Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник камін, до чого сниться камін уві сні

Побачений уві сні камін — символ настання не надто приємного періоду в житті. Сонник попереджає про прийдешні проблеми з організмом, складнощі у взаєминах з близькими людьми, розчарування. Дізнатися більше повне пояснення,, до чого сниться дане сновидіння неважко. Найпоширеніші передбачення наведені в цьому матеріалі.

Здійсніть нехороший вчинок

Бачити уві сні палаючий вогонь в каміні — до вчинення непристойного вчинку. Сновидицей в реальному житті надійде всупереч своїм моральним принципам, і тривалий час буде шкодувати про скоєне. Сучасний сонник радить не діяти зопалу, піддавшись емоціям. Перш за все, подумайте, як можна «вийти сухою з води» нічим не ризикуючи.

Якщо приснилося, що в каміні палає вогонь, а ви лізете вгору по димоходу, то вийде обійти всі гострі кути. Репутація залишиться незабрудненого. Якщо потріскує вогонь сильно обжог, це означає, що в якихось сферах життя виразно понесете збитки.

Тлумачення з сонника Міллера

Міллер роз’яснює,, до чого сниться палаючий камін досить цікаво. Бачити уві сні палаючий камін — до отримання швидкого звістки про свою хворобу. Якщо приснилося, що намагаєтеся від кого-то або чогось сховатися біля печі, це означає, що наяву станете переживати і мучитися від усіляких сумнівів.

Якщо уві сні палаючий камін несподівано гасне, то в реальності обставини раптово складуться дуже вигідним для вас чином. Сонник Міллера вважає, що без усіляких зусиль поточна непроста життєва ситуація налагодиться. Так що не переживайте даремно, а просто перечекайте деякий час і настануть більш милостиві часи.

Усілякі труднощі

Бачити уві сні, як ви дивитеся в камін, в якому немає ні полум’я, ні дров — погана ознака. Універсальний сонник переконаний, що дане сновидіння обіцяє всілякі прикрощі, неприємності. Ще одна версія,, до чого сниться аналогічний сюжет — відчуття душевної порожнечі і розгубленості. Якщо присниться подібне, не соромтеся звернутися за порадою до людині досвідченій, познавшему життя. У ряді випадків сторонній погляд допомагає знайти оптимальне рішення.

Наснилося, що дрова практично згасли — чекайте проблем на робочому місці. Якщо хочете попередити майбутні неприємності, почніть прямо зараз продумувати інші варіанти отримання грошового доходу. Сонник Езопа впевнений, можна відшукати відразу кілька підробітків, і тоді фінансова криза не страшна.

Інші тлумачення сну

Обшукати роз’яснення,, до чого сниться камінна піч, можна в багатьох джерелах. Ось найпоширеніші тлумачення:

 • Потріскують поліна — до благополуччя і забезпеченого життя.
 • Високе полум’я і сильний жар — до сімейного благополуччя.
 • Розкішний великий камін — здійснення бажань.
 • Заливати поліна водою — до прийняття досить необдуманих рішень.
 • Самостійно збирати з каменів — трудитися заради майбутнього.
 • Розбивати будова молотком — потрапити у великі неприємності.
 • Сонник камін, до чого сниться камін уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: