Сонник кар’єр, до чого сниться кар’єр уві сні

Покинута каменоломня уві сні ототожнюється зі здатністю сплячої персони нагнітати ситуацію. Сонник, тлумачачи,, до чого сниться кар’єр, сповіщає про моральну спустошеності сновідящего і неприємності на любовному фронті.

Що говорить пан Міллер?

Приснився піщаний кар’єр є символом втрат — вважає психолог. Бачити рудник з боку, означає: для повного вирішення проблеми, потрібно вникнути в суть питання і присвятити роботі більшу частину свого часу. Тільки в цьому випадку, можна досягти успіху в реалізації задуманого.

Стояти в сні поблизу кар’єра, попереджає сонником Міллера про неприємну і поїздці. Бути на дні глибокої шахти, застерігає про невдачі в справах. Наснилося, що стали власником діючого кар’єру, сповіщає про фінансову стабільність в майбутньому.

Подробиці: чим наповнений?

Тлумачення сну, в якому кар’єр чимось наповнений, сонник від А до Я інтерпретує виходячи із значення речовини. Так, бачити шахту:

 • З піском — віщає про порожні надії і зайвих переживаннях;
 • З водою — ви багато часу витрачаєте на демагогію;
 • Дорогоцінними каменями — ваша задумка, якщо її реалізувати, принесе успіх;
 • Порожній, покинутий кар’єр — попереджає про витрачені даремно зусиллях;
 • З робочою технікою — означає, що знайдете прихований доступ до знань.
 • Чи не чіпляйтеся до дрібниць!

  За версією езотериків, піщаний рудник уві сні ототожнюється з необхідністю абстрагуватися від дрібних нападок заздрісників і недоброзичливців. Відповівши опонентам взаємністю, ви самі надаєте їм зброю для своєї поразки — вважає сонник.

  Англійська сонник, роз’яснюючи,, до чого сниться подібний сюжет, радить уникати відкритих конфліктів, обіцяючи гідну нагороду за терпіння.

  Дивіться в корінь!

  Бачити занедбаний, порожній рудник уві сні, сповіщає Сучасним універсальним сонником про безперспективність справ, відносин і планів, яким спляча персона присвячує основний час.

  Піщаний кар’єр, за версією Сонника XII століття, сповіщає про неправильно прийняте рішення, яке відіб’ється на справах сновідящего і стане причиною невеликих словесних сутичок з оточуючими людьми.

  Попереду — великі перспективи!

  Велес зумовлює багатство і почесті, роз’яснюючи,, до чого сниться кар’єр. Побачити шахту, з якої уві сні добувають великі дорогоцінні камені, передрікає участь в перспективному проекті, здатному принести успіх і визнання оточуючих.

  Спостерігати уві сні за роботою в кар’єрі, говорить про вашу напористості і завидному завзятості, які дозволяють вам домагатися більших висот у будь-якій справі.

  Будьте пильні!

  Тим, кому приснився кар’єр з водою, міс Хассе звертає увагу сновідящего на нездорові відносини в робочому колективі. Можливо, колеги несерйозно оцінюють ваші слова, вважаючи, що вони не підкріпити відповідними діями.

  Любовне затишшя…

  Сонник Закоханих, який наснився затоплений або покинутий кар’єр, зіставляє з відчуженістю у відносинах з партнером. Снотолкователь радить не замикатися в собі і не провокувати дорогої людини на конфлікт.

  Не дивно, що Фрейд, тлумачачи,, до чого сниться глибокий або похмурий кар’єр, говорить про необхідність розслабитися під час інтимної близькості. Інакше відчути насолоду в сексі буде дуже важко.

  Сонник кар'єр, до чого сниться кар'єр уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: