Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник канава — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Якщо вам снилася канава, це попередження про те, що ви можете витратити гроші на покупку абсолютно непотрібних вам речей. Будьте обачні, так як гроші підуть, а у вашому будинку з’явиться ще одна марна дрібничка. Навіть якщо ви давно хотіли придбати щось, відкладіть покупку ненадовго — час для неї прийде дуже скоро. Якщо ваші знайомі, сусіди, родичі просять вас купити щось для них, постарайтеся відмовитися, так як ви обов’язково купите «не той розмір», і, незважаючи на кращі спонукання, опинитеся крайніми.

Крім того, канава сниться до вашої участі у фінансовій афері. Якщо ви копаєте канаву, то сон вказує, що в житті ви самі будуєте перепони, щоб долати їх. Якщо в побаченої вами канаві вода каламутна, то в реальному житті вам доведеться розбиратися з накопиченими сімейними проблемами.

Сонник Фрейда

Якщо чоловік побачив уві сні суху канаву — у нього проблеми з ерекцією і сім’явипорскуванням, можливо сухостій. Якщо жінка побачила суху канаву — у неї часто бувають проблеми під час місячних, а також можливі ускладнення під час вагітності. Канава, наповнена водою — говорить про хороше здоров’я, яке вимагає постійної уваги до себе: режим харчування, дієта, гімнастика, вітаміни і т. д. Канава з брудною водою — попереджає про можливі захворювання в сексуальній сфері. Якщо ви перестрибнули через канаву або перейшли через неї по колоді, дошці, містку — ви прагнете змінити своє життя і у вас є сили зробити це. Якщо ви впали в канаву, неважливо, суху або з водою — вам слід в найближчий же час звернутися до лікаря.

Сонник Менегетті

Падіння в канаву передвіщає початок невдалої смуги, особливо забруднилися при падінні або поранившись. Якщо Ви розчищаєте уві сні канаву, щоб дати воді дорогу — цей сон обіцяє Вам хороше завершення давно тягнеться справи, можлива прибуток. Якщо Ви обходьте канаву або ж перестрибуєте її, значить труднощі, приготовлені Вам долею, виявляться на перевірку для Вас дуже нешкідливими. Інтриганам за Вашою спиною доведеться несолодко. Рити уві сні канаву — знайти скарб. Необов’язково в надрах Землі, нагорі знахідки теж мають місце бути.

Сімейний Сонник

Падати в канаву — знак великих невдач у справах. Якщо при падінні ви поранити або забрудниться, то ваші справи прийдуть у занепад. Розчищати її уві сні, щоб вода проходила вільно, — знак прибутку або розв’язки заплутаної справи. Обійти канаву або перестрибнути через неї означає, що ви успішно подолаєте труднощі, а підступи ворогів будуть вам байдуже. Прорити канаву уві сні — знак цінної знахідки. Дивіться тлумачення: Земля, Засипати, Йти.

Англійська Сонник

Впасти уві сні в канаву — подібний сон є передвісником великих потрясінь і цілої низки нещасть. Дуже поганий знак, якщо такий сон з’явиться напередодні весілля. Торжество, якого з таким нетерпінням чекають дівчина або хлопець, відбудеться, тільки ось шлюб цей виявиться досить невдалим. Людям, причетним до торгівлі, це сновидіння може обіцяти перетворення в банкрутів.

Сонник Міллера

Впасти в канаву — сон з таким сюжетом віщує якусь втрату особистих даних, погіршення стану справ. Якщо вам вдалося її перестрибнути, то це означає, що ваша поведінка змусить людей забути про підозри у скоєні колись вами проступки.

Французький Сонник

Наснилося канава, повна чистої води, є передвісником благих змін в житті: призначення на почесну посаду, достатку. Вода в канаві текла бурхливо — грядуть втрати, дії ваших недоброзичливців. Пересохла канава сниться до засмучення.

Сонник Нострадамуса

Рити канаву — до тяжкої праці; впасти в неї — небезпека, для людини з тяжким діагнозом — смерть; вилазити з канави — перемогти небезпека; канава з помиями — втрата чесного імені; незаповнена канава — до злиднів.

Сонник Хассе

Попереду у вас знахідка. Можливо, ви знайдете коштовності або скарб.

Сонник Мандрівника

Канава — проблема, ризик, труднощі.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: