Сонник карієс на зубах, до чого сниться карієс на зубах уві сні

Часом буває важко сказати,, до чого сниться те чи інше сновидіння. Трапляється, що образи, побачені уві сні, мають двояке тлумачення. Але буває і так, що сам сюжет дає цілком зрозумілу відповідь на всі питання. Ось, наприклад, більшість сонників вважає приснився карієс на зубах символом клопоту і проблем. Чому? Та тому, що гнилі зуби — це завжди неприємно, хоч уві сні, хоч наяву.

Коротко про головне

Якщо згадати те, що наснилося — це нездійсненне завдання, то це зовсім не безвихідна ситуація. Навіть один єдиний образ може бути розтлумачено усезнаючими сонниками. Ось, наприклад, чого чекати, якщо вам сниться карієс на зубах.

 • Маленька чорна цяточка на білосніжному Зубик — вісник непорозуміння або загострення відносин.
 • Напівзгнилі пеньки в роті — символ великих неприємностей.
 • Звернулися по допомогу до дантиста — до спроб виправити нестабільну ситуацію.
 • Каріозна «точка» виявилася несправжньою — чекайте якихось сюрпризів, як веселих, так і не дуже.
 • Про що попереджає сонник Міллера

  Відкривши сонник Міллера, ви знайдете таке тлумачення сну: хвороби і неприємності очікують того, хто уві сні страждав через карієсу на зубах. Однак слід уточнити, що проблеми, які обіцяв доктор Міллер, стосувалися в основному стану здоров’я сновидіння. Повноцінний відпочинок і підвищена увага до сигналів свого організму — ось, чим варто займатися після подібного сну, вважав відомий американський психолог.

  Білозуба посмішка з червоточиною, як символ лицемірства і зради

  Бачили уві сні на своїх білосніжних зубки каріозні освіти? Подібне сновидіння означає, що до вас в довіру втерся лицемір. А якщо наснилося, що ви на своїх зубах бачите чорні цяточки, які при найближчому розгляді виявилися залишками їжі, то будьте готові до того, що ви зумієте викрити того, хто плете проти вас інтриги, прикриваючись вашим хорошим ставленням.

  А ось приснився карієс на зубах одного означає зраду близької людини. Але швидше за все, він зробить це не навмисне, пророкує сонник пастора Лоффа.

  «Збіднілі» зубний ряд — знак неприємностей

  Сниться, як ви, розглядаючи карієс на зубах у себе в роті, бачите, що один моляр випав? Бачення попереджає про насуваються труднощі. Якщо він випав з кров’ю — проблеми принесе родич. А якщо ви відчули реальну біль, після того, як він випав — це до хвороби.

  Випав з-за карієсу зубок у дитини обіцяє неприємні клопоти. Якщо у дитини цей зубок був молочним — то має бути вам зануритися в турботи з головою. А ось постійний зубок, що випав у дитини з рота — знак того, що вам необхідно навчитися приймати рішення самостійно, підказує Місячний сонник.

  Стоматологія, або Перемога вже поруч…

  Бажає дізнатися,, до чого сниться сон, в якому ви прийшли в клініку лікувати карієс на зубах? Більшість сонників дадуть однакову тлумачення: ви готові завершити свої незакінчені справи і морально, і матеріально.

  Сюжет сну про те, що ви прийшли лікувати карієс, але на порозі стоматології раптом передумали, говорить про нерішучість і страхи сновидіння перед кимось або чимось. А якщо лікувати зубки вас привів хтось із друзів — то наяву ця людина зуміє допомогти вам впоратися з усіма труднощами.

  Сонник карієс на зубах, до чого сниться карієс на зубах уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: