Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кабан — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Бачити кабана в лісі уві сні — знак того, що ваша справа в суді буде розглядатися найсерйознішим чином і вам не доводиться розраховувати на поблажливість. Тим, хто збирається в дорогу, сон про кабана пророкує погану погоду і інші перешкоди. Жирний домашній борів уві сні віщує вам, що ваше підприємство принесе дохід, а худого кабана побачити, навпаки, до збитків і втрат. Якщо вам присниться, що ви годуєте свиней, то незабаром ви дізнаєтеся про зраду людей, яким довіряли.

Погладити свиню уві сні — знак того, що підлестіть людині, який вам неприємний. Іноді такий сон вказує, що хтось віддячить вам невдячністю за надану послугу або дружбу. Продавати свиней уві сні означає, що вам належить багато працювати, щоб забезпечити сім’ю. Ніщо не дасться вам легко. Тільки своєю працею ви можете забезпечити собі гідне життя. Сон, в якому ви побачили кабана або свиню з поросятами, — знак того, що вас чекає хороший дохід, успіх у справах і достаток у домі. Чим більше поросят буде у них, тим більший прибуток обіцяє вам цей сон. Бачити кабана, що біжить — знак небезпеки; застрелити його уві сні означає, що ви зумієте впоратися з важкою ситуацією, але при цьому понесете збитки. Спіймати кабана уві сні — щасливий шанс.

Бачити дикого, брудного, худого кабана, що входить в ваш будинок (або що знаходиться в ньому), — знак того, що скоро в ваш будинок увійде чоловік, який заподіє вам багато зла. Він внесе в ваш будинок розлад і сльози. Вереск кабанів уві сні чути — до поганих новин. Такий сон також пророкує, що вам належить багато працювати, щоб звести кінці з кінцями. Порося уві сні — символ хвилювань і тривоги. Годувати його з рук уві сні означає, що вам слід остерігатися підступу ворогів. Бачити його смаженим уві сні — передвісник хвороби і переживань.

Несподівано зустріти свиню уві сні віщує зустріч з людиною грубим, нахабним, який принесе вам неприємності й прикрощі. Уві сні розмова про свиней чути означає, що ваша репутація підмочена і вам слід подумати про те, щоб виправити становище. Якщо вам присниться, що ви перебуваєте в оточенні свиней, то насправді ви потрапили в погану компанію, за що оточуючі стануть засуджувати вас. Сон, в якому ви побачили, що свиня напала на вас, попереджає вас про небезпеку. Сон вказує, що надмірна довірливість і нерозбірливість у відносинах з людьми може зашкодити вашому майбутньому.

Сонник Фрейда

Кабан, як дикий звір — символізує собою статевий акт, але як родич свині він символізує собою родючість. Звідси неоднозначність і складність трактування цього символу. Приснився кабан свідчить про насильство і жорстокість, що мають місце у вашій інтимного життя. Побачити напад кабана — це сон-відображення вашої незадоволеності інтимною сферою свого життя. Вам доводиться виконувати бажання партнера проти власної волі.

Боротьба з розлюченим кабаном сниться до того, що незабаром різні погляди на інтимне життя стануть причиною вашої сварки з партнером. Однак ви помиріться, причому примирення буде відбуватися досить бурхливо, супроводжуючись кипучої пристрастю і емоціями. Кабан, що біжить означає, що зараз ви зайняті своїми справами, тому не можете розслабитися. Брак сексуальної розрядки вами підсвідомо відчувається, тому киньте всі справи і відпочивайте. Побачите, що немов заново народитесь на світло.

Якщо кабани напали на чоловіка — він побоюється наслідків своєї нерозбірливості у виборі сексуальних партнерок. Якщо чоловік бачить стадо кабанів — він відчуває, може бути ще неявні, гомосексуальні прагнення. Якщо кабани напали на жінку — вона не може знайти підходящого чоловіка і подумує про любовні стосунки з жінками. Якщо жінка бачить стадо кабанів — вона хоче завести дитину, може бути і не першого, хоча і усвідомлює, що це створить додаткові складнощі в її відносинах з чоловіком (або іншим сексуальним партнером). Якщо ви полюєте на кабанів — ви готові пожертвувати своїм становищем, спокоєм і благополуччям заради нової перемоги.

Сонник Лонго

Приснився кабан уособлює якусь неприборкану, неприборкану силу, щось зовсім не сприймають правил пристойності і розумних аргументів. Побачили кабана — отже, в недалекому майбутньому будете мати справу з таким ось людиною. Вам буде потрібно затратити багато сил і терпіння, щоб довести до цієї людини-кабана свою точку зору. Найімовірніше, це буде хтось із ваших знайомих, той, хто і не подумає приховувати від вас і від оточуючих факт своєї одержимості пристрастю, об’єктом якої є ви. Будьте обережні: не можна проявляти різкість, жорсткість, як би вам не хотілося, адже заборона може призвести до невдоволення, і, як наслідок, до люті нестриманого людини.

Побачити в образі кабана себе — ви самі собі встановлюєте заборона на багато, що для вас дуже важливо. Може, на це у вас є якісь розумні доводи і причини, але майте на увазі, що подібне самообмеження не проходить безслідно для психіки, погрожуючи внутрішнім зривом. Якщо гарненько подумаєте, то зрозумієте, що краще б злегка послабити віжки. Наснилося, що вам назустріч рухається розлючений кабан, а ви, охоплений панікою, намагаєтеся сховатися від нього, — значить, розсваритися надовго з близьким, дорогим для вас людиною. А може статися, що хороших відносин у вас більше ніколи не буде.

Сонник Міллера

Якщо приснилися кабани — досвідчені, вгодовані, це означає, що справи, торгівля підуть більш інтенсивно; худі кабани — провісники прикрощів і хвилювань. Свиня з приплодом обіцяє всім успіх в справах і рясний урожай селянам. Вереск кабанів сниться до неприємних известиям. Ви засмучені через смерть якогось людини або опинитеся розчаровані розміром винагороди, яке вам дадуть за якусь важливу роботу. Якщо уві сні ви годували свиней, будучи при цьому їх господарем, сон повідомляє, що ваше особисте майно в майбутньому істотно збільшиться. Торгівля кабанами сниться до того, що ви станете власником значної власності, але тільки за умови серйозних зусиль і енергійної діяльності.

Китайський Сонник

Кабан — люта тварина, бачити уві сні — у вас в оточенні є зла людина, і його негативна енергія трансформувалася в вашому сні в кабана. Кабан точить ікла — вас підстерігає небезпека, обмірковуйте свої дії заздалегідь, щоб уникнути її. Поранений кабан — в недалекому майбутньому ви переможете своїх таємних ворогів, припиняться пересуди за вашою спиною. Боротися з кабаном — в найближчому часі ви розгадаєте підступи проти своїх ворогів, не допустите втягнути себе в неприємну авантюру. Сплячий кабан — поганий знак, недоброзичливці підстерігають вас, щоб завдати сильного удару, який буде важко витримати. Свиня, кабан перетворюється на людину — буде казенне справа, ситуація, пов’язана з чиновниками.

Французький Сонник

Якщо ви побачили уві сні кабана, це говорить про те, що у вас є грізний ворог, про саме існування якого і вже тим більше про його підступних намірах вам нічого не відомо. Є кабана — до хвороби. Полювання на нього — знак небезпеки. Вбити кабана — до перемоги в боротьбі з недругами.

Сонник Хассе

Дикого кабана — клопоти, бачити біжить — уникнути небезпеки. Застрелити — тебе чекає небезпечний випадок; ловити — радість.

Ісламський Сонник

Якщо хто побачить уві сні, що на нього кинувся кабан, — до нього дійдуть худі вести про бунтівників і лиходіїв.

Сучасний Сонник

Кабан — знайомство з вихованим інтелігентною людиною.

Сонник Мандрівника

Руйнівна пристрасть; небезпека.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: