Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник камін — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Бачити уві сні камін без вогню — до неприємностей, можливо, ви втратите роботу, або захворіє хтось із ваших близьких. Бачити камін з палаючими в ньому дровами — навпаки, віщує отримання хорошої посади і міцне здоров’я. Хворому цей сон обіцяє одужання. Сидіти уві сні, гріючись біля каміна — наяву потрапите в неприємну пригоду з трагічним результатом. Розпалювати камін — знак втішною, спокійною і мирною обстановки в родині, достатку в домі. Якщо камін чадить і не розпалюється — отримаєте сумну звістку від далеких родичів.

Сильне полум’я в каміні — означає радість і гарний настрій після спілкування з приємними, серцевими людьми і безтурботного відпочинку на лоні природи. Топка каміна, закрита гратами — віщує щастя і одужання після тривалої хвороби. Мерзнути біля палаючого каміна, який не гріє — до сумних подій, нещасного випадку з близькими і дорогими для вас людьми. Тріснута кладка каміна — говорить про те, що ви посваритеся з друзями на грунті ділових інтересів. Закопчений, весь у сажі камін — говорить про те, що вас оклевещут недоброзичливці, але вам вдасться уникнути неприємностей.

Топити камін вугіллям — знак благополучного любові і сімейного щастя. Залазити уві сні в камін — наяву зазнати серйозної небезпеки в дорозі. Бачити когось в каміні — надасте допомогу постраждалим і знедоленим. Камінні щипці, побачені вами уві сні — говорять про те, що незабаром вам буде потрібно затратити багато сил для того, щоб впоратися з якоюсь важкою роботою, вам доведеться нелегко, але ви доведете справу до кінця. Заглядати уві сні в порожній камін без вогню і дров — передвіщає сум.

Сонник Міллера

Якщо приснився камін, то в майбутньому вам можуть повідомити новину про захворювання, яка виявиться надто поспішною і не буде правдиво відображати стан речей. Спускатися в камін по димоходу — до печалі. Порослий плющем або виноградною лозою камін сниться до щастя, яке прийде у ваше життя після печалі і втрати когось із родичів. Бачити вогонь в каміні — такий сон означає, що в житті настає дуже хороший період. У сновидінні ви ховалися біля каміна — погане передвістя: стан справ погіршиться, а вашу душу обуян сумніви і гіркі почуття.

Молодій жінці сон, в якому вона спускалася вниз по димоходу, повідомляє, що вона зробить якийсь недоречний, що порушує правила пристойності вчинок, який викличе жах оточуючих. Якщо піднімалася, то уникне якогось лиха. Якщо у вашому сні з’явилася підставка для дров в каміні, то з друзями у вас встановляться досить приємні і теплі відносини. Заглянути уві сні в камін, де немає ні вогню, ні дров, — це до різних прикрощів.

Сімейний Сонник

Камін і уві сні, і в житті є символом домашнього затишку, спокою в сім’ї, достатку і радості. Бачити його в кімнаті горить або запалювати уві сні — знак швидкого поліпшення добробуту, щастя та радості. Іноді такий сон пророкує отримання вигідного місця. Грітися біля каміна уві сні — знак того, що ви отримаєте захист від ворогів.

Виявити, що камін уже охолов, означає, що ваш коханий охолов до вас і, можливо, скоро вас чекає розлука з ним. Згаслий, розвалений, затухаючий камін уві сні бачити — передвісник смутку, прикростей, перешкод в справах, збитків і бідності. Підкидати вугілля в камін — до сварки. Уві сні побачити камін, повитий плющем і порослий мохом, віщує вам сумні спогади про минуле щастя.

Еротичний Сонник

Бачити камін з палаючими в ньому дровами — на радість: Ви нарешті позбудетеся від власних сумнівів і переживань і зможете по достоїнству оцінити свого партнера.

Сонник Мандрівника

Палаючий камін — символ домашнього вогнища, сімейне щастя. Потух, без вогню розлучення, тривала розлука; смерть в родині.

Сонник Хассе

Приснився камін з палаючим вогнем — вас призначать на хорошу посаду; був без вогню — місце буде втрачено.

Езотеричний Сонник

Це символ домашнього тепла; після такого сновидіння ви отримаєте допомогу від тонких сутностей вогню.

Сонник Лонго

Камін обіцяє сновидцу розмірене, сите, утихомирену, затишне життя в захваті і достатку.

Сонник Цветкова

Горів уві сні — до вашої хорошої роботи; охолов — до втрати місця роботи або посади.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: