Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник капюшон, до чого сниться капюшон уві сні

Від спроб спокушання до прояву сором’язливості — ось що обіцяє приснився капюшон, на думку більшості відомих сонників, як древніх, так і сучасних. Намагаючись зрозуміти,, до чого сниться капюшончік, насамперед слід звернути увагу на побачені уві сні деталі: чи був він надітий на голову і якщо так, то кому.

Сонник Міллера

Згідно з тлумаченням сну сонником Густава Міллера, сюжет, в якому молода жінка бачить себе в капюшоні, означає спроби спокусити чоловіка набагато старше за свій вік. А ось чоловікові психолог пропонує більш сумні трактування: надіти собі на голову капюшон — ознака того, що прогнозовані події не здійснюється в тій мірі, як очікувалося.

Цікавить, що обіцяє мрія, в якій вам дарували якусь річ з капюшончік? Це дуже хороший знак, так як сновидіння подібного роду означає набуття або покровителя, або спонсора, який допоможе вам вирішити свої труднощі і втілити в життя ідеї.

Бачити в капюшоні себе: Від безсоромності до зайвої скромності

Згідно трактуванням сонника Нострадамуса, який наснився у себе на голові капюшон символізує спроби самоусунутися від проблем.

А ось,, до чого сниться капюшон на голові у сновидіння по сонником циган: ви сильно натягнули капюшончік уві сні — знак небажання афішувати свої заслуги. А якщо бачите, що він злегка накинутий, то це — символ зайвої нескромності.

Прикрита голова іншої людини — знак небезпеки

До чого сниться сюжет, де ви спостерігаєте за людиною, чиє обличчя приховано капюшоном чорного плаща? Згідно тлумаченням Китайського сонника, ваше передчуття про підготовку для вас пастці цілком виправдано.

Наснилося, що в чорному плащі до вас прийшов таємний шанувальник? Якщо в реальності ви знаєте цю людину, то вам варто поставитися до його залицянь більш обережно — є ймовірність, що він принесе вам великі проблеми. Особливо якщо чорний плащ був до п’ят.

А якщо це була не людина, або Не нехтуйте обережністю

Хлопець, якому наснилося, що до нього в гості прийшла кохана в норковій шубі з насунутим на обличчя капюшоном, але придивившись, він зрозумів, що це не кохана дівчина, а щось жахливе, повинен, прокинувшись, відрадити свою обраницю від поїздки куди-небудь, бо таке бачення пророкує нещасний випадок або аварію.

А якщо хлопець уві сні замість очікуваного улюбленого личка під капюшоном норкової шуби виявив оскал смерті, то це вже попередження йому самому — варто подумати про самозбереження.

До чого сниться смерть в балахоні дівчині? До конфлікту з коханим, засмучують сонники. А якщо уві сні їй перегородила дорогу розлючена кобра, то це ознака наявності суперниці.

«Ненормальний» елемент одягу як символ провокацій

До чого сниться мрія, в якій ви бачите багато людей, що йдуть по дорозі в капюшонах, що приховують всю верхню частину тіла? Як запевняє сонник пастора Лоффа, такий сюжет говорить про те, що деякі члени колективу готують провокацію, щоб очорнити вас перед начальником.

А якщо приснилися люди мали уві сні дуже маленькі капюшончік, то можете сміливо йти в атаку. Ваші провокації зіб’ють їх з пантелику і дадуть вам фору.

Що обіцяє побачений уві сні силует, у якого замість голови капюшон? Це бачення означає вашу нерішучість. Не варто довго думати, дерзайте, радить тлумач Цвєткова.

«Капюшон» гардероб

Капюшон може мати будь-який предмет гардероба, навіть самий, здавалося б, невідповідний для нього. І ось, що пророкують деякі з одягу з капюшоном уві сні:

 • Білий медичний халат — вам варто «прислухатися» до свого організму;
 • Толстовка — під маскою зухвалості ви ховаєте власні страхи;
 • Гідрокостюм — вас тягне все непізнане, не бороніть цього;
 • Весільну сукню — до щасливого заміжжя.
 • Сонник капюшон, до чого сниться капюшон уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: