Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник карти, до чого сниться карти уві сні

Наснилися карти уві сні? Готуйтеся наяву до клопотів, обману або веселощів. Сонник може пояснювати, до чого сняться карти, прямо протилежно. Точність тлумачення залежить від таких деталей, як вид колоди і масті. Якщо Ви добре пам’ятаєте ці моменти, то зможете легко передбачити своє майбутнє.

Особливе значення масті надає тлумач Медеї. Згідно з ним, карти символізують життєві аспекти. Масть — це різні сторони життя. Черви відповідають за дружбу і любов, бубни за сферу ділових взаємин, трефи означають матеріальне становище, ну а піки попереджають про всілякі перешкоди.

До чого сняться карти по сонником Міллера

Просто грати з будь-ким — здійснення всіх надій. Можете забути про колишні Вас захворюваннях і фінансові проблеми. Життя буде радісною і ніякі турботи її ще довгий час не затьмарять. Уві сні виграти в карти до перемоги в судовому слуханні. Але, врахуйте, дасться вона з великими труднощами. Доведеться витратити безліч нервів.

Уві сні програти в карти за сонником Міллера до зіткнення з ворогами. Доведеться в реальності відчайдушно захищати свою репутацію, гідність чи майно від недругів. Будьте непохитні і тоді все вдасться. Якщо молода дівчина під час нічного відпочинку побачила, що в грі бере участь її коханий, то зовсім скоро наяву їй доведеться серйозно засумніватися в чистоті його намірів.

Бачити уві сні гральні карти з даного сонником до надмірно прискіпливому і вимогливому супутника життя. У реальному житті Вам доведеться досить часто конфліктувати з ним, з-за його постійних вимог пояснити Ваші запізнення і всілякі відлучки. Якщо відносини дороги, то не вступайте в суперечки і будьте впевнені в своїй невинуватості.

Сонник Міллера пояснює, до чого сняться карти черви. Таке сновидіння обіцяє прекрасні взаємини з людьми зі свого оточення. Друзі будуть вірні Вам, і разом Ви переживете безліч приємних і радісних миттєвостей. Побачена уві сні карта пікова дама пророкує наяву важку долю вдови, обтяженої численними грошовими боргами. Позбутися від боргів буде непросто. Буде потрібно багато років праці і економії.

Успішно грати в карти з цього сонником до набуття нових прекрасних друзів. Ці люди зможуть допомогти у важкій ситуації. Завдяки їхній підтримці Вам вдасться уникнути серйозних проблем. Програти уві сні карткову партію до розчарування в знайомих і в партнері. Також, навіть доклавши гігантську кількість зусиль, Вам не вдасться вирішити свої проблеми.

Брати участь в картковому турнірі, організованому в громадському місці, і бачити на інших учасниках діаманти до багатства і загальним визнанням. Щоб їх досягти Вам навіть не доведеться особливо старатися. Удача візьме все на себе.

Тлумачення сну карти з різних сонникам

Ворожіння уві сні на картах по езотеричних сонником означає, що в реальному житті Ви перебуваєте під владою сумнівів. Не поспішайте приймати рішення. Зачекайте. Зараз не найкращий час для поспішності. Грати з ким-небудь до обману. Хтось наяву обведе Вас навколо пальця «за дві секунди». Не втрачайте пильності, навіть спілкуючись з тими, яким довіряєте.

До чого сняться карти Таро пояснюється в тлумачі Девіда Лоффа. Ворожіння на картах Таро говорить про те, що Ви відчуваєте, що від Вас мало що залежить в прийнятті важливого рішення. Вирішальним у вирішенні серйозного питання буде думка нікого авторитетної людини.

Сонник XX століття свідчить, що значення карт уві сні — марне очікування і помилкові ілюзії. Не варто занадто розраховувати на благополучне завершення очікуваних подій. Не виключено, що їх вплив на життя виявиться надмірно ілюзорним. Якщо в сновидінні ворожка ворожила на картах, то всі передбачені нею події варто трактувати навпаки. Грати з незнайомцем до допущенню фатальною життєвої помилки.

Сонник О. Смурова пояснює, до чого сняться карти королі, тузи і хрести. Король обіцяє удачу в реальному житті. Чим більше було королів, тим успішніше будуть йти справи. Туз обіцяє виконання абсолютно всіх бажань незабаром. Хрести пророкують фінансовий прибуток. Карткові дами попереджають про плітки. Намагайтеся не розповідати про себе занадто багато нікому.

До чого сниться колода карт, описується в найповнішому тлумачі. Такий сон — знак, що попереджає про повну невідомості в майбутньому. Розкрити колоду до втрат. Причинами втрат стануть підроблення або ж звичайнісінький обман. Медична карта попереджає про проблеми зі здоров’ям. Якщо Ви хворієте зараз, то скоро стан покращитися.

До чого сняться гадальні карти, розтлумачується в одному з сонників. Швидше за все, Ви занадто серйозно ставитеся до багатьох речей. Не варто надавати їм надмірне значення. Найчастіше, це просто збіг і нічого більше. Географічна карта обіцяє захоплюючу подорож в реальному житті. Подорож цього буде незабутнім і дуже цікавим.

Про те,, до чого сниться банківська карта, розповідається в сучасному сонник. Вона обіцяє фінансову стабільність. Але, в разі її втрати уві сні, Ваше міцне матеріальне становище наяву похитнеться. Циганка, що ворожить на картах, символізує обман. Не варто вплутуватися в різні грошові афери. Також слід остерігатися привабливих пропозицій незнайомців.

Те,, до чого сниться карта світу уві сні, розтлумачується відразу двома сонниками. По одному з них побачити уві сні світову карту до нових знайомств, цікавих пропозицій, а також змін в справах. Інше джерело говорить, що це сновидіння радить розібратися в своїх думках і вчинках. Якщо цього не зробити, то виникне безліч проблем саме з Вашої вини.

Дворянський сонник Н. Грішіной пояснює побачену під час нічного відпочинку гральну колоду як численні клопоти в дорозі. Бачити себе в грі, до непорозумінь, сварок і великим неспокою. Перераховувати колоду до удачі. Гадати уві сні — до несподіваної звістки. Новина може бути і трагічної, і радісною.

До чого сниться кредитка уві сні можна сказати точно. За сонником вона обіцяє благополуччя в сімейному житті. Найближчим часом наяву Ви і Ваші домочадці будуть позбавлені фінансових переживань. Варто скористатися цим милостивим періодом і зарядитися надалі оптимізмом і тільки позитивними емоціями. Подібний заряд надалі надасть серйозну допомогу в подоланні «чорних» життєвих смуг.

Сонник карти, до чого сниться карти уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: