Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник карієс на зубах, до чого сниться карієс на зубах уві сні

Часом буває важко сказати,, до чого сниться те чи інше сновидіння. Трапляється, що образи, побачені уві сні, мають двояке тлумачення. Але буває і так, що сам сюжет дає цілком зрозумілу відповідь на всі питання. Ось, наприклад, більшість сонників вважає приснився карієс на зубах символом клопоту і проблем. Чому? Та тому, що гнилі зуби — це завжди неприємно, хоч уві сні, хоч наяву.

Коротко про головне

Якщо згадати те, що наснилося — це нездійсненне завдання, то це зовсім не безвихідна ситуація. Навіть один єдиний образ може бути розтлумачено усезнаючими сонниками. Ось, наприклад, чого чекати, якщо вам сниться карієс на зубах.

 • Маленька чорна цяточка на білосніжному Зубик — вісник непорозуміння або загострення відносин.
 • Напівзгнилі пеньки в роті — символ великих неприємностей.
 • Звернулися по допомогу до дантиста — до спроб виправити нестабільну ситуацію.
 • Каріозна «точка» виявилася несправжньою — чекайте якихось сюрпризів, як веселих, так і не дуже.
 • Про що попереджає сонник Міллера

  Відкривши сонник Міллера, ви знайдете таке тлумачення сну: хвороби і неприємності очікують того, хто уві сні страждав через карієсу на зубах. Однак слід уточнити, що проблеми, які обіцяв доктор Міллер, стосувалися в основному стану здоров’я сновидіння. Повноцінний відпочинок і підвищена увага до сигналів свого організму — ось, чим варто займатися після подібного сну, вважав відомий американський психолог.

  Білозуба посмішка з червоточиною, як символ лицемірства і зради

  Бачили уві сні на своїх білосніжних зубки каріозні освіти? Подібне сновидіння означає, що до вас в довіру втерся лицемір. А якщо наснилося, що ви на своїх зубах бачите чорні цяточки, які при найближчому розгляді виявилися залишками їжі, то будьте готові до того, що ви зумієте викрити того, хто плете проти вас інтриги, прикриваючись вашим хорошим ставленням.

  А ось приснився карієс на зубах одного означає зраду близької людини. Але швидше за все, він зробить це не навмисне, пророкує сонник пастора Лоффа.

  «Збіднілі» зубний ряд — знак неприємностей

  Сниться, як ви, розглядаючи карієс на зубах у себе в роті, бачите, що один моляр випав? Бачення попереджає про насуваються труднощі. Якщо він випав з кров’ю — проблеми принесе родич. А якщо ви відчули реальну біль, після того, як він випав — це до хвороби.

  Випав з-за карієсу зубок у дитини обіцяє неприємні клопоти. Якщо у дитини цей зубок був молочним — то має бути вам зануритися в турботи з головою. А ось постійний зубок, що випав у дитини з рота — знак того, що вам необхідно навчитися приймати рішення самостійно, підказує Місячний сонник.

  Стоматологія, або Перемога вже поруч…

  Бажає дізнатися,, до чого сниться сон, в якому ви прийшли в клініку лікувати карієс на зубах? Більшість сонників дадуть однакову тлумачення: ви готові завершити свої незакінчені справи і морально, і матеріально.

  Сюжет сну про те, що ви прийшли лікувати карієс, але на порозі стоматології раптом передумали, говорить про нерішучість і страхи сновидіння перед кимось або чимось. А якщо лікувати зубки вас привів хтось із друзів — то наяву ця людина зуміє допомогти вам впоратися з усіма труднощами.

  Сонник карієс на зубах, до чого сниться карієс на зубах уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: