Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник камінь — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сон про каменях пророкує труднощі, перешкоди, важке життя. Чим більше каменів уві сні, тим більше неприємностей вас чекає. Дрібні камені або галька уві сні означають невеликі труднощі або перешкоди в справах. Великі камені — значні неприємності і колотнечі. Ходити по камінню уві сні — знак переляку і перешкоди в справах. Піднімати камені з землі уві сні означає, що вас чекає тяжка праця за шматок хліба. Якщо вам присниться, що ви кидаєте камінь у кого-то, то вас засудять за те, що ви розголошуєте чиюсь таємницю. Сон, в якому ви побачили, що в вас кинули камінь, — знак, що попереджає: остерігайтеся наклепів і злостивців. Кидатися камінням уві сні — означає роздмухувати суперечки і чвари. Камені в горах, кам’яні брили уві сні віщують труднощі, перешкоди в справах, а також втрати і збитки, хвороби або страх.

Вивернуті камені уві сні віщують вам перешкоди у важкій справі. Особливо якщо уві сні ви знаєте, що ви самі вивернули камінь. Такий сон означає, що ви можете зробити щось дуже хороше або ж можете нашкодити. Залежить від обставин сну і вашого настрою. Задоволення від такого сну означає, що ви будете задоволені собою і в житті. Кидати каміння в когось — попередження про те, що ви несправедливі до оточуючих. Кидати каміння в ворога уві сні — знак того, що вам доведеться захищати свою справу або свою честь. Якщо вам присниться, що в вас кидають каміння, то чекайте неприємностей і перешкод в справах. Розбивати камені уві сні — знак досягнення поставленої мети. Каменоломню бачити уві сні означає, що вас чекають труднощі з отриманням спадщини або придбанням власності. Працювати в каменоломні або бачити інших за цією роботою уві сні — передвісник великих труднощів і бідності. Якщо вам присниться, що робота закінчена, то скоро ваші труднощі і неприємності закінчаться.

Каменярі сняться до труднощів і перешкод. Обтісувати камінь або бачити його відшліфованим уві сні означає, що ви успішно обійде труднощі в якомусь справі. Камені тесані будівельні бачити — до прибутку і успіху в справі, яке сприятливо відіб’ється на вашому майбутньому. Камінь верстовий уві сні бачити — знак небезпеки. Якщо запам’ятайте цифри на камені, то постарайтеся по ним передбачити час настання небезпеки. Прикордонний камінь уві сні бачити — знак того, що ви не повинні виходити за рамки загальноприйнятого і не переборщувати в якійсь справі, щоб уникнути неприємностей. Шліфувальний камінь уві сні — символ благополуччя, згладжування гострих кутів, налагодження відносин, усунення труднощів. Якщо вам присниться, що на вас несподівано посипалося каміння зверху, то чекайте важливого політичного події, яке несе з собою небезпеку і потрясіння. В такому сні добре сховатися під яким-небудь навісом, щоб уберегтися від каменів. Тоді небезпека мине вас і в житті. Дивіться тлумачення: Гора, Дорога, Йти.

Сонник Фрейда

Дане сновидіння завжди було символом спокою і з іншого боку — ваговитості і навіть в деякій мірі байдужості. Жінці приснився камінь, що лежить на дорозі, повідомляє про її пасивності в інтимних відносинах і закликає вести себе більш невимушено, проявляти якусь фантазію в інтимних відносинах, інакше любов і близькість стануть рутинної. Для чоловіка такий сон означає, що у нього зовсім немає причини вважати себе великим майстром в справі любові, але він все одно відноситься до себе саме так. Йому потрібно бути більш самокритичним, більше уваги приділяти своїй партнерці, і тоді сексуальні відносини стануть по-справжньому дивовижними.

Хтось кидав в вас камінь — наяву ви колись образили людину, і тепер він сповнений бажання помститися вам, причому не виключено, що зробить він за допомогою сексуальних вивертів. Тепер сон рекомендує вам проявляти якомога більшу обачність, коли ви станете вибирати собі партнера. Дехто з них здатний істотно похитнути вашу впевненість у своїй спроможності. Брати чи кидати камінь — це теж прикмета сильної образи, тільки вже нанесеною вам. Вам захочеться провчити кривдника, сон же радить вам утриматися від цих: не отримавши від помсти задоволення, ви лише зіпсуєте собі настрій.

Якщо приснилося безліч каменів, звалених в одну купу, це говорить про те, що у вас з’явиться бажання влаштувати свято самому собі. Вам захочеться, щоб це було щось незвичайне: з азартними іграми на роздягання, в костюмах Адама і Єви та інше. Якщо свято відбудеться, це освіжить вашу сексуальне життя. Тріснутий камінь сниться до майбутніх складнощів в сексуальному житті, які можуть приймати різну форму, будь то нерозуміння партнера або втома на межі виснаження. На щастя для вас, така ситуація не буде занадто довго тривати, і незабаром все налагодиться.

Сонник Міллера

Камені уві сні попереджають про численні труднощі та невдачі. Пробиратися уві сні серед каменів або скель — знак того, що ця нерівна і важка дорога буде Вашою, принаймні, на найближче майбутнє. Якщо Ви ведете видобуток в залізорудних скелях — це означає, що після багатьох безуспішних спроб Ви, нарешті, досягнете бажаного результату в своїй справі.

Дрібні камінці і галька означають легкі неприємності. Кидати уві сні камені — знак того, що у Вас виникне необхідність когось застерегти. Якщо Ви вирішите кинути уві сні каменем у нападника на Вас людини — значить, Ви подолаєте підстерігає Вас зло завдяки вашій невсипущому увазі до справедливості і законності.

Сонник Мандрівника

Камені — життєві труднощі, тяготи; важке звершення; нечутливість, холодність відносин. Сидіти на камені — очікування важливої ​​події. Багато дрібних — перешкоди. Тягати — великі витрати життєвих сил. Камінь на роздоріжжі — необхідність зробити важливий життєвий вибір; новий етап. Підняти величезний — успіх, визнання. Кидатися — ворожнеча. Могильний камінь — чиясь смерть; спокій душі; успішне завершення справ. Камені дорогоцінні — омана, спокуса, пристрасті і пороки; захист; духовні цінності і досягнення; обман в любові для жінки. У роті — духовне одкровення, екстаз. Відблиск каменів — обман, горе. Але сяйво золотим, чистим світлом — велике щастя, духовна радість і нагорода.

Ісламський Сонник

Камінь — вказує на грубих, безтурботних, неосвічених і бездіяльних людей. І якщо бідна людина побачить, що вдарив палицею об камінь і з нього стала текти вода, він розбагатіє, а якщо він багатий, то його багатство збільшиться. Інший раз камінь-це ознака корисного спадку від Аллаха. Тримати в сні в руці камінь, значить, мати складний характер.

Камінь, що впав уві сні на відому Вам місцевість-провісник того, що на цьому місці може статися будь-яка трагедія або, навіть, вбивство. Бачити уві сні купу каміння — до зіткнення з жорстокістю, грубістю і безпечністю. Перетворитися уві сні в камінь, значить, стати жорстоким і грубим або померти, якщо сновидец тяжко хворий.

Еротичний Сонник

Бачити камені для закоханих означає перешкоди на шляху любові. Бачити уві сні великий камінь і намагатися зрушити його зі свого шляху — Ваші спроби знайти упевненість в собі шляхом демонстрації сексуальних здібностей своєму партнерові не приведуть до очікуваних результатів. Безліч каменів різної величини — остерігайтеся неприємностей. Цілком ймовірно, що їх причиною стане з’ясування відносин з партнером. Якщо вам сниться, що ви бачите видобуток в кам’яних скелях, це означає, що в кінці кінців ви будете щасливі з коханою людиною. Сон, в якому ви кидаєте каміння, означає, що вам доведеться застерегти кохану людину від скоєння дурного вчинку.

Сонник Ванги

Камінь несе такі значення — як фізична і душевна біль, тяжкість гріха і суворий недуга. Якщо уві сні ви розгрібати і складаєте величезну купу каміння, відчуваючи тяжкість, — в реальності Ви переживаєте про свої минулі гріхи, вантаж від них у вашому серці. Тому наяву Ви подумки постійно думаєте про минуле, яке не дає Вам спокою. Сон, де Ви спіткнулися об камінь, при цьому боляче забилися, значить, що здійсненню задуманих планів буде перешкоджати дуже впливова особа. Поставлені ним перешкоди будуть складні в подоланні. Уві сні по Вам кидають каміння — в реальному житті призведе до того, що ви станете об’єктом глузувань і засуджень.

Китайський Сонник

Ворота або двері зроблені з каменю — віщує довголіття. Рухати величезний камінь — знатність, благополуччя в родині. Грати маленькими камінчиками — народиться благородний син. Лежати на камені — велика удача. Перебувати на каменях — прибуток, вигода, удача по службі, просування в кар’єрі. Непорушно стоїть величезний камінь — позбудешся печалей і сумнівів. Підніматися на стрімчак, тримаючи в руці камінь — переміщення по службі. Начиння і посуд, зроблені з напівкоштовних каменів — говорить про допомогу з боку.

Сонник Хассе

Приснився камінь віщує бар’єри і складності на обраному вами шляху. Бачити камені — захворієте; йти по ним — до переляку; розбивати або товкти — отримаєте землю у власність; кидати камені — станете причиною суперечки; закидали вас — з’являться вороги; обтісувати — вас нагородять по заслугах; доставляли на будівництво — це рада не відкладати щось в довгий ящик. Побачити крейдяний камінь — поставленої мети досягнете, хоча і не без тяжких праць, на які у вас піде багато часу.

Сучасний Сонник

Камінь-валун сниться до того, що в реальному житті вас чекають підступи співробітників, колег, які будуть перешкоджати вашому стрімкого кар’єрного росту. Якщо в снах камінь знаходився від вас на досить значній відстані, то приходити в жах від майбутніх підступів заздрісників не варто: вони не заподіють шкоди. А ось якщо сниться валун, що перепиняє ваш шлях, це повинно змусити вас бути гранично уважними і готовими реагувати моментально.

Езотеричний Сонник

Побачити лежить на дорозі — на шляху виникне перешкода. З написами — вас відвідають спогади про предків, їхній досвід. На роздоріжжі — сон-заклик вибрати щось одне і не служити двом панам, як це ви намагаєтеся робити зараз. Надгробний камінь — це рада перевірити стан горла.

Сонник Цветкова

До помсти, перешкод, складнощів; придорожній, верстовий камінь, спіткнутися об нього — до скону; тесаний — грядуть важкі часи; кидати — вплутається в суперечку; кілька — до недуги; стояти на каменях, йти по ним — до переляку, утрудненням, сидіти на них — до великих очікуванням.

Сонник Менегетті

Знак фригідності або опору.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: