Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник карусель, до чого сниться карусель уві сні

Карусель — нескладний механізм, який створює оманливу ілюзію руху. «Біг по колу», «білка в колесі» — ці визначення говорять про безглуздої витрати сил. До чого сняться подібні атракціони? Тлумачення сонників звертають увагу на той неприємний факт, що не всяке рух наближає до мети. Звичайно, має значення і те, чи було людині уві сні страшно, або він відчував стан ейфорії.

Дивитися на атракціони

Того, кому приснилася карусель, Американський сонник попереджає: в своїй невтомній діяльності він не просувається ні на п’ядь — замість того, щоб крутитися на одному місці, слід скласти розумний план дій.

Італійське тлумачення сну про те,, до чого сниться карусель, звертає увагу на фальшивість розваги, що говорить про відсутність прогресу в справах і в особистому житті. Йому вторять Місячний і Малий Велесов сонники, які відзначають, що час «витікає крізь пальці».

Людині, якій приснилася карусель, сонник Міллера передрікає наполегливі, але безуспішні спроби завоювати любов. І якщо він докладає неймовірних зусиль, щоб домогтися успіху в справі і заслужити визнання, сонник Міллера не запевняє сновидіння.

Має значення і те, якою її бачили уві сні і де вона була розташована. Якщо яскраво розцвічена вогнями, одна, серед темного парку — це передвістя неприємних пригод: остерігайтеся біди. Іграшкова карусель — до отримання привабливої ​​пропозиції, яке вам користі не принесе.

До чого сниться чортове колесо? Це символ безперервного руху і аналог рулетки. Доля неприхильна до тих, хто бачив обертається чортове колесо, однак нерухоме — віщує процвітання і успіх.

Крутитися на каруселі

За Східним сонником, кататися уві сні на каруселі — знак, що бізнес переживе кризу, застій. Наснилися інші люди, які розважалися на обертових атракціонах — мрії не скоро здійсняться. І тільки якщо на ній каталися усміхнені діти — це віщує радість.

Китайська традиція тлумачення снів, втілена в сонник Імператора, говорить: крутитися на каруселі відображає згубну ситуацію, коли рутинні турботи поглинули і спустошили людини, вимотали фізично і морально. Депресія сковує волю сновидіння, а тим часом йому вкрай необхідно вийти з цього глухого кута. Врятувати від саморуйнування може зміна обстановки, відпочинок.

Сонник Дмитра та Надії Зими в тлумаченні сну вказують, що ваша енергія буде спрямована в нікуди.

Кататися на дитячому старомодною каруселі відображає бажання відчайдушно повеселитися, скоро нагрянуть гості. Бачити уві сні, як розважаються інші — навколишні постраждають від ваших пліток, а коли дізнаються, хто їх розпускав — стережіться помсти.

Ламати і будувати

Власноруч будувати уві сні карусель — ознака того, що коханець охолов до вас і прагне порвати стосунки.

До чого сниться, ніби карусель коштує, тому що зламалася: партнери зроблять дуже привабливе бізнес-пропозицію, але не поспішайте його приймати, це просто яскрава пустушка. Наснилося, як вона зламалася на повному ходу, коли каталися на ній — обставини змусять вас відмовитися від цікавого проекту, але шкодувати про це не варто: він все одно був не перспективний.

Самому зламати або спалити її — пора міняти професію, бо колишня вичерпала себе. Можливо, ви втратите людини і будете нудьгувати, намагатися відновити з ним зв’язок.

Сонник карусель, до чого сниться карусель уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: