Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник карнавал — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Якщо людина згадує про карнавалі, відразу спливає безліч образів — різноманітних, що викликають захват або переляк. Іноді почуття страху пов’язано навіть з найулюбленішими або близькими людьми. Наприклад, батьки заради своїх чад терплять свою присутність на карнавалах, які в глибині душі ненавидять. Підсумком стає перетворення пасторальної картини щасливого і дружного сімейного відпочинку в сцену агресії. Згадайте, хто складав вам компанію на карнавалі, як ви там проводили час.

Карнавал можна назвати місцем, де людина відчуває свою незалежність від умовностей, відчайдушність і легковажність. Завдяки цьому станом безконтрольності і вседозволеності людина почувається чудово і усвідомлює всю красу життя. Нерідко воно має відношення до сексуального досвіду. Якщо людина наяву ретельно дотримується пристойності і не допускає нерозважливих вчинків, то приснилося надто вільне поводження може вселяти в нього справжній жах.

Сонник Міллера

Бачити уві сні, що Ви берете участь в карнавалі, передвіщає, що незабаром Вам доведеться насолоджуватися — незвичайним розвагою або відпочинком. Костюмований карнавал з масками або потворними і безглуздими клоунськими фігурами означає розлад, розбрат будинку. Комерційні справи теж підуть незадовільно, а любов буде без взаємності.

Сучасний Сонник

Приймати уві сні участь в карнавалі — до незвичайних розваг чи відпочинку. Костюмований карнавал з масками, потворними і безглуздими клоунськими фігурами віщує розлад, розбрат в будинку. Справи теж підуть незадовільно, а любов перестане бути взаємною.

Еротичний Сонник

Сон, в якому вам сниться, що ви берете участь в карнавалі, обіцяє насолоду, любовну пригоду або відпочинок з коханою людиною. Однак бал-маскарад обіцяє неприємності і розбрати подружжю або закоханим.

Сонник Ванги

Карнавал — ознака веселощів. Якщо у Вашому сні Ви були в центрі карнавалу — значить доля буде прихильною до Вас. і подарує масу приємний подій і зустрічей.

Сонник Цветкова

Карнавал уві сні є уві сні передвісником веселощів і щастя. Якщо на карнавал люди в безглуздих і жахливих масках — значить чекайте змін в гіршу сторону.

Ісламський Сонник

Карнавал — ознака достатку і благополуччя, удачі і вигідних фінансових угод.

Сонник Фрейда

Карнавал уві сні говорить про те, що наяву Ви прагнете до нових відчуттів.

Сонник Хассе

Бачити себе учасником карнавалу — ви будете гаряче бажати забави.

Сонник Мандрівника

До обману, інтриг.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: