Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кишеня, до чого сниться кишеня уві сні

Карман — це символ достатку, особливо якщо він повний. А ось дірявий кишеню або порожній означає витрати і бідність. До чого сниться кишеню, як уникнути проблем і протистояти неприємностей, підкаже сонник. Вам потрібно лише згадати те, що ви побачили уві сні і звіритися з тлумаченнями.

Тлумачення сонника Міллера

Побачити уві сні власну кишеню — знак того, що проти вас хтось направляє ворожі сили. Чуже внутрішньо відділення повне грошей віщує радості, що пройшли стороною.

Карман повний грошей — знак процвітання

Бачити уві сні, що у внутрішній кишені багато паперових грошей — на превеликий доходу, дрібниці — прибуток буде не дуже велика.

Покласти в свій кишеньку кілька великих купюр — до вдалого вкладення капіталу, радує сонник Цвєткова.

Сниться, що в кишені стільки грошей, що вони стирчать назовні — до вчинення вдалої операції, що обіцяє величезний дохід.

Наснилося, що ви злодій-кишеньковий злодій і ви залізли в кишеню до людини — ви затіяли ризиковий захід, попереджає Місячний сонник.

Порожній або порваний кишеню — вас чекають фінансові неприємності

Наснилося, що ваш кишеню порожній або рваний — до банкрутства або великим грошових витрат і втрат, обіцяє сонник Ванги.

Бачити уві сні, що ви поклали у внутрішньо відділення пальто дрібниця, а вона з дзвоном висипалася через дірку — до втрати великої суми, причому знати про це будуть навіть сторонні люди, так як ваша історія отримає великий резонанс.

Втратити уві сні кишеньковий годинник через дірку в підкладці — проблеми з фінансами будуть переслідувати вас довгий час.

Наснилися брудні й обірвані кишені, в які не можна нічого сховати — до провалу всіх угод. Врахуйте це, затіваючи ділові переговори.

Приємне наповнення кишеньки — на радість і веселощів

Сниться, що ви знайшли в своєму кишені золотий годинник, завали за підкладку — тлумачення сну таке: зараз дуже сприятливий період для звершення чогось вами задуманого.

Виявити у себе у внутрішньому відділенні багато яблук або інші фруктів — до веселого проведення часу, обіцяє Жіночий сонник.

Знайти у себе в потаємному кишеньці кільце або ключі — до сприятливій обстановці у власній родині і будинку.

Кишеньковий ліхтар, який ви виявили у своїй верхньому одязі, обіцяє вам «пролити світло» на події, що відбуваються у вашому житті.

Сміття, мотлох та інша нісенітниця як символ незадоволеності

Насіння, що віддаляють кишеню, обіцяють сновидцу дрібні проблеми, які не принесуть великих труднощів, але змусять похвилюватися, пророкує Східний сонник.

Сниться, що ви намацали у внутрішньому відділенні піджака пісок або суху землю — до великих проблем, який буквально «перекриють вам кисень».

Жаба, ящірка, павук, вже й інші гади, що влаштувалися у вас в кишені попереджають про те, що ви займаєтеся не своєю справою, тому відчуваєте не з задоволенням, а роздратування від своєї діяльності.

Наснилося, що ви поклали в кишеню іншої людини якийсь непотріб — незабаром вам подарують непотрібну річ, засмучує сонник Лоффа.

Неприємності з кишенькою — стережіться заздрісників

Сниться сон, в якому ви, поспішаючи за транспортом, зачепилися зовнішнім кишенею, і з нього з дзвоном посипалася дрібниця на асфальт — конкуренти затіяли нечесну гру, обумовивши вас в тому, що ви не робили.

Бачити уві сні, як кишеньковий злодій витягає у кого-то цінні речі — до сумнівів. Якщо уві сні ви зупинили його — в реальності ви прийміть правильне рішення; пройшли повз, зробивши вигляд, що не помітили — краще утримайтеся від прийняття важливих рішень в реальному житті.

Наснилося, що ви впали на землю і розчавили кишеньковий годинник, що лежать в брюках — хтось із так званих союзників, підставить вас, пророкує Весняний сонник.

Сонник кишеню, до чого сниться кишеню уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: