Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник канарейка — до чого сниться?

Сонник Міллера

Канарейка сниться до отримання задоволень, які стануть для вас повною несподіванкою. Для молодої жінки мати уві сні симпатичну канарку — це до високих почестей, щасливому втілення юнацької любовної мрії; можливі успіхи на ниві літератури. Вам подарували канарку — значить, отримаєте бажане спадок. Якщо ви уві сні випустили канарку, це означає, що з ваших рук випурхне птах удачі, і найпотаємніші мрії обернуться гірким розчаруванням. Канарейка вмирала — значить, друзі виявляться невірними.

Канарки, які уві сні літали і співали в розкішних апартаментах, сняться до задоволень, насолоди, свята; життя буде наповнена вишуканою витонченістю, задоволенням від дружніх відносин, ви будете багаті. Освітлення при цьому було якимось загадковим або яскравим до ненатуральності — такий сон повідомляє про те, що всі ваші надії, на жаль, виявляться помилковими і не ніколи не втіляться в життя. Вашим найлютішим ворогом буде власна довірливість. Після цього сну молодій жінці повинно остерігатися улесливих обіцянок, що можуть призвести до розчарування. Особливо часто подібні казкові сцени збивають з істинного шляху і становлять небезпеку для жінок.

Сімейний Сонник

Її спів чути уві сні — знак приємних звісток. Чим голосніше буде співати канарейка, тим важливіше будуть звістки. Чоловікам такий сон віщує, що він може потрапити в хитро сплетені жіночі мережі. Побачити канарку уві сні означає ваш щасливий шанс влаштувати своє життя. Мертва або хвора канарейка уві сні віщують розлуку з близькою і дорогою людиною або ж невиконання бажання, а також засмучення, які підуть за сумними подіями.

Отримати канарку в подарунок або несподівано виявити її в своєму будинку означає, що скоро ви зробите цінне придбання, на яке і не розраховували. Іноді такий сон означає отримання спадщини. Літаючі канарки уві сні — провісники радісних подій. Але якщо ви злякалися їх уві сні, то не чекайте нічого доброго. Упустити канарку, побачити уві сні її клітинку порожньою — передвісник поганих звісток про втрачену вигоду. Дивіться тлумачення: Птахи.

Сонник Лоффа

Канарка уві сні, що перебуває в доброму здоров’ї, — хороший знак, в той час як хвора або мертва — символ туги і втрат. Загалом бачити цю пташку віщує несподівані задоволення. Для молодої жінки бачити, що у неї живе прекрасна канарка, передрікає високі почесті, успіхи в літературних справах або щасливе здійснення юнацької любовної мрії. Якщо вам подарували канарку, сон обіцяє одержання спадщини. Випустити канарку говорить про розчарування в найдорожчих вам бажаннях. Якщо канарка вмирає, то сон говорить вам про невірність друзів. Пурхають і співають канарки в розкішних апартаментах — вишукані задоволення, витончені насолоди, свято і багатство; приносять задоволення дружні стосунки. Однак при всьому цьому пам’ятайте, що ваша довірливість — ваш найлютіший ворог.

Еротичний Сонник

Канарейка віщує задоволення. Дівчина, якій сниться, що у неї є канарка, доб’ється високого становища в суспільстві. Такий сон обіцяє їй зустріч з людиною, в якого вона буде закохана довгий час, і щасливий шлюб з ним. Побачити уві сні смерть канарки обіцяє самотність і втрату коханого. Канарки, пурхають в розкішних кімнатах, віщують удачу в любові, радісні зустрічі з коханим, подорожі. Однак якщо в приміщенні неприродне освітлення, це означає, що жінці варто бути обережною, інакше вона ризикує стати жертвою лестощів нечесної людини. Такий сон небезпечний для дівчини, яка дуже довірлива.

Китайський Сонник

Бачити, як летить канарейка, — до заможного життя. Бачити, як вона сидить на високому дереві, — до поваги. Бачити її у себе на голові — до неблагополуччя. Бачити, як канарки б’ються, — до серйозної конкуренції. Бачити, як канарейка тримає в дзьобі їжу, — до багатства. Бачити, як канарейка сидить в гнізді, — до спокійного життя. Бачити канарку, що полетіла в інше гніздо, — символ того, що вам необхідно зайнятися новою справою. Бачити канарку на землі — до зниження в посаді.

Сучасний Сонник

Канарка уві сні символізує несподівані задоволення. Якщо уві сні вам подарували канарку — вас чекає довгоочікувана спадок. Для жінки такий сон може означати літературний талант або щасливе здійснення напівдитячою мрії про кохання. Випустити канарку — до нереальних мрій. Смерть канарки уві сні віщує невірність друзів.

Англійська Сонник

Почувши в сновидінні пісеньки, співали прекрасним голосом канарки, ви можете морально готуватися до весілля, адже вона вже скоро. Після шлюбу ви Сов’єт даний затишне сімейне гніздо, де будете жити в повному достатку і любові один до одного. Якщо два птахи в клітці побачила заміжня жінка, то її чекає народити близнюків.

Сонник Ванги

Канарейка — свято, торжество. Якщо у Вашому сні канарка вмирає — застереження. Можливо в житті з’являться вороги і недруги. Випускати канарку з клітки — розчарування, невдоволення.

Сонник Фрейда

Порхающая канарейка — це радісна звістка. Співоча канарейка — до свята, веселощів і радості.

Ісламський Сонник

Канарейка — до сімейного затишку, спокою й спокійного, розміреного життя.

Сонник Цветкова

Канарейка — символ радості й удачі. Бачити літаючих канарок — несподіваний успіх.

Сонник Хассе

Канарейка віщує шлюб, який буде дуже вдалим.

Сонник Мандрівника

Канарейка — фальш у відносинах; в клітці — любов.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: