Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник капуста — до чого сниться?

Сонник Лонго

Якщо в своєму сновидінні ви займалися вирощуванням звичайної, тобто білокачанної, капусти або ж збором врожаю капустяних качанів, це віщує прихід або приїзд до вас людини, візит якого буде для вас надзвичайно бажаним. Крім того, настає дивовижна пора здійснення надій, якими б ілюзорними вони не здавалися вам раніше. Побачити іншу капусту (наприклад, брюссельську, кольрабі та ін.) — таке сновидіння закликає озирнутися навколо: в вашому оточенні є людина, яка любить вас і мріє, щоб ви нарешті поглянули в його сторону. Проявивши увагу, ви, швидше за все, зрозумієте, хто це.

Купівля капусти на базарі, вибір вилка покачественнее сниться до того, що вже скоро станеться щось незвичайне і при цьому радісне. Може бути, вам доведеться вітати дорогого для вас людини. Представницям прекрасної статі, які недавно зв’язали себе узами шлюбу, сновидіння пророкує, що вони досить скоро забеременеют. Є капусту — незабаром до вас прибудуть несподівані, але при цьому дуже бажані гості. Якщо снилася морська капуста, то одужає хтось із рідних, чия хвороба була довгою і, здавалося, безнадійної. Може бути, йому знадобиться для цього ваша допомога, так не відмовте ж в ній.

Салат з капусти сниться до того, що ви щось скоро знайдете; можлива випадкова велика прибуток. Маринування капусти уві сні означає, що протягом першого тижня після такого сновидіння вам вдасться реалізувати якийсь давнє бажання, про який ви вже практично не пам’ятали.

Сімейний Сонник

Капусту бачити уві сні — до засмучення, сімейним чварам і неприємностей. Вирощувати, збирати або продавати капусту уві сні — до бідності, розтрат і боргами. Солити її уві сні — до обману, неприємностей; варити — знак меланхолії і дрібних неприємностей на зразок пліток або чуток. Шинкувати капусту уві сні — знак розбіжностей з близькими людьми. Є капусту уві сні і отримувати від цього задоволення означає, що хтось зробить вам подарунок. Однак якщо шматок буквально не лізе вам в горло, то вас чекає незавидна життя і важка робота. Цвітна капуста уві сні віщує заразну хворобу.

Сучасний Сонник

Якщо вам сниться капуста, то в наступні дні ваша сімейна ідилія буде порушена: близькі засмутять вас. Якщо снилося, що ви ріжете капусту, то в реальності самі завдасте близькій людині удар нижче пояса. Падаюча з ваших рук і «тікає» від вас капуста сниться до того, що вам належить звернути увагу на відносини з вашою дитиною, інакше ви можете втратити з ним душевний контакт.

Англійська Сонник

Сни про капусту пророкують ревнощі другої половини. Різати капусту самому — ревнощі улюбленого стане для вас джерелом страждань. Різав інший — хтось усіма можливими способами хоче зробити так, щоб ви втратили віру в людину, яку любите. Є капусту — більш несприятливий сновидіння, що обіцяє хвороба близьких, важкі втрати, як мінімум — втрату великої суми.

Сонник Міллера

Сни, в яких фігурує капуста, у всіх випадках вважаються поганими ознаками. Можливі масштабні заворушення в найрізноманітніших проявах. Зелена капуста сниться до віроломства в любові і подружню зраду. Збір врожаю капусти віщує горе, які ви підготували самі собі, нерозважливо витрачаючи гроші.

Китайський Сонник

Бачити її — до хорошого здоров’я. Молода людина бачить капусту — до нареченої. Є капусту — до благополуччя і багатства. Бачити великий урожай — до благополуччя, успіху і удачі в справах. Хворий їсть капусту — до одужання.

Сонник Менегетті

Капуста сниться до хвороби або серйозної втрати. Якщо ви її подрібнюють, то незабаром почнете сумувати, їсте — вас чекає складний період в житті.

Сонник Хассе

Капуста сниться до благополуччя. Кришили її — будете сумувати; садили — ваше життя буде вигідною, їли — важкою.

Езотеричний Сонник

Є чи садити — сон до грошей. Бачити, рубати — до вчинення невдалих покупок.

Еротичний Сонник

Зелена капуста — знак невірності і зради з боку близької людини.

Сонник Цветкова

Варити уві сні капусту — до пліток; їсти — до подарунка.

Сонник Мандрівника

До грошей або бідності; турботам.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: