Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник колишній — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Побачити уві сні колишнього чоловіка, значить в реальному житті зіткнутися з минулим (будь-яким). Ви можете як зустріти колишнього чоловіка, так і друзів, яких давно не бачили. Якщо вам приснилося, що чоловік хоче повернутися до вас, в дійсності це може бути насправді, він шукає зустрічі. Вам приснилася бійка з колишнім чоловіком, значить, між вами залишилися деякі розбіжності, через які відбулося розлучення.

Якщо вам наснився секс з колишнім чоловіком, але ви не відчули ніякого задоволення — це свідчить про вашу запальності, яка заважає в спілкуванні з оточуючими людьми. У разі, якщо ви мало не поцілували колишнього чоловіка уві сні, значить, ви приховуєте свої почуття в реальному житті через що у вас серйозні стосунки з протилежною статтю.

Побачити колишнього чоловіка уві сні п’яним, означає ваше легковажне поводження наяву. Будьте обережні, тому що ви можете серйозно зіпсувати свою репутацію. Якщо ви бачите весілля колишнього чоловіка, значить, скоро ваше особисте життя круто зміниться (при цьому не варто виключати можливість возз’єднання з колишнім чоловіком), і ви досягнете бажаного результату в будь-якій справі.

Бачити уві сні колишнього чоловіка з новою дружиною означає, що скоро ви можете опинитися в незручній ситуації, так що уникайте необачних вчинків і думайте про наслідки. Смерть колишнього чоловіка — швидше за все ви станете з ним близькими друзями в реальному житті. Якщо вам сниться, що ви знову виходьте заміж за колишнього чоловіка — бути біді — в реальному житті у вас виникнуть серйозні неприємності, скандали і невдачі в особистому житті.

Сонник Лоффа

Сон про колишнього хлопця може розбурхати свідомість і змусити задуматися про істинне значення подібного сновидіння. Перш за все постарайтеся максимально чесно відповісти самій собі на запитання: які ваші почуття до колишнього коханого? Якщо ви раз у раз згадуєте його, заходите до нього на сторінку, щоб подивитися, що нового сталося в його житті, будуєте плани, які повинні допомогти його повернути, немає нічого дивного в тому, що думки про нього плавно перетікають в ваші сновидіння. Подібні сюжети говорять про те, що ви не готові будувати нові відносини і не позбулися емоційної прихильності до колишнього. Треба сказати, що навіть наявність нового партнера в цьому випадку аж ніяк не є перешкодою.

Сновидіння, де ви бачите колишнього хлопця, вказує на надмірну захопленість минулим, потреба змінити власні пріоритети. Тільки в цьому випадку ви зможете рухатися далі і реалізувати власний потенціал. Якщо ви бачите свого колишнього з іншого — то це означає, що ви відпустили свої образи на якусь людину. Якщо в сні у вас з колишнім все добре і він навіть одружився на вас, то такий сн несе тільки неприємності — хвороби, клопоти, проблеми різного роду. Якщо вам здалося, що колишній приділяє особливу увагу або навіть фліртує — означає, що в житті ви дуже сильно недооцінюєте свій нинішній вибір. Сон, в якому ви побачили свого колишнього коханого мертвим, обіцяє вам швидке весілля і народження немовляти.

Сонник Міллера

Якщо ви побачили уві сні людини або предмет, з яким у вас асоціюється слово «колишній», то цей сон свідчить про те, що в реальному житті для ви ще залишаєте місце тим людям або речей. Для вас вони не перейшли ще грань і не пройшли безслідно, щоб остаточно стати «колишнім». Сон, в якому до вас з’явився колишній коханий говорить, що ви ще залишаєте місце в своєму серці.

Коли ви уві сні цілуєте колишнього — можливо, незабаром вас чекають несподівані події в житті. Якщо ви піддалися пристрасті і пішли на інтимні стосунки, то найближчим часом знову загостриться давно забутий конфлікт. Якщо ви сваритеся — то чекайте приємних змін в життя. Якщо вам приснилося як розлучаєтеся з колишнім коханим, то життя піднесе вам нову романтичну зустріч, яка незабаром зазнає невдачі.

Езотеричний Сонник

Знову мати близькі стосунки з колишнім коханим чоловіком, відчувати до нього теплі почуття — це сон до настання віддалених наслідків того, що сталося давно. Поцілунок з ним — належить чогось здивуватися; статевий акт — це до загострення застарілого конфлікту; розставання — до нової зустрічі, яка закінчиться невдачею; сварка — до сприятливих змін в особистому житті; бійка — до появи авторитарного партнера або появи у вашого нинішнього партнера замашок власника. Снилася його одруження на інший — це до прощення вами кого-то; на вас — до неприємностей; його любов до вас — до сюприз, в тому числі неприємним; смерть — до вашого одруження, народження дитини.

Сімейний Сонник

Якщо вам наснився ваш колишній коханий з красивою і приємною зовнішністю — це до хорошим известиям або романтичного побачення. Якщо в сновидінні ваш коханець виглядає інакше, ніж зазвичай — то скоро станеться щось, що здивує вас. Якщо він був одягнений так само, як і в момент знайомства — то це знак того, що скоро великий скандал зруйнує ваші нові відносини. Побачити в сновидінні, що він знову одягає одяг, в якій ви знали його — то він повернеться до вас. Якщо вам приснилося, що ваш коханий тільки почав одягатися і не закінчив — то це пророкує, що він ще не прийняв рішення і довго буде тупцювати на місці. Дивіться тлумачення: Любов, Дівчина, Хлопець.

Сонник Фрейда

Сон, в якому дівчина, жінка бачила свого колишнього хлопця або колишнього чоловіка, говорить про те, що вона може посваритися зі своїм нинішнім коханим. Це станеться через те, що вона буде не тільки подумки порівнювати гідності своїх кавалерів, а й необачно поділиться своїми висновками з теперішнім супутником життя. Йому будуть вкрай неприємні подібні екскурси в минуле своєї коханої, навіть якщо порівняння виявиться і в його користь. Ще однією можливою причиною охолодження відносин може стати таємна туга жінки за минулим, в якій вона боїться зізнатися навіть сама собі.

Сонник Лонго

Колишній юнак або колишній чоловік, що з’явився в сновидінні, символізує вашу зайву захопленість минулим. Саме це не дає вам йти вперед, розвиватися як особистості; колишня любов не хоче поступитися любові справжньої місце у вашому серці.

Сновидіння, в якому ви розлучалися з цією людиною, підказує, що настає час зміни пріоритетів, краху колишніх ідеалів. Після цієї внутрішньої ревізії справи у вас підуть набагато краще, причому в усіх сферах життя.

Сонник Менегетті

Якщо вам наснілось, що ви спілкуєтеся зі своїм колишнім коханим, то в реальному житті є загроза хвороби сьогодення супутника або близької людини. Якщо уві сні ви побачили нову сім’ю колишнього, то такий сон обіцяє приємно проведений час зі своєю сім’єю в найближчим часом. Коли приснилося, що колишній коханий посміхається вам або фліртує з вами — в житті ви, швидше за все, сумніваєтеся в перевагах свого нинішнього супутника.

Сонник Цветкова

Якщо уві сні дівчина бачила свого колишнього хлопця, зустрічалася з ним на побачення, це пророкує їй легковажний вчинок, який може привести до плачевних наслідків. Заміжньої або розлученій жінці, яка побачила свого колишнього чоловіка, сновидіння пророкує якісь неприємні клопоти, пов’язані з майном, забезпеченням або освітою дітей, хворобою нинішнього чоловіка, вимушеними поїздками.

Французький Сонник

Якщо вам сниться що колишній повернувся це означає, що ви добре розумієте, що нехтуєте сімейними справами і не приділяєте своїй родині стільки часу, скільки повинні. Ви не хочете визнавати це самі, тому що тоді вам доведеться негайно це змінити, але ви більше не зможете обманювати себе, тому що цей сон — найкращий доказ того, що віддалення не дасть вам спокою.

Сонник Хассе

Розставання з колишнім коханим уві сні обіцяє зміну життєвих пріоритетів, необхідність переосмислити свої ідеали і дозволити самій собі почати новий етап в житті, де немає минулого. Після таких глибоких роздумів у вас налагодяться всі сфери вашої діяльності.

Сонник Нострадамуса

Сон, де ви побачили колишнього хлопця віщує вам втручання магії в ваше життя. Можливо, хтось хоче вас приворожити. Особливо слід бути обережним, якщо у вашому сновидінні колишня любов знову палає пристрастю до вас і бажає відновити відносини.

Сонник Ванги

Якщо у вашому сні присутній колишній хлопець — це означає, що в житті ви хочете відновити відносини. Якщо ви побачили своїх однокласників, однокурсників, товаришів по службі — це обіцяє про будь-якому повідомленні від одного, який живе далеко.

Сонник Мандрівника

Поява колишнього чоловіка уві сні — до виникнення нових відносин наяву. Значить, ви точно охололи від минулих відносин, зробили правильний вибір і готові до благополуччя і щастя з іншою людиною.

Еротичний Сонник

Сон про колишнього хлопця, коли ти в нових відносинах — символізує недолік романтики і пристрасті, тому варто поглянути по-новому на сексуальні відносини з нинішньому бойфрендом.

Англійська Сонник

Після сну про колишнього нареченого або чоловіка вам треба побоюватися чаклунів. Особливо це потрібно зробити, якщо снилося, що колишній коханий знову запалав до вас пристрастю.

Ісламський Сонник

Зустріч з колишнім чоловіком — символ не прощених образ і не згаслих почуттів. Цей сон трактується, як випробовується вами почуття провини і бажання виправити ситуацію.

Китайський Сонник

Колишній обранець дарує подарунок — віщає про труднощі у взаєминах з нинішнім коханим.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: