Сонник карлик, до чого сниться карлик уві сні

Карлики — це маленькі люди, які, не дивлячись на зовнішню неестетичність, ведуть цілком нормальний і звичний нам образ життя. Однак погодьтеся, побачивши на вулиці «маленької людини», не завжди виходить відвернутися і не витріщатися на нього. А якщо трапилося так, що ви побачили карлика уві сні, спілкуєтеся з ним, тікаєте, наздоганяєте і всіляко контактуєте? До чого сняться подібні сновидіння? Давайте запитаємо у сонника.

Бачити карлика уві сні

Наснилося, що бачите карлика з приємною зовнішністю і відмінною фігурою, згідно сонником Міллера — природа нагородила вас відмінним здоров’ям і чіпким розумом, що дозволить без праці домогтися успіху в справах. Подібний сон може обіцяти довге і цікаве життя, яка дозволить вашим здібностям постійно розвиватися. Ще це сновидіння може передвіщати любовні пригоди і перемоги.

Бачити гнома-чоловіка з потворною зовнішністю — будьте готові до неприємностей, попереджає сонник.

Якщо бачите ліліпутами своїх друзів — можете за них порадіти, їх справи в повному порядку і їм пощастить в будь-яких починаннях.

Наснилося, що все в оточенні коротуна — це означає, що в колективі є люди, які не заслуговують на увагу, люди негідні вас.

«Маленькі люди» і ви

Наснилося, що перетворилися в «маленької людини» — чекайте прояви дріб’язковості зі свого боку. Так само сонник повідомляє, що ви в житті щось робите неправильно.

Побачити, що на вас нападають злісні карлики і намагаються завдати шкоди і навіть вбити, особливо, це стосується жінок — ймовірно, вас чекає багато дрібних неприємностей. Змогли від них відбитися — наяву всі проблеми вирішите з легкістю.

До чого сниться тікає карлик? Або наздоганяти уві сні карлика з метою вбити його? Згідно багатьом сонникам, це знак того, що в реальному житті суперник буде виглядати смішно і безглуздо, ви без праці впораєтеся з ним.

Наснилося, що ліліпути переслідують вас, але не підходять близько — це може говорити про приступи ліні, які наваляться в реальному житті. Можливо, ви відчуваєте якийсь страх перед активною діяльністю.

Якщо уві сні розмовляєте з карликом — недооцінюєте свого суперника, будьте гранично обережні, спілкуючись наяву зі своїми недругами або конкурентами.

До чого сниться, що ви вбили карлика — це знак перемоги у всіх розпочатих справах, проте доведеться похвилюватися.

Ліліпути і їх життєдіяльність

Карлики уві сні щось будують — ваша діяльність буде мати подвійний результат.

Наснилися грають в ігри діти малоросліков — весь тиждень чекайте хвилювань і необґрунтованих тривог. Чи не накручуйте себе, нічого поганого не станеться.

Коротуна ховаються в лісі, в підвалі і т. п. — символ таємниці. Можливо, ви не усвідомлюєте важливість результатів ваших справ.

Бачити занадто бурхливу життєдіяльність гномів — і жінок, і чоловіків — загляньте в сонник Міллера. Метушня означає втрату. Тлумачення подібного сну в сонник — позбавлення духовних сил і можливості розвиватися духовно.

«Маленькі чоловіки» потихеньку носять якісь предмети — в душі йде переосмислення чогось, переоцінка цінностей, підготовка до чогось важливого.

Сняться бенкетуючі ліліпутікі — чекає знайомство з новими цікавими забезпеченими людьми, яке в подальшому, скоріше за все, виллється в міцну дружбу.

Сонник карлик, до чого сниться карлик уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: