Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник канат — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Бачити канат уві сні означає, що втрачене знайдеться, а втікача спіймають. Якщо ні те ні інше нічого вам не говорить, то чекайте перешкод у ваших справах. Вхопитися за канат уві сні означає, що ви зумієте з честю вийти зі скрутного становища і знайти собі опору і захист. Підніматися по канату уві сні означає, що ваші справи повільно і з труднощами, але все ж будуть просуватися. Після такого сну не чекайте легких грошей і розваг. Те ж значення має сон, в якому ви спускаєтеся по канату.

Повиснути на канаті уві сні пророкує, що ви потрапите в скрутне становище і протягом деякого часу будете чекати рішення по вашому питанню. Розгойдуватися на канаті уві сні означає нестабільність вашого становища в суспільстві. Погано бачити уві сні, що ви пов’язані канатом і не можете звільнитися. Такий сон пророкує, що скоро у вас виникнуть серйозні складності, з якими вам дуже важко буде впоратися. Іноді після такого сну чекайте, що ваш бізнес і доходи будуть залежати від іншої людини. Тільки закоханим такий сон пророкує бажані узи любові.

Тримати кого-то прив’язаним на канаті уві сні — знак того, що ви будете мати достатньо сил і влади, щоб підпорядкувати інших людей. Закоханим такий сон пророкує взаємність почуттів, а можливо, і шлюбні узи. Кидати канат кому-небудь — знак того, що ви протягнете руку допомоги людям, які опинилися в біді. Якщо вам присниться, що у вас в руках залишилися обривки каната або мотузки, то вас чекає розчарування і втрати. Іноді такий сон означає, що кохана людина піде від вас, а справа прогорить. Якщо ж ви тримали когось в руках і хтось повністю залежав від вашої волі, то після такого сну все зміниться. Ця людина звільниться від вашої опіки і буде жити своїм життям. Дивіться тлумачення: Мотузка.

Сучасний Сонник

Сон, в якому Ви побачили канат — означає труднощі і ускладнення в справах, а також невизначену ситуацію в любові. Якщо Вам сниться, що Ви лізете по канату — в реальному житті Ви здолаєте ворогів, які намагаються нашкодити Вам. Спускатися по канату — передвістя розчарування в самих райдужних моменти Вашого життя. Якщо Ви пов’язані канатом — Ви, найімовірніше, поступіться любові всупереч голосу розуму. Розірвати канат — означає Вашу здатність перемогти своїх ворогів і подолати перешкоди.

Пов’язувати канати — пророкує, що Ви будете мати владу, достатньою, щоб управляти іншими людьми на свій розсуд. Якщо Вам сниться, що Ви йдете по канату — Ви будете брати участь в ризикованому підприємстві і досягнете успіху. Бачити, як інші йдуть по канату — передвіщає, що Ви отримаєте вигоду з ризикованих підприємств інших людей. Перестрибувати уві сні через канат — знак того, що Ви будете здивовані своїй участі в хвилюючою кров шалений витівку, що межує з сенсацією. Перестрибувати через канат з дитиною — означає, що Ви егоїстичний і владна людина.

Захопити канат ногою — пророкує, що в гарному настрої Ви будете доброзичливі і ласкаві до людей. Якщо Вам сниться, що Ви опускаєте канат з вікна стоїть внизу людям, вважаючи, що господарі ставляться до цих людей вороже і не пускають їх до готелю — подібний сон пророкує, що Ви будете залучені в деякий справа, яка не припаде до смаку Вашим друзям. Але ця справа буде Вам цікаво і принесе задоволення. Молодій жінці такий сон — обіцяє не зовсім дозволені задоволення.

Сонник Фрейда

Приснився канат — це символ міцних зв’язків з якимось близьким людиною. Канат був підвішеним до стелі — значить, вам вдасться вирішити якусь пов’язану з вашим партнером проблему, причому завдяки гарному сексу. Ви будете здивовані близькістю і розумінням, які, як вам здавалося, вже давно були втрачені.

Якщо у вашому сні професійний канатоходець виконував трюк, вражаючи ваша уява своєю майстерністю, це говорить про те, що думки ваше і вашого партнера щодо ваших здібностей в любовній сфері дивно різняться: ви думаєте про себе як про талановитого (ой) коханця (це), в той час як партнер дотримується іншої думки. Вам варто було б обговорити це з ним.

Забиратися по канату — такий сон говорить про постійне вашому бажанні новизни в інтимному житті. Ви весь час вигадуєте незвичайні речі, частенько дивують і навіть вражаючі вашого партнера. Всі ваші складності можуть знайти дозвіл, якщо ви займетеся — для різноманітності — і традиційними видами сексу з коханою людиною. Якщо уві сні ви падали з каната, це говорить про те, що ви так само, як у вир з головою, кидаєтеся в бурхливий вир плотських утіх. Однак пізніше це набридне настільки, що відразу вас буде охоплювати навіть при одній думці про невинно поцілунку.

Сонник Міллера

Бачити канат уві сні — труднощі в справах, невизначеність в любовних відносинах. Підніматися по канату — впоратися з ворогами, що будують проти Вас плани. Спускатися — розчарування в найяскравіші хвилини життя. Йти по канату в ролі канатохідця — ризиковане участь в майбутній угоді, де Вам дивно пощастить. Якщо інші йдуть по канату — отримання вигоди з вдалої оборудки інших.

Еротичний Сонник

Бачити уві сні довгий товстий канат — Ви боїтеся власних фантазій і приховуєте їх за маскою неприступності. Бачити перетертий канат, який ось-ось обірветься, — в найближчому майбутньому Ваша любов і вірність будуть піддані нелегкому випробуванню. Витримавши його, Ви знайдете справжнє щастя.

Сонник Ванги

Від падіння в невідомість утримує канат — несподівані труднощі і складні ситуації. Але завдяки підтримці вищих сил все налагодиться. Змагальне перетягування каната — суперництво. Підтягуватися на мотузці — підвищення і успіх на роботі.

Сонник Мандрівника

Йти по канату — хитке, слизьку ситуацію. Бачити, лізти — зусилля; дуже сильна залежність, прихильність (частіше, до одного з батьків).

Китайський Сонник

Розірваний вами канат — проблеми, які ви подолаєте. В’язати канат — наявність важелів для маніпулювання оточуючими.

Французький Сонник

Якщо снився канат, морські снасті, прийдуть незабаром добрі вісті.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: