Сонник карти таро, до чого сниться карти таро уві сні

Всіляка ворожба в реальному житті допомагає відшукати вірне рішення, вихід у важкій ситуації. Чи не менше пророцтво несе в собі і сновидіння, в якому були присутні карти таро. Сонник вважає, що побачене в нічних мареннях — знак, що сновидець перебуває в нерішучості і не знає, як краще вчинити. Якщо уві сні знайшли відповідь, використовуйте його і наяву. Це найкраще пояснення,, до чого сниться цей сюжет.

Тлумачення Деніз Лінн

Гадати уві сні на картах Таро — явний знак того, що ви незадоволені існуючим станом речей і хочете щось змінити у своїй долі. Якщо уві сні розклад був хорошим, то в реальності ви відчуваєте впевненість в завтрашньому дні і не боїтеся жодних негараздів і перешкод.

Якщо сниться несприятливий розклад карт Таро, то в найближчі місяці на вас обрушиться ряд невдач і випробувань. Сонник Деніз Лінн пророкує розчарування і численні складності на роботі, в сімейному житті, в побуті.

Пророцтва з Сучасного сонника

Розкладати пасьянс — до дрібних негараздів. Наснитися таке може і в разі, якщо відносини з другою половиною дали тріщину. Хочете склеїти «розбиту чашку»? Докладіть усіх можливих зусиль для того, щоб зрозуміти, в чому причина розбіжностей і оперативно її усуньте.

Бачити, що ворожіння на картах Таро вам здійснює досвідчений маг — до отримання допомоги і підтримки з боку. Бачити подібне — хороший знак. Сучасний сонник впевнений в тому, що ви не залишитеся наодинці в складній ситуації і зможете разом зі своїм «покровителем» побороти всі труднощі.

Пояснення сну сонником Міллера

Гадати уві сні на картах таро — до веселого і безтурботного життя. Якщо ворожіння робили ви своїм близьким, то разом вдасться провести багато веселих і радісних миттєвостей. Сонник Міллера пророкує радість і щире безтурботні веселощі.

Бачити, як оракул пророкує нещастя — до проблем зі здоров’ям. Якщо присниться ворожіння на оракулі — зверніться до лікаря без зволікання. Він допоможе не запустити захворювання і як можна швидше його вилікувати.

Думка Універсального тлумача

Гадати комусь на картах таро — до великих ускладнень. Якщо руни дали милостивий прогноз, то фатальних наслідків вдасться уникнути. Якщо сниться, що руни пророкують біду, нещастя підуть з вашого життя ще не скоро.

Сниться книга змін? Готуйтеся до життєвих змін. Книга змін — ознака серйозних змін. Якщо присниться таке, то увірвуться в буденність вони раптово і приведуть до відчутних змін у вашій долі і світовідчутті.

Найрізноманітніші пояснення сюжету

Багато в чому значення того, що присниться, залежить від початкового джерела. Не рідко різні сонники дають абсолютно протилежні прогнози. Ось лише деякі з них.

 • Читати гороскоп або самому цей гороскоп складати — до активних дій.
 • Звертатися до оракула — шукати підтримки у сторонніх.
 • Бачити таку масть карт таро як жезли — до набуття життєвих сил і натхнення. Жезли — ознака, що ви честолюбні.
 • Виявити в сновидінні таро тіней — до душевних метань. Тлумачення сну передрікає болісні роздуми.
 • Розглянути уві сні аркани — до безвиході.
 • Сонник карти таро, до чого сниться карти таро уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: