Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник кальмар, до чого сниться кальмар уві сні

Часом буває дуже складно зрозуміти,, до чого сниться якесь бачення, адже не всі символи, побачені уві сні, мають чіткі і однозначні тлумачення. Так, наприклад, приснився кальмар, може обіцяти, як радість, так і засмучення. Розібратися, що до чого, допоможуть сонники. Згадайте, що саме ви бачили в своїй мрію, і які емоції у вас ці образи викликали.

За порадою до Міллеру

Сонник Міллера, при всьому своєму багатстві та розмаїтті сюжетів, дуже бідно описує бачення з кальмарами. Так, на його думку, покупка будь-яких свіжих морепродуктів — це знак радості і сімейного благополуччя, яких сновидець досягне власними силами. А бачити себе, походжав уздовж рядів з «морськими мешканцями», — це ознака великого достатку.

Короткі трактування

Бачити уві сні щось і не мати можливості витлумачити побачене через брак часу — це проблема. Але вона цілком вирішувана! Сонники підкажуть,, до чого сниться ваш сюжет, не вдаючись до довгих і розлогим тлумаченням, а зроблять це коротко і швидко. Ось, наприклад, що пророкує кальмар, згідно коротким трактуванням:

 • Бачити його уві сні — знак радісного відкриття або звершення;
 • Їсти — на подив;
 • Ловити — вам доведеться потрудитися заради своєї вигоди;
 • Кальмар випустив уві сні «чорнило» — до зацікавленості сновидцем кимось;
 • Тварина нападає на вас — потрапите під чийсь вплив.
 • Дика природа, як символ робочого потенціалу

  Якщо бачите, що ви спостерігаєте за живим кальмаром, плаваючим в акваріумі — в реальності ви зробите відкриття, яке вас прославить. Наснилося, що живі кальмари вас боялися і раз у раз випускали кольорову рідину? Ви когось дуже сильно зацікавите, навіть не стільки ви, скільки знання, якими ви володієте.  А ось, якщо ви хочете дізнатися, до чого сниться, що вам подарували живого молюска, то запитайте поради у Сучасного сонника. Відповідь вас може здивувати: вам належить виконати роботу, з якою не зміг впоратися ваш більш досвідчений колега.

  Вдала рибалка — знак важкої «ноші»

  Зрозуміти,, до чого сниться мрія, в якій ви зловили кальмара, допоможе сонник пастора Лоффа. Тлумачення сну приємно здивує: ви зможете досягти успіху в кар’єрі або в інших справах, але тільки якщо проявите витримку. Наснилося, що зловили гігантського молюска? Це попередження: не беріться за занадто складні завдання, вони можуть бути непосильними для вас. Особливо прислухайтеся до цієї поради, якщо гігантський кальмар зірвався з гачка.

  Спостерігати, як гігантського кальмара зловив хтось інший — ваша допомога знадобитися комусь із друзів, передбачає Східний сонник.

  «Пальчики оближеш», або Дивна поруч…

  Є уві сні кальмара або восьминога — означає подив. Наснилося, що щупальця відвареного молюска продовжують ворушитися? Якісь події здивують настільки, що ви забудете про свої цілі, попереджає Місячний сонник.

  А ось, якщо уві сні ви їли сирої кальмара або восьминога, і при цьому відчували в роті «божественний» смак, то будьте готові до несподівано-приємним наслідків не надто приємної події. І тільки лише застрягли в зубах дрібні щупальця означають незначні перешкоди на шляху до заповітних мрій.

  Сонник кальмар, до чого сниться кальмар уві сні


  Зараз ви знаходитесь тут:


  Схожі записи: