Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник колишня — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Сни, де чоловікам є їхні кохані, дуже часто колишні дівчата або навіть дружини — це найчастіше говорить про те, що їхні почуття по відношенню до цих жінок ще до кінця не охололи, і на підсвідомості вони все ще бачать себе разом, як би вони цього заперечували. Вторять цієї думки і психологи, які впевнені, що подібні сновидіння є наслідком спогадів в пам’яті чоловіка про події минулого роману, вони періодично думають про нього, що і відображається в їх снах. Поява уві сні коханої також може свідчити про те, що в реальності між вами залишилися якісь невирішені питання. Таке сновидіння є свого роду нагадуванням про те, що вам варто оточити свою другу половинку належною увагою і турботою.

При тлумаченні такого сну слід приділити велике значення його загальній атмосфері, обставини, при яких ви зустріли близького вашому серцю людини, а також загальним враженням від подібного сновидіння. У випадку з останнім пунктом все цілком закономірно: чим приємніше залишилося загальне відчуття в сновидінні — тим більш сприятливим він буде для чоловіка.

Якщо чоловік бачить уві сні, як колишня кохана зрадила його з іншим — це ознака того, що ваші нові відносини незабаром очікує крах, причому станеться це через дрібних розбіжностей і зовні нешкідливих сварок. Якщо ви бачите свою колишню подругу в непривабливому стані, слабку, яка страждає — це ознака того, що ваше життя буде протікати подібної зебрі, де радісні й сумні події будуть приходити до вас по черзі.

Сонник Менегетті

Дуже тривожно і серйозно люди сприймають сни, які турбують їх не раз, і не два. Якщо вам регулярно сниться колишня дівчина, треба звернути увагу на емоційну сторону такого сновидіння. Що ви відчували під час зустрічі з нею? Часом сни намагаються допомогти людині розібратися в своїх почуттях. Якщо це відбувається часто — значить, ви продовжуєте думати про неї і переживаєте ваше розставання. Варто відволіктися і прийняти все як є. Або — спробувати повернути любов.

Якщо хлопцю приснилася колишня дівчина вагітна — такий сон можна інтерпретувати в двох варіантах. Перший — як переслідує щось з минулого, яке відгукнеться в майбутньому, і неможливо точно сказати — позитивний характер воно буде нести або ж негативний. Другий варіант значення — передбачення швидкого батьківства. Наснилася гола колишня дівчина — будьте обережні з протилежною статтю, вони можуть доставити вам неприємності. Зрада з колишньою дівчиною означає боязнь близьких відносин, оскільки ви ще не з’ясували для себе причину вашого розставання.

Сонник Фрейда

Сон, в якому у вас був сексуальний контакт або романтична зустріч з вашої колишньою дівчиною або дружиною зазвичай сниться самотнім чоловікам. Сновидіння говорить про те, що пора зайнятися пошуком дівчини, щоб удоволетворіл фізіологічні потреби наяву. Бачення віщує поява в житті нового союзу, причому партнеркою в ньому буде дівчина або жінка, з якою ви знайомі не перший день. Не виключено, що ви відновите свої відносини (хоча б на короткий час) саме з тієї, що вам приснилася. Якщо даний образ прийшов до Вас в нічних мареннях, але Ви вже перебуваєте в романтичних стосунках, тоді Ви не задоволені своїм партнером в сексуальному плані. Це може привести до серйозних сварок і навіть до розриву відносин, причина яких буде критися в вашому минулому.

Сонник Лонго

Сон, в якому фігурувала ваша колишня кохана, говорить про те, що минуле ще живе у вашому серці, хоча ви, можливо, старанно уникаєте спогадів про нього. Ви чекаєте, поки щось зміниться на краще в вашому житті, таємно мріючи про повернення минулих світлих, радісних днів і нічого не роблячи. Сон підказує: годі чекати з моря погоди, будьте активнішими, і удача неодмінно вам посміхнеться.

Якщо снилося, що ваша колишня померла, це означає, що у вашому житті дуже скоро почнеться новий період. Поки важко сказати, наскільки сприятливим він буде. Однак зовсім точно, що нудьгувати не доведеться; вам буде просто ніколи вдаватися до спогадів, якими б вони не були — приємними або навпаки.

Сімейний Сонник

Сон про колишню дівчину варто розцінювати, як заклик до дії. Вам потрібно застосувати зусилля максимально для того, щоб забути її і почати нові стосунки. Необхідно вирішити для себе, що до колишніх відносин повернення більше немає. Колишня дівчина може Вам сниться як поштовх, спонукання до початку нового життя.

Сваритися уві сні з колишньою дівчиною позначає те, що даний сон попередження — в недалекому майбутньому Вас чекають зради від людини, якій ви довіряєте. Варто придивитися до свого оточення, не варто повністю довіряти свої секрети. Сон в якому ви одружитеся на колишньої — пророкує Вам досить серйозні зміни в житті. Як професійного характеру, так і особистого. Вас чекає крутий поворот у житті

Сонник Мандрівника

Сваритися з колишньою дівчиною уві сні — можливо, ви хоч і відпустили її, але так і не зрозуміли причину розставання. Такий результат відносин може накласти негативний відбиток на початок нових романтичних відносин. Можливо, що Ви боїтеся вступати в близькі стосунки, поки не зрозумієте справжню причину розриву, щоб не відчути біль втрати повторно.

Якщо ви цілуєте колишню дівчину у сні, але у неї інша особа — скоро перед вами постане проблема вибору, зробити який буде вкрай непросто. Постарайтеся зрозуміти себе і свої справжні почуття, бажання і цілі. Зазвичай подібні сни говорять про підміну цінностей внаслідок важкого психологічного стану після розставання.

Сучасний Сонник

Якщо вам приснилася колишня дівчина, то сон говорить про вашу емоційної прихильності до неї. Особливо це виражається, коли минула обраниця сниться практично щоночі. Це може відбуватися навіть тоді, коли ви відчуваєте негативні почуття до цієї людини. Розмови і побачення з нею уві сні віщують в майбутньому поява відкритих і пристрасних почуттів до іншої людини, з яким ви створите сім’ю. І може статися так, що сімейні відносини складуться зі знайомим вам людиною, якого ви ніколи не розглядали в якості другої половини.

Сонник Цветкова

Нову доленосну зустріч обіцяє приснився колишня подруга, особливо якщо сниться весілля з нею. До несподівану зустріч зі старим знайомим сняться поцілунки з дівчиною. Важливо спостерігати за собою в момент пробудження: гарний настрій залишилося після сновидіння — бути добра, а тяжкі стани можуть притягнути неприємності. Важливим є те, з яким почуттям в реальному житті закінчився роман з дівчиною, зрозуміло, що правильно було б завжди розлучатися друзями, тоді і спати можна було б спокійніше.

Сонник Міллера

Якщо колишня дівчина уві сні спокійно і байдуже проходить повз, значить, тема дійсно закрита і ви остаточно вільні від старих відносин. Але пристрасні поцілунки, ласки, а тим більше секс в сновидінні, кажуть про серйозну прихильності, що не згаслих надії і бажання. Сварки і скандали, особливо бійки з колишньою коханою уві сні свідчать про продовження відносин, тому що на енергетичному рівні між вами існує дуже тісний зв’язок.

Сонник Хассе

Побачити колишню дружину або подругу — це сон до доленосної зустрічі; розмовляли з нею — минуле нагадає про себе, причому не найприємнішим чином; лаялися — можливий підступ з боку людини, від якого ви цього ніколи не очікували. Якщо ви билися, наяву готуйтеся до дивних подій; цілувалися — належить вечірка, де ви зустрінетеся зі старими знайомими, з якими давно не бачилися; одружилися з нею — сон до великих змін в особистому житті.

Сонник Ванги

Якщо Ви побачили колишню любов в своїх сновидіннях, тоді наяву почуття до цієї людини до цих пір залишилися. Вони не можуть відпустити Вашу душу і не дають спокійно жити. Якщо побачити в нічних мареннях перше кохання, тоді в реальному житті Вас чекають приємні звістки від близьких друзів або далеких родичів. Можливо, Ви отримаєте заслужене підвищення в посаді на роботі.

Еротичний Сонник

Колишня кохана — ви сумуєте за своєю колишньою другій половинці. Але якщо в даний момент у вас у відносинах все добре, то колишні кохані уві сні означають, що вам не варто так думати. Насправді ви можете дуже скоро натрапити на підводні камені або ж у вас є невирішені питання, про які ви вважали за краще забути, а не вирішувати їх.

Сонник Нострадамуса

Сновидінь про колишню дружину або коханку необхідно побоюватися. Найчастіше такі образи пов’язані приворотом. Можливо, його приворожила знайома дівчина. Особливо небезпечний цей сон для хлопця в тому випадку, якщо уві сні екс кохана небайдуже ставиться до нього, фліртує або хоче цілуватися.

Французький Сонник

Сон про колишню дружину чи подрузі, навіть самої чудової і до сих пір улюбленої, не обіцяє нічого приємного, особливо для вашого особистого життя. Значення сновидіння ще більше посилюється, якщо наяву ви розлучилися не дуже добре. Остерігайтеся шантажистів і недобросовісних ділових партнерів.

Англійська Сонник

Колишня дівчина плаче — ви не можете прийняти її вибір. Якщо вам сниться істерично плаче дівчина — будьте спокійні, неприємності, які останнім часом стали сильніші за вас, пропадуть. Такий сон говорить про те, що ваше життя скоро налагодиться, причому виключно завдяки вашим старанням.

Езотеричний Сонник

Сон з колишньою дівчиною, обніматися з іншим чоловіком, може передрікати підставу з боку бізнес — партнерів. Сон про секс з колишньою, тим більше в присутності третьої особи, розповідає про делікатні обставини, які можуть спливти несподівано і зовсім не в тему.

Китайський Сонник

Колишня дружина уві сні до зрадництва, зрад, підлості. Особливо, якщо розставання було не красивим, то такий сон, в будь-якому випадку, не має нічого позитивного.

Ісламський Сонник

Конфліктна ситуація з колишньою дружиною — до примирення, пестить — до можливого доходу, дивитися на колишню дружину — думає про вас.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: