Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник карлик, до чого сниться карлик уві сні

Карлики — це маленькі люди, які, не дивлячись на зовнішню неестетичність, ведуть цілком нормальний і звичний нам образ життя. Однак погодьтеся, побачивши на вулиці «маленької людини», не завжди виходить відвернутися і не витріщатися на нього. А якщо трапилося так, що ви побачили карлика уві сні, спілкуєтеся з ним, тікаєте, наздоганяєте і всіляко контактуєте? До чого сняться подібні сновидіння? Давайте запитаємо у сонника.

Бачити карлика уві сні

Наснилося, що бачите карлика з приємною зовнішністю і відмінною фігурою, згідно сонником Міллера — природа нагородила вас відмінним здоров’ям і чіпким розумом, що дозволить без праці домогтися успіху в справах. Подібний сон може обіцяти довге і цікаве життя, яка дозволить вашим здібностям постійно розвиватися. Ще це сновидіння може передвіщати любовні пригоди і перемоги.

Бачити гнома-чоловіка з потворною зовнішністю — будьте готові до неприємностей, попереджає сонник.

Якщо бачите ліліпутами своїх друзів — можете за них порадіти, їх справи в повному порядку і їм пощастить в будь-яких починаннях.

Наснилося, що все в оточенні коротуна — це означає, що в колективі є люди, які не заслуговують на увагу, люди негідні вас.

«Маленькі люди» і ви

Наснилося, що перетворилися в «маленької людини» — чекайте прояви дріб’язковості зі свого боку. Так само сонник повідомляє, що ви в житті щось робите неправильно.

Побачити, що на вас нападають злісні карлики і намагаються завдати шкоди і навіть вбити, особливо, це стосується жінок — ймовірно, вас чекає багато дрібних неприємностей. Змогли від них відбитися — наяву всі проблеми вирішите з легкістю.

До чого сниться тікає карлик? Або наздоганяти уві сні карлика з метою вбити його? Згідно багатьом сонникам, це знак того, що в реальному житті суперник буде виглядати смішно і безглуздо, ви без праці впораєтеся з ним.

Наснилося, що ліліпути переслідують вас, але не підходять близько — це може говорити про приступи ліні, які наваляться в реальному житті. Можливо, ви відчуваєте якийсь страх перед активною діяльністю.

Якщо уві сні розмовляєте з карликом — недооцінюєте свого суперника, будьте гранично обережні, спілкуючись наяву зі своїми недругами або конкурентами.

До чого сниться, що ви вбили карлика — це знак перемоги у всіх розпочатих справах, проте доведеться похвилюватися.

Ліліпути і їх життєдіяльність

Карлики уві сні щось будують — ваша діяльність буде мати подвійний результат.

Наснилися грають в ігри діти малоросліков — весь тиждень чекайте хвилювань і необґрунтованих тривог. Чи не накручуйте себе, нічого поганого не станеться.

Коротуна ховаються в лісі, в підвалі і т. п. — символ таємниці. Можливо, ви не усвідомлюєте важливість результатів ваших справ.

Бачити занадто бурхливу життєдіяльність гномів — і жінок, і чоловіків — загляньте в сонник Міллера. Метушня означає втрату. Тлумачення подібного сну в сонник — позбавлення духовних сил і можливості розвиватися духовно.

«Маленькі чоловіки» потихеньку носять якісь предмети — в душі йде переосмислення чогось, переоцінка цінностей, підготовка до чогось важливого.

Сняться бенкетуючі ліліпутікі — чекає знайомство з новими цікавими забезпеченими людьми, яке в подальшому, скоріше за все, виллється в міцну дружбу.

Сонник карлик, до чого сниться карлик уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: