Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник кар’єр, до чого сниться кар’єр уві сні

Покинута каменоломня уві сні ототожнюється зі здатністю сплячої персони нагнітати ситуацію. Сонник, тлумачачи,, до чого сниться кар’єр, сповіщає про моральну спустошеності сновідящего і неприємності на любовному фронті.

Що говорить пан Міллер?

Приснився піщаний кар’єр є символом втрат — вважає психолог. Бачити рудник з боку, означає: для повного вирішення проблеми, потрібно вникнути в суть питання і присвятити роботі більшу частину свого часу. Тільки в цьому випадку, можна досягти успіху в реалізації задуманого.

Стояти в сні поблизу кар’єра, попереджає сонником Міллера про неприємну і поїздці. Бути на дні глибокої шахти, застерігає про невдачі в справах. Наснилося, що стали власником діючого кар’єру, сповіщає про фінансову стабільність в майбутньому.

Подробиці: чим наповнений?

Тлумачення сну, в якому кар’єр чимось наповнений, сонник від А до Я інтерпретує виходячи із значення речовини. Так, бачити шахту:

 • З піском — віщає про порожні надії і зайвих переживаннях;
 • З водою — ви багато часу витрачаєте на демагогію;
 • Дорогоцінними каменями — ваша задумка, якщо її реалізувати, принесе успіх;
 • Порожній, покинутий кар’єр — попереджає про витрачені даремно зусиллях;
 • З робочою технікою — означає, що знайдете прихований доступ до знань.
 • Чи не чіпляйтеся до дрібниць!

  За версією езотериків, піщаний рудник уві сні ототожнюється з необхідністю абстрагуватися від дрібних нападок заздрісників і недоброзичливців. Відповівши опонентам взаємністю, ви самі надаєте їм зброю для своєї поразки — вважає сонник.  Англійська сонник, роз’яснюючи,, до чого сниться подібний сюжет, радить уникати відкритих конфліктів, обіцяючи гідну нагороду за терпіння.

  Дивіться в корінь!

  Бачити занедбаний, порожній рудник уві сні, сповіщає Сучасним універсальним сонником про безперспективність справ, відносин і планів, яким спляча персона присвячує основний час.

  Піщаний кар’єр, за версією Сонника XII століття, сповіщає про неправильно прийняте рішення, яке відіб’ється на справах сновідящего і стане причиною невеликих словесних сутичок з оточуючими людьми.

  Попереду — великі перспективи!

  Велес зумовлює багатство і почесті, роз’яснюючи,, до чого сниться кар’єр. Побачити шахту, з якої уві сні добувають великі дорогоцінні камені, передрікає участь в перспективному проекті, здатному принести успіх і визнання оточуючих.

  Спостерігати уві сні за роботою в кар’єрі, говорить про вашу напористості і завидному завзятості, які дозволяють вам домагатися більших висот у будь-якій справі.

  Будьте пильні!

  Тим, кому приснився кар’єр з водою, міс Хассе звертає увагу сновідящего на нездорові відносини в робочому колективі. Можливо, колеги несерйозно оцінюють ваші слова, вважаючи, що вони не підкріпити відповідними діями.

  Любовне затишшя…

  Сонник Закоханих, який наснився затоплений або покинутий кар’єр, зіставляє з відчуженістю у відносинах з партнером. Снотолкователь радить не замикатися в собі і не провокувати дорогої людини на конфлікт.

  Не дивно, що Фрейд, тлумачачи,, до чого сниться глибокий або похмурий кар’єр, говорить про необхідність розслабитися під час інтимної близькості. Інакше відчути насолоду в сексі буде дуже важко.

  Сонник кар'єр, до чого сниться кар'єр уві сні


  Зараз ви знаходитесь тут:


  Схожі записи: