуття ностальгії, туги по чому-небудь; надія, спогад (ідіома: «спливають картини минулого»).

Сонник Цветкова

Пориньте в спогади, будете веселитися.

Сонник Хассе

Друзі виявляться лицемірними людьми.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: