Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник карлик — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Добрих казкових карликів і гномів бачити — знак того, що у вас багато друзів, які допоможуть вам в біді. Бачити злих виродків уві сні віщує нещастя і підступи озлоблених людей, які нижче вас по положенню і біднішими. Якщо вам присниться, що казковий карлик заговорив з вами, то постарайтеся запам’ятати його слова, якщо хочете зазирнути з своє майбутнє. Якщо не пам’ятаєте, про що говорили, то сон повинен послужити вам пересторогою від помилок, які можуть згубно позначитися на вашому майбутньому. Сон, в якому ви побачили, що карлик загрожує вам, застерігає: стережіться небезпеки або нещастя. Дивіться тлумачення: Зростання, Урод, Казка.

Сучасний Сонник

Побачений вами в цирку або в іншому місці ліліпут сниться до проявів вашої егоїстичності. Якщо хочете бути щасливими, будьте більш уважні по відношенню до людей. Наснилося, що хто-небудь з ваших рідних чи друзів перетворився в ліліпута, — значить, на його порозі велике нещастя.

Якщо сниться, що ви вітається з карликом, то в найближчому майбутньому ваші стосунки з власними дітьми або іншими представниками молодших поколінь значно ускладняться. Побачили себе карликом — це натяк на те, що ваші помисли і дії незабаром будуть, м’яко кажучи, далекі від благородних.

Сонник Міллера

Карлики, що з’являються у вашому сновидінні (тільки якщо вони не злобні — тоді це до нещастя), завжди віщують щось благе. З хорошим складанням і приємною зовнішністю карлик обіцяє цікаве життя, протягом якої ваші здібності будуть знаходитися в постійному розвитку, а також довгий фізичне і психічне здоров’я, що створює передумови для участі в багатьох вигідних підприємствах. Якщо уві сні друзі стали карликами, подібна доля чекає їх.

Сонник Лоффа

Карлик символізує несвідомі сили природи — гномів, ельфів і т. П. Однак як сновідческій символ він сприймається в значенні «убогий душею». Бути самому карликом уві сні означає проявляти дріб’язковість. Якщо ж вам здаються карликами інші, то це знак того, що ви спілкуєтеся з людьми, негідними вас. Бачити напад на себе злісних карликів обіцяє купу напастей в життя.

Англійська Сонник

Спостерігали за карликом — вас чекає більш високе суспільне становище в суспільстві, звання або посаду. Бачили себе карликом — будете здорові, фізично сильні і незалежні від важких умов. Для комерсантів, закоханих і селян це щасливий сон.

Французький Сонник

Побачити карликів — такий сон пророкує, що дріб’язкові і смішні люди, що входять у ваше оточення, стануть для вас джерелом прикрощів, на щастя, несерйозних.

Езотеричний Сонник

Добрий — належить веселощі, свято. Злісний — отримаєте допомогу від гномів, Стіхіаль землі. Сон рекомендує підібрати вам відповідні прикраси і камені.

Сонник Менегетті

Карлик: символ спотвореного інстинкту (деформованого, перверзіонного), вказує на присутність перешкоди або чужого неприродного в дії.

Еротичний Сонник

Сон про карлику — хороший знак. Ставний карлик віщує вам цікаве життя, багату любовними пригодами і радісними зустрічами.

Ісламський Сонник

Карлик уві сні, провісник того, що Ваші заслуги будуть визнані, і ви досягнете певних успіхів у житті.

Сонник Хассе

Попередження про те, що маєте справу з поганими людьми.

Сонник Цветкова

Реалізація якоїсь справи затримається.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: